آب را یک شبه بردارید

چگونه می توان یک شبه وزن خود را کاهش داد؟

توجه به این نکته ضروری است که این پست در مورد چگونگی کاهش سریع چربی بدن نیست. این پست درباره نحوه از دست دادن سریع آب است. تفاوت زیادی وجود دارد و هر موضوعی برای افراد مختلف کاربردهای خود را دارد. اگر شما فردی هستید که به دنبال خلاص شدن از شر آب اضافی برای کاهش وزن برای یک مسابقه هستید یا کسی که به دنبال گاز است و از شر پوست پف کرده خلاص می شود ، نکات ارائه شده در این ویدئو برای شما مناسب است.

یکی از بهترین راه ها برای از دست دادن آب در طول شب ، عرق کردن وزن اضافی آب در برنامه قلبی عروقی است. درست است ، اگر دویدید یا هر نوع کاردیو دیگری انجام دادید ، بیش از حد معمول عرق خواهید کرد و به این ترتیب آب زیادی از دست خواهید داد.

یکی دیگر از راه های این کار نشستن در سونا و دوچرخه سواری در آنجا است. در این ویدئو 4 دور 15 دقیقه ای هر کدام را توصیه می کنم. اگر این کار بسیار طاقت فرسا است ، دور خود را کوتاه کنید و به خود استراحت بیشتری بدهید. یک لباس ورزشی یک راه عالی برای خلاص شدن سریع گاز است زیرا در حین ورزش به شما اثر سونا (گرمای زیاد) می دهد. به تعریق بیشتر شما کمک می کند.

بهترین راه برای از دست دادن آب در طول شب این است که ابتدا غذاهایی که باعث ایجاد گاز و نفخ می شوند را شناسایی کنید. نفخ و پف پوست در اثر احتباس زیاد آب در پوست و ماهیچه های شما ایجاد می شود و از لاغر به نظر رسیدن شما جلوگیری می کند.

رژیم غذایی شما تأثیر بسزایی در این مورد دارد و یکی از بزرگترین عواملی که باعث ایجاد گاز می شود ، نمک است. درست است ، ما می خواهیم تا حد ممکن از نمک اجتناب کنیم و شما نباید بیش از یک قاشق چایخوری یا 2300 میلی گرم سدیم در روز مصرف کنید. اینها شامل نمک از ادویه جات ، غذاهای فرآوری شده و غذاهای یخ زده هستند.

شکر همچنین عامل اصلی گاز و گاز است. بنابراین مطمئن شوید که شکر دیگر بخشی از رژیم غذایی شما نیست. این شامل قند موجود در نوشابه ها ، آب نبات و کربوهیدرات های ساده است.

به رژیم غذایی مبتنی بر پروتئین و فیبر بالا / کربوهیدرات پیچیده پایبند باشید و تغییرات فاحشی را در سلامت ، خلق و خو و زیبایی خود مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید پتاسیم را به صورت قرص یا میوه هایی مانند موز مصرف کنید. پتاسیم یک الکترولیت است که اعتقاد بر این است که اثرات سدیم بر بدن را کاهش می دهد. مارچوبه نیز اثرات مشابهی دارد. من نظرات مثبتی از بسیاری از افراد در مورد توانایی مارچوبه در مبارزه با گاز و گاز بعد از غذا شنیده ام. چای قاصدک یک ادرارآور طبیعی است که به درمان پف پوست کمک می کند و به شما کمک می کند وزن خود را حتی در طول شب کاهش دهید.

آب مقطر بسیار خاص است زیرا به سدیم و سدیم متصل می شود و در واقع از سیستم شما خارج می شود. به طور کلی ، اگر هدف شما کاهش وزن است ، اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی آب بنوشید. من می دانم که ممکن است منطقی نباشد ، اما بدن ما وقتی از چیزی سیر نمی شود بسیار نیازمند می شود. اگر بدن شما به اندازه کافی آب دریافت نکند ، آخرین ذرات آن را ذخیره و نگه می دارد.

در نهایت ، یکی از بهترین نکات برای از دست دادن آب و کاهش گاز در طول شب ، حمام نمک Epsom است. نمک اپسوم نه تنها قادر به حذف 20 تا 30 پوند آب از بدن شما است. همچنین این روش بسیار خوبی برای از بین بردن سموم از سیستم شما و کمک به احساس جوانسازی است. دفعه بعد که باید یک شب آب را بردارید امتحان کنید. امیدوارم کمک کند!