آب مرغ و رژیم غذایی کاندیدا

چندین سال پخت و پز طول کشید تا به ارزشی که آبگوشت و آبگوشت مرغ ، در واقع انواع آبگوشت ها و آبگوشت ها به جوش می آورند پی بردم. آنچه زمانی در آشپزخانه من یک نوع تخصص بود ، اکنون بخشی جدایی ناپذیر از لیست خریدهای هفتگی من است. من اغلب آبگوشت و آبگوشت مرغ و سبزیجات را برای انواع غذاهای مورد علاقه خانواده ام خریداری می کنم. من هیچ وقت برای خودم درست نکرده ام و خودم را ذخیره کرده ام ، بنابراین به محصولات خارج از قفسه تکیه می کنم.

اگرچه انواع زیادی آبگوشت و آبگوشت در سوپرمارکت وجود دارد ، اما اکثر آنها حاوی موادی هستند که برای سلامتی خطرناک هستند. از آنجا که من نمی خواهم مواد خطرناک مصرف کنم و چون رژیم کاندیدا را رعایت می کنم ، رژیمی که برای درمان کاندیدیازیس استفاده می شود ، انتخاب آب گوشت مرغ مناسب می تواند یک کار دلهره آور باشد. کاندیدیازیس شرایطی است که در آن عوامل خارجی متعددی باعث رشد بیش از حد مخمر (کاندیدا) در بدن می شوند. این رشد بیش از حد کاندیدا می تواند مشکلات متعددی برای سلامتی ایجاد کند. اغلب اوقات ، بیماران کاندیدیازیس سالها بدون هیچ توضیحی در مورد وضعیت بد خود می روند. رژیم غذایی کاندیدا اولین نوع درمان کاندیدیازیس است ، اما یکی از مواد ممنوعه در رژیم غذایی ، مواد نگهدارنده است و آبگوشت و آبگوشت های مرغی که در بازار موجود هستند به دلیل داشتن آنها بدنام هستند.

من دریافتم که رایج ترین مواد ممنوعه مورد استفاده در آبگوشت های تجاری موجود شامل گلوتامات مونوسدیم (MSG) ، عصاره مخمر و اسید سیتریک است. هر سه این افزودنی ها برای حفظ و یا بهبود طعم استفاده می شوند. هر سه نیز مراحل تخمیر را طی می کنند ، جایی که مخمر و / یا باکتری ها برای تبدیل ماده به فرم مناسب برای استفاده تجاری اضافه می شوند و مخمر یک ماده ممنوع رژیم غذایی کاندیدا است. MSG ، عصاره مخمر و اسید سیتریک همگی می توانند از منبع قند یا کربوهیدرات تهیه شوند. بسیاری از این منابع اصلی نیز از رژیم غذایی کاندیدا منع شده اند. علاوه بر این ، MSG در چند دهه گذشته مورد حمله قرار گرفته است زیرا مطالعات متعددی نشان داده است که باعث ایجاد انواع مختلف مشکلات سلامتی می شود. عصاره مخمر در واقع حاوی MSG است ، بنابراین باید به برخی نگرانی ها توجه کرد. علاوه بر سه افزودنی که قبلاً مورد بحث قرار گرفت ، شکر یکی دیگر از مواد است که اغلب در آبگوشت ها و آبگوشت های تجاری موجود است و همچنین در رژیم غذایی کاندیدا ممنوع است.

بنابراین چگونه می توان آب مرغ یا آبگوشت بدون MSG ، عصاره مخمر ، اسید سیتریک ، شکر یا سایر مواد نگهدارنده را پیدا کرد؟ این کار ساده ای نیست ، اما چند مارک پیدا کرده ام که برای رژیم کاندیدا مناسب هستند. به نظر می رسد بیش از آب گوشت مرغ لذیذ ، آب مرغ مرغی رایگان Trader Joe ، و آب مرغ مرغ محدود ارگانیک غذاها همه مواد لازم برای رژیم غذایی کاندیدا را دارند. من بیش از گوشت مرغ لذیذ از غذاهای کامل خریدم. آبگوشت مرغ محدود ارگانیک Foods را در بخش غذاهای ارگانیک در اکثر سوپرمارکت ها به راحتی تهیه کنید. آب مرغ مرغ آزاد ارگانیک Trader Joe فقط در Trader Joe’s خریداری می شود. من بیشتر از مارک Trader Joe استفاده می کنم زیرا ارزان ترین آن در حدود 2.29 دلار برای 32 اونس است. امیدوارم این پیشنهادات به شما این امکان را بدهد که از آب گوشت مرغ و آب مرغ موجود در بازار بدون آسیب رساندن به رژیم غذایی کاندیدا استفاده کنید.