“آنها او را از قسمت تاریک دور کردند”: زندانیان ریکرر می گویند دی بلاسیو عمدا بدترین زندان را نادیده گرفت


هنگامی که شهردار بیل دی بلاسیو از تور مورد انتظار خود در جزیره رایکرز در روز دوشنبه بازگشت ، او پیشرفت شهر را در بازگرداندن نظم به زندان ارتقا می داد. یکی از واضح ترین نشانه های بهبود ، ایجاد “فرایند مصرف بهتر و سالم” بود.

اما زندانیان در جزیره رایکرز ادعا می کنند که درک دو بلاسیو از شرایط زندان – و به ویژه روند پذیرش – عمداً پنهان شده است. در تماس های تلفنی با Gothamist / WNYC ، سه نفر که در حال حاضر در Rikers زندانی هستند گزارش کردند که حوضه آبریز اصلی قبل از بازدید شهردار پاکسازی و رنگ آمیزی شده و بسیاری از ساکنان آن به مکان دوم کوچکتر منتقل شده اند که به “پذیرایی جداگانه” معروف است. در راهرو مرکز اصلاحی اوتیس بانتوم.

د بلاسیو در حین بازدید از منطقه تازه رنگ آمیزی شده و محل پذیرایی دیگر در ساختمانی متفاوت ، به تسهیلات پذیرایی جداگانه وارد نشد – مکانی که به گفته ساکنان ساختمان به طور خطرناکی شلوغ است ، کباب و سوسک آلوده است ، و روی تخت ها وجود دارد و توالت نیز کم است. در محل کار.

زندانیانی که روز دوشنبه از محل پذیرش جداگانه عبور کردند ، از اینکه مطلع شدند افراد جدیدی در حال انتقال به بلوک ضعیفی هستند که قبلاً افرادی را که خطرناک بودن آنها توسط گروه ها تایید شده بود و دیگران می توانستند زندان را هدف قرار دهند ، شگفت زده شدند.

یکی از زندانیان که نام Gothamist / WNYC از ترس انتقام جویی برای سخنرانی اش مخفی شده است ، می گوید: “مدفوع و ادرار همه جا وجود دارد.” “پر است. مردم عرق کرده بودند. فقط بد است. “

به گفته وکلای وی ، روند پذیرش در اوایل این ماه پس از مرگ عیسی عبدالکریم ، که روی ویلچر نشسته بود و بدون دریافت وعده های غذایی منظم و مراقبت های پزشکی ، 10 روز را در محل اصلی پذیرایی گذراند ، به عنوان کانون اصلی بحران رایکرز در حال وقوع بود.

گفته می شود شرایط در واحد پذیرش جداگانه ، که قبلاً برخی از خشن ترین مجرمان رایکر را در خود جای داده بود ، بدتر است. پس از بازدید قانون گذاران ایالتی و مدافعان عمومی در اوایل ماه جاری ، آلیس فونتیه ، مدیر اجرایی خدمات مدافع محله ، به اینترسپت گفت که مردان در اصطبل های تنگ نگهداری می شوند و در کیسه های پلاستیکی مجبور به اجابت مزاج می شوند ، و صحنه را “وحشتناک ترین” توصیف کرد. ” من در زندگی خود دیده ام. “

با افزایش فشار بر شهر برای اقدام ، مقامات اصلاحی شروع به انتقال زندانیان از محل پذیرش اصلی به اتاق جداگانه ای در مرکز اریک ام تیلور در جزیره ریکرز کردند. به گفته شهردار ، این حرکت زمان انتظار را به کمتر از 10 ساعت کاهش داد.

با این حال ، بازداشت شدگان و مدافعان عمومی می گویند که مقامات چشم خود را بر شرایط مخدوش که در منطقه پذیرایی مجزا تداوم داشت ، بستند.

یکی از زندانیان می گوید: “این قسمت تاریک است و آنها او را از سمت تاریک دور کردند.” “شما مردم را از شهردار پنهان می کنید.”

دی بلاسیو اذعان کرد که در طول سفر با هیچ زندانی یا افسری اصلاحی صحبت نکرده است ، تصمیمی که او روز سه شنبه از آن دفاع کرد و گفت که “درک نسبتاً قوی از مقیاس مسائل” دارد.

سخنگوی دفتر شهردار از اظهارنظر در مورد سوابق عدم حضور وی در واحد پذیرایی که افراد قبل از بازدید وی به آنجا منتقل شده بودند ، خودداری کرد.

جیسون کرستن ، دبیر مطبوعاتی اداره اصلاحات نیویورک ، در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت که هیچ کس از سفر شهردار متاثر نشده است.

او می نویسد: “شرایط از زمانی که پذیرش اصلی خود را در 21 سپتامبر به مرکز Eric M. Taylor منتقل کردیم ، به طرز چشمگیری بهبود یافته است.” “شلوغی ورودی ها کمتر است و ما می توانیم با خیال راحت مردم را خیلی سریعتر اسکان دهیم. ما همچنین توانستیم ضبط را در مرکز تصحیح Otis Bantum تمیز و رنگ آمیزی کنیم زیرا همه در آنجا مستقر بودند. “

کرستن نمی خواهد بگوید چند نفر به منطقه پذیرایی جداگانه منتقل شده اند.

ظاهراً دو بلاسیو در حین سفر خود در روز دوشنبه در نزدیکی غذاخوری قرار گرفت که زندانیان در حال آماده سازی غذا برای افراد منتظر هستند. به گفته منابع متعدد ، این افراد شروع به فریاد زدن بر دو بلاسیو کردند و از او التماس کردند که از واحد جداگانه دیدن کند.

آنها گفتند که د بلاسیو توجهی به آنها نکرد و توسط سرپرستانش به سرعت از ساختمان خارج شد.

پوشش اضافی از Zoe Azulay