آخر هفته ، 17 تا 19 فوریه چه چیزی را ببینید – Discovery، Inc.


برای بسیاری از ما ، این آخر هفته طولانی به افتخار روز رئیس جمهور به معنی آخرین آخر هفته طولانی تا شروع تابستان است. خوشبختانه ، ما تعداد زیادی نمایش برتر و برنامه های تامل برانگیز داریم تا شما را از ماه های طولانی زمستان منحرف کند. موارد زیر از فردا مقرر است:

  • باغ وحش (شنبه 18 فوریه ساعت 10 شب ET / PT در Animal Planet): برای اولین بار ، Animal Planet به مخاطبان نگاهی دقیق و پشت صحنه از باغ وحش برانکس ، یک موسسه نیویورک و رهبر جهانی در مراقبت و سلامت حیوانات حفاظت از گونه ها. با دسترسی کامل به محوطه 265 هکتاری باغ وحش برانکس ، تنها 16 مایلی میدان تایمز نیویورک ، Animal Planet دنیایی شگفت انگیز از بیش از 6000 حیوان و 500+ نفر را که به مراقبت و رفاه خود اختصاص داده اند ، روشن می کند. بودن.
  • لانگ آیلند مدیوم (یکشنبه ، 19 فوریه ساعت 8:00 بعد از ظهر ET / PT در TLC): رسانه ترجیح داده شده توسط طرفداران ترزا کاپوتو برای یک سری جدید از خواندن های خیره کننده از برخی از افراد مشهور مورد علاقه اش باز می گردد. مهمانان برتر فصل شامل Rosie O’Donnell ، Mo’Nique و Ta’Rhonda Jones هستند.
  • قانون Lone Star (یکشنبه ، 19 فوریه ساعت 10:00 ET / PT در Animal Planet): LONE STAR LAW در حال رهبری بازی با نخبگان Texas Game Wardens است که از حیات وحش ایالت Lone Star State و بیش از 27 میلیون شهروند محافظت می کنند. سفرهای اغلب خطرناک در بیش از یک چهارم میلیون مایل مربع از بیابان ، دریاچه ها ، جنگل های کاج ، خلیج ، دشت ها و سواحل. نگهبانان بازی تگزاس هر روز دست های خود را پر نگه می دارند تا هم از حیوانات و هم از شهروندان محافظت کنند ، و با توجه به اینکه تگزاس دومین ایالت بزرگ ایالات متحده است ، به نظر نمی رسد که به این زودی سرعت کاهش یابد.

از آخر هفته طولانی لذت ببرید!