آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع آموزش در نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس نیویورک استفاده می کند. این نسخه “بازگشت به مدرسه” صفحه داده های ویروس کرونا ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً س questionsالات ، نظرات یا سiesالات خود را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش و پرورش نیویورک گزارش داد که از 13 سپتامبر تا 26 سپتامبر ، بیش از 2200 دانش آموز و کارکنان تست مثبت دریافت کرده بودند. در همان هفته ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 خود را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تغییر داد.

والدین و متخصصان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ، که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از امتحانات معمول خودداری کرده و شخصاً در مدرسه شرکت کنند ، نگرانی هایی را مطرح کرده اند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش COVID مربوط به انتقال در مدرسه توسط شهرستان را گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی بیش از 100 مورد از 7 سپتامبر را ثبت کرده است. 23 مورد شیوع مدرسه نیز شناسایی شد ، که به عنوان سه مورد یا بیشتر ناشی از مدرسه طی دو هفته تعریف شده است. شهرستان مرسر رهبر ایالتی در پخش مدارس است ، با 30 مورد در 6 شیوع از زمان شروع کلاس.

بسته شدن ها

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند.

در 20 سپتامبر ، وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل های قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که عاری از ماسک بوده و کمتر از سه فوت با یک مورد مثبت فاصله داشته باشد. شما همچنین باید در تماس نزدیک باشید – یا با دانش آموز آلوده بیش از 15 دقیقه در یک روز.

دفتر شهردار می پذیرد که نتیجه این امر باعث می شود که تعداد بیشتری از بچه ها در کلاس بمانند ، اما این به معنای تعطیلی کمتر کلاس درس در مدارس ابتدایی است.

این وضعیت منعکس کننده قوانین اولیه و فعلی برای دوره راهنمایی و دبیرستان است. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت اغلب منجر به “تعطیلی نسبی کلاس درس” می شود که در آن فقط از افراد خاصی – افرادی که دارای علائم هستند یا واکسینه نشده اند و از قوانین ماسک زدن و فاصله گذاری اجتماعی پیروی نمی کنند – خواسته می شود در خانه بمانند.

در عین حال ، عفونت های تأیید شده در بین پرسنل غیر صنفی تنها به “قرنطینه غیرکلاسی” افراد آسیب دیده نیاز دارد.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه فقط در صورت وجود شواهدی مبنی بر “انتقال گسترده” بسته می شود ، اما به طور عمومی معنی آن را مشخص نکرده است. این تصمیم نشان می دهد که سیاست سال گذشته مبنی بر تعطیلی مدارس پس از گزارش دو یا چهار مورد که می تواند با قرار گرفتن در معرض یک ساختمان ارتباط داشته باشد ، فاصله می گیرد.

این شهر در هفته دوم سال تحصیلی با بیش از 500 بسته کامل و 370 تعطیلی نسبی از کلاسها در حدود 58،600 کلاس درس در بررسی ساختمانهای وزارت آموزش و پرورش آغاز شده است. PS 79 East Harlem ، دبیرستانی که عمدتا برای دانش آموزان معلول ارائه می شود ، در 20 سپتامبر پس از مواجه شدن با بسته شدن کلاس های متعدد در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد.

تهویه در کلاس

اکثریت قریب به اتفاق 58،500 کلاس درس دارای سیستم های تهویه به اصطلاح “عملیاتی” هستند که متخصصان بهداشت و مقامات آن را به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

به گفته وزارت آموزش و پرورش ، علیرغم این وعده که همه کلاسها دارای هوای تازه کافی برای شروع مدرسه خواهند بود ، هنوز بیش از 1000 کلاس درس در حال تعمیر است. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر به عنوان “عملیاتی” مشخص شده اند.

تقریباً 4000 کلاس درس به اصطلاح “عملیاتی” تنها برای پنجره های تهویه داخلی کار می کنند ، که کارشناسان مستقل بهداشت می گویند برای خوشبو کردن هوا غیرقابل اعتماد هستند.