آرتمی پانارین به اندازه خط پیروزی رنجرز در فصل قبل می درخشد


پیروزی 3-2 رنجرز مقابل بروینز گاردن شامگاه سه شنبه ، در شرایطی که مشاهده شد ، مقابل باشگاهی انجام شد که ممکن است تعداد انگشت شماری از بازیکنان را در ترکیب خود داشته باشد که می توانند از دانشگاه عبور کنند.

با این وجود ، تلاش و توجه به جزئیات دلگرم کننده بود ، همانطور که کار واحد Artemi Panarin-Ryan Strome-Kaapo Kakko ، که مسئول هر سه گل بود ، یکی از وینگرها و دیگری مدافع آنتونی بیتتو بود.

پانارین در ماه نوامبر یا دسامبر به طور معمول تند به نظر می رسید.

پانارین از طریق یک مترجم در پاسخ به این پرسش که دوست دارد در اردو به چه نتیجه ای برسد ، گفت: “من نیز بسیار روی کاردیو و تکمیل کار می کنم.” “تنظیمات و گذرنامه ها را دقیقاً همانطور که امروز آنها را دیدید کامل کنید.

“من همیشه فکر می کنم کسب امتیاز در بازی های پیش فصل مهم است زیرا نمی توانید فقط در پیش فصل تلاش کنید و خودتان انتظار پیروزی در طول فصل را داشته باشید.”

کاکو ، که قوی تر شده اما در عین حال لاغرتر به نظر می رسد ، پس از شوت منحرف پانارین و وارد کردن بک هند از ایوان راست ، دروازه خود را وارد دروازه کرد. فنلاندی مطمئن بود که در 17:09 پنج شوت کرد ، که شامل 1:58 کار روی واحد کشتار پنالتی بود.

آنتونی بیتتو ، سوم از چپ ، در بازی تدارکاتی سه شنبه گل خود را با وینگر راست Kaapo Kakko ، وینگر چپ Artemi Panarin و مرکز رایان استروم جشن می گیرد.
AP

“فکر کردم [shooting the puck] قبل از بازی ، “گفت کاکو. “این هدف من بود.”

رنجرز باید پس از ضربات پنالتی ثبت شده در یک سال قبل را با پاول بوچنیویچ (2:19 به ازای هر مهاجم) پس از 2:22 میکا زیبا نژاد جایگزین کند. بارکلی گودرو دقایقی برنده می شود و سمی بلس احتمالاً تلاش می کند ، اما کاکو نیز که در اینجا و فنلاند نتوانست به این موفقیت برسد ، همینطور است.

جرارد گالانت ، سرمربی تیم ملی گفت: “ما درباره بلوغ بازیکنان جوان صحبت کردیم و او باید بتواند این کار را انجام دهد.” او خوب بازی کرد ، وقتی وارد دروازه شد گل خوبی زد. شما گلهای خود را با بچه هایی مانند آنهایی که با پانارین و استروم وارد دروازه می شوند ، به ثمر می رسانید و او را فریب می دهند. “

کاکو در فصل گذشته عصر یخبندان 136: 18 را با پانارین و استروم داشت ، در حالی که کالین بلکول زمانی که رنجرز به دنبال جانشین جسپر فست بودند ، 195: 39 را کسب کرد. روز سه شنبه از پانارین پرسیده شد که در جناح راست به دنبال چه چیزی است.

پانارین به انگلیسی گفت: “یک ساعت خوب است.”


رنجرز در شکست 4 بر صفر خود مقابل آیلندرز در روز یکشنبه بسیار نزدیکتر بود و واحد بلس-کوین رونی-رایان ریوز سخت روی تخته ها کار کرد.

من به تیممان گفتم که مهم نیست مقابل چه کسی بازی می کنید. “گفت گالانت. “من فکر می کردم دوره اول برای این عالی بود ، دومی آنقدرها هم خوب نبود ، اما در کل من واقعاً خوشحال بودم.”


ایگور شسترکین در ضربات 30:21 گلزنی تیز بود و در 12 شوت به گل اجازه می داد قبل از اینکه با تایلر وال جایگزین شود ، که در 16 شوت در دقیقه 29:15 گل به ثمر رساند. … بلز به عنوان خالص حضور در اولین واحد بازی قدرت عمل کرد ، که در آن Strome و Kakko در امتیاز با Panarin و K’Andre Miller جلوتر بودند. … بلوز پیراهن ها روز جمعه در نیوجرسی هستند تا شب بعد در بوستون به مصاف بروینز بروند.