آنچه گزارش سرشماری ایالات متحده در مورد جمعیت لاتینکس تأیید می کند و امروزه برای ارتباطگران به چه معناست


ماه میراث اسپانیایی زبان هر سال صورت می گیرد (15 سپتامبر – 15 اکتبر) برای تجلیل و تجلیل از آمریکایی های اسپانیایی تبار. در آن سال ، گزارش سرشماری سال 2020 ایالات متحده منتشر شد که نشان دهنده رشد و تغییر فوق العاده در جمعیت اسپانیایی زبان ها و همچنین تأیید این بود که زمین متنوع تر می شودبه

جمع آوری اطلاعات ارزشمند از گزارش – از هزینه ها تا ترجیحات زبان – و درک نحوه تأثیر COVID -19 بر جامعه اسپانیایی با توزیع پیام به این گروه جمعیتی می تواند مفید باشد.

در اینجا شش نکته مهم در مورد آمریکایی های اسپانیایی زبان است که هر بازاریابی باید آنها را بشناسد.

1. جمعیت نیست بر اساس مهاجرت

این یک تصور غلط رایج است که مهاجران اکثریت جمعیت اسپانیایی زبان در ایالات متحده را تشکیل می دهند. در سال 2010 ، 74 درصد از مردم لاتین ساکن در این کشور شهروندان ایالات متحده بودند ، تا حدود 80 درصد در سال 2018. در حال حاضر چهار نفر از پنج اسپانیایی زبان تبعه ایالات متحده هستند. این شامل کسانی است که در ایالات متحده و مناطق آن متولد شده اند ، فرزندان خارج از کشور از والدین آمریکایی و مهاجرانی که دارای تابعیت بوده اند.

سال 2020 سرشماری نشان می دهد که کل جمعیت اسپانیایی زبانان در ایالات متحده 23 درصد افزایش یافته است، در مجموع 62.1 میلیونبه طی 10 سال گذشته ، 51.1 درصد از کل رشد جمعیت در ایالات متحده از جمعیت لاتین نشینان بوده است.

از سال 2019 ، 12 ایالت دارای جمعیت اسپانیایی حداقل 1 میلیون نفر بودند – آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، فلوریدا ، جورجیا ، ایلینوی ، نیوجرسی ، نیومکزیکو ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا و تگزاس.

این اطلاعات جمعیت شناختی تنها یکی از دلایلی است که بسیاری از سازمانها شروع به ایجاد روابط فعال با بخشهای مختلف جامعه اسپانیایی زبان در ایالات متحده کرده اند.

2. مصرف صدا و پیام

هنگام ارتباط با امروز ، دو تصور غلط اصلی وجود دارد لاتینکس حضار.

اولین مورد این است که تنها راه برقراری ارتباط با مخاطبان اسپانیایی زبان در ایالات متحده ، اسپانیایی است.

با هدایت نسل های جوان ، تعداد لاتین زبان های انگلیسی زبان در ایالات متحده در حال افزایش است. در سال 2018 ، 71 of از افراد لاتین 5 ساله و بالاتر به زبان انگلیسی مسلط بودند ، در حالی که در سال 2000 59 بود. لاتین تبارهای آمریکایی متولد این رشد هستند زیرا سهم آنها از این اقدام از 81 درصد به 90 درصد در آن زمان افزایش یافته است.

دومین فرض اشتباه این است که هیپآمریکایی های آنیک فقط پیام های خود را به زبان اسپانیایی مصرف می کنند.

مطابق با مرکز تحقیقات پیو، 82 درصد از محتوای انگلیسی تلویزیون ، رسانه های مکتوب ، رادیو و اینترنت استفاده می کنندبه یک خانواده معمولی بیش از 29 ساعت در هفته را به تماشای تلویزیون و 13 ساعت به گوش دادن به رادیو اختصاص می دهد. در کمال تعجب ، رادیو همچنان یکی از مطمئن ترین راه ها برای دسترسی به این مصرف کننده استبه

مشابه روندهای اصلی مصرف اخبار ، است مخاطبان روزنامه های آمریکایی و اسپانیایی تبار کاهش یافته اند در حالی که بینندگان تلویزیون افزایش یافته اندبه به عنوان مثال ، Univision و Telemundo با تماشاگران تلویزیونی محلی و تلویزیونی بهتر عمل کردندبه

در Business Wire ، ما بر روی این اعداد بر ایجاد روابط با یکی تمرکز می کنیم لیست گسترده ای از ناشران اسپانیاییبه ما فرصت هایی را که شرکت ها در این بازار رو به رشد مداوم دارند ، درک می کنیم. با این دسترسی هدفمند ، از جمله ترجمه ، ما اطمینان می دهیم که رسانه های اسپانیایی می توانند از اخبار شما برای رسیدن به مخاطبان انگلیسی و اسپانیایی زبان استفاده کنند.

برای تیم های ارتباطی ، این نوع داده های استفاده نه تنها راهنمای کانال های رسانه ای را ارائه می دهد ، بلکه به تصمیم گیری در مورد ایجاد چند رسانه ای نیز کمک می کند. به عنوان مثال ، این داده ها نشان می دهد که تیم های روابط عمومی باید بر ایجاد روابط با رسانه های پخش تمرکز کنند. برای انجام موفقیت آمیز این کار ، تیم های روابط عمومی باید ایجاد و استقرار دارایی های ویدئویی مانند B-roll را که مخصوص این پخش کننده ها طراحی شده اند در نظر بگیرند.

چند رسانه ای یک ابزار بسیار مهم در جعبه ابزار ارتباطات چند فرهنگی است. خبرنگاران نه تنها برای افزودن پوشش خبری به آن نیاز دارند ، بلکه تصاویر نیازی به ترجمه ندارند. تصاویر مناسب می تواند خوانندگان را به داستان شما جذب کند ، روابط ایجاد کند و ارتباطات عمیق تری را در عرض چند ثانیه پس از مشاهده ایجاد کند.

3. قدرت اقتصادی لاتین و مصرف کننده آینده لاتینکس

قدرت خرید دلیل اصلی توجه بسیاری از مشاغل به مخاطبان اسپانیایی است.

قدرت خرید مردم اسپانیایی زبان در 30 سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته استکه از 213 میلیارد دلار در سال 1990 به 1.9 تریلیون دلار در سال 2020 افزایش یافته است. در سال 2020 ، آنها 11.1 درصد از کل قدرت خرید ایالات متحده را به خود اختصاص دادند. این رونق به رشد جمعیت ، جمعیت مطلوب ، کارآفرینی و افزایش سطح تحصیلات نسبت داده می شود.

وقتی تیم ها می خواهند مخاطبان اسپانیایی زبان را فعال کنند ، مادران لاتین اغلب اولین مخاطبان هدف هستند. و برای یک دلیل خوب. تا سال 2060 ، انتظار می رود زنان لاتین 30 درصد از کل زنان زن ایالات متحده را تشکیل دهند ، که تغییر قدرت جدیدی در قدرت اقتصادی ایالات متحده ایجاد می کند. مادران لاتین هستند محرکهای اصلی اقتصادی اقتصاد لاتین خرید انرژیبه شما هستید مکررا مهمترین تصمیم گیرندگان در تصمیمات خرید خانوار

سایر مشخصات جمعیتی که باید مورد توجه قرار گیرد شامل Latinx Millennials و Gen Zs زیر 25 سال است که در حال حاضر تقریباً 50 درصد از کل جمعیت لاتین را تشکیل می دهند.

هنگام ایجاد یک برنامه ارتباطی برای دسترسی به رسانه های اسپانیایی ، باید ارائه های خود را بر اساس مخاطبان خود طراحی کنید. آنچه مادر لاتین خواهان آن خواهد بود ممکن است با یک Latinx Millennial مطابقت نداشته باشد. بدانید که می خواهید به چه کسانی برسید ، سپس متناسب با آن محتوا و محتوای خود را بسازید.

4. حق رأی

گزارش سرشماری ایالات متحده در سال 2020 همچنین نشان دهنده تغییر قدرت سیاسی در جمعیت لاتین است. رکورد در سال 2020 32 میلیون لاتین تبار واجد شرایط رای دادن ، از 27.3 میلیون در سال 2016 در نتیجه، اسپانیایی زبان ها در حال حاضر بزرگترین گروه اقلیت نژادی و قومی در رای دهندگان هستند و کمی بیش از 13 درصد از رای دهندگان را تشکیل می دهند.به تا سال 2018 ، دو سوم ازفصل پاییز رای دهندگان واجد شرایط لاتین از پنج ایالت آمده است: تقریباًکالیفرنیا (7.9 میلیون) ، تگزاس (5.6 میلیون) ، فلوریدا (3.1 میلیون) ، نیویورک (2.0 میلیون) و آریزونا (1.2 میلیون).

مهم است که تأثیر سیاسی مادران امروزی لاتین را برجسته کنیم. قدرت رای دهی مردم آمریکای لاتین فراتر از صداهای فردی آنها است – آنها اغلب نیروی نهایی در تأثیرگذاری بر صدای دوستان و اعضای خانواده هستند.

برای سازمان هایی که تحت تأثیر سیاست های ملی ، ایالتی یا محلی قرار گرفته اند ، یک برنامه سیاست عمومی قوی که توسط یک جامعه عمومی محلی پشتیبانی می شود بازار یابی کمپین می تواند بسیار موفق باشدبه Business Wire با ارائه طیف گسترده ای از گزینه ها به اسپانیایی و مخاطب سیاسیبه

5. رسانه های اجتماعی و نفوذ تلفن همراه

مردم لاتین بویژه در دوران همه گیری به تلفن های همراه خود وصل شده اند. بر اساس گزارش جدید نیلسن، از لاتین استفاده کنید رسانه های اجتماعی ، برنامه های تلفن همراه و سایر پلتفرم های دیجیتالی با توجه به دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی ، با نرخ بیشتری از جمعیت عمومی ایالات متحده انجام می شود. به طور متوسط ​​، آنها 27 ساعت در هفته را در برنامه ها و وب سایت ها و بیش از یک ساعت در هفته را در شبکه های اجتماعی در تلفن های هوشمند خود صرف می کنند.

در طول همه گیری همه گیر ، مردم لاتین برای آموزش ، اطلاع رسانی و سرگرمی به رسانه ها و کانال های اجتماعی تکیه می کنند. طبق مطالعه 2018 توسط Pew Research ، 34 درصد احتمال دارد از اینستاگرام استفاده کنند. فیس بوک بدون در نظر گرفتن نژاد و قومیت همچنان محبوب است و تقریبا 71 درصد از کاربران بزرگسال اینترنت همچنان از این سایت استفاده می کنند.

این یک چالش برای تیم های ارتباطی است. در حالی که مصرف رسانه و مصرف اجتماعی گسترده است ، هر پلتفرم سبک ارتباطی خاص خود را دارد. این یعنی برای دستیابی به بالاترین میزان موفقیت ، ارتباط دهندگان باید نه تنها انتخاب زبان بلکه انتخاب دارایی های چند رسانه ای را نیز در نظر بگیرند.به

هرچه محتوای بیشتری به طور خاص برای نیازهای مخاطبان هر بستر رسانه ای ایجاد کرده باشید ، برای خبرنگاران راحت تر است که داستان شما را بیان کنند و خوانندگان آن را به اشتراک بگذارند.

برای اینکه واقعاً این مخاطبان را هدف قرار دهید ، ابتدا گوش دهید ، سپس سیستم عامل ها و گزینه های زبان محلی را که برای شنیدن پیام شما لازم است مشخص کنید. هنگامی که پیام خود را ایجاد کردید ، آن را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که گیر می کند و ناراحت نیست.

6. تأثیر COVID-19

همه گیری جهانی ویروس کرونا همچنان بر جوامع سراسر جهان تأثیر می گذارد و هر گونه احساس موجود از طاق های جمعیتی باید حداقل در آینده نزدیک در استراتژی های ارتباطی گنجانده شود.

بر اساس گزارش Pew Research که اخیراً منتشر شده است ، حدود نیمی از مردم لاتین می گویند که آنها یا نزدیکان آنها در طول COVID-19 با مشکلات سلامتی یا مالی روبرو بوده اند. با این وجود ، اکثر آنها به آینده خوشبین هستند. تقریباً دو سوم می گویند بدترین شیوع ویروس کرونا پشت سر کشور است. اکثریت تصور می کنند که وضعیت مالی آنها در سال آینده بهبود می یابد.

درک تأثیر COVID-19 بر این جامعه و چشم انداز آنها در آینده به معنی فرصت های بیشتر برای ایجاد ارتباطات عمیق تر از طریق ارتباط است.

دیپلم

گزارش سرشماری سال 2020 ایالات متحده تأیید می کند که تغییرات در جمعیت اسپانیایی زبان ها امروز سازمان ها را ملزم می کند که نحوه تعامل با این مخاطبان را تغییر دهند. جمعیت اسپانیایی تبارها در حال افزایش است و قدرت خرید و رای آنها به طرز چشمگیری افزایش یافته است. ارائه اخبار و مطالب در کانالها و کانالهایی که بیشتر مورد استفاده این گروه جمعیتی قرار می گیرد ، کلید ایجاد ارتباطات است.

Business Wire بیش از 1600 راه برای دسترسی به مصرف کنندگان امروزی اسپانیایی ارائه می دهد. به اسپانیایی و انگلیسی ، Business Wire’s ترجمه و توزیع شده است LatinoWire خبرنامه شما را در اختیار مخاطبان آمریکایی اسپانیایی زبان ، لاتین / لاتین در سراسر ایالات متحده قرار می دهد.

دوست دارید بیشتر بدانید؟

کاغذ سفید ما را بارگیری کنید ، پنج نکته کلیدی برای ارتباط با مخاطبان چند فرهنگی، یا وبینار را تماشا کنیدبه

کلیک اینجا تا بیاموزید که چگونه Business Wire می تواند پیام های معتبر شما را به مخاطبان مختلف ارائه دهد.


جدیدترین نکات PR ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!