آیا از عادت های بد رنج می برید؟ برای سلامتی این نکات را رعایت کنید

نادیده گرفتن اعداد سخت است. بر اساس مطالعه سالیانه رفتارهای بهداشتی در ایالات متحده ، از هر ده آمریکایی شش نفر به طور منظم الکل می نوشند ، در حالی که فقط سه نفر از هر ده نفر به طور منظم ورزش می کنند.

این گزارش تعدادی از عادات سلامتی خوب و بد در بزرگسالان آمریکایی را شامل می شود – اینها شامل مصرف الکل ، سیگار کشیدن ، ورزش منظم ، وزن بدن شما و میزان خواب شما است.

این مطالعه از داده های نظرسنجی ملی مصاحبه سلامت 2005-2007 (که به اختصار به NHIS معروف است) استفاده می کند که هر سال توسط مرکز ملی آمار سلامت CDC انجام می شود. نتایج بر اساس داده های 79،096 مصاحبه با بزرگسالان آمریکایی 18 ساله و بالاتر است. در مورد بسیاری از رفتارهای مشترک ، تفاوت بین جنسیت ، قومیت و گروه های اجتماعی برجسته می شود.

در مورد الکل ، میزان مصرف در طول سالها ثابت مانده است. آخرین نظرسنجی نشان داد که …

– مردان بیشتر از زنان مشروب مصرف می کردند (68٪ در مقابل 55٪). زنان بیشتر از مردان از مصرف الکل خودداری کردند (31٪ در مقابل 18٪).

– سفیدپوستان بیشتر از سایر گروه ها (آفریقایی آمریکایی ، آسیایی ، سرخپوستان آمریکایی یا آلاسکا) از مشروبات الکلی استفاده می کردند.

– و در اینجا یک شگفتی وجود دارد – هرچه پاسخ دهندگان تحصیل کرده تر باشند ، احتمال اینکه آنها مشروب بخورند بیشتر است. 74 درصد فارغ التحصیلان مشروب خور بودند در حالی که 44 درصد فارغ التحصیلان دبیرستان بودند.

همه ما می دانیم که سیگار کشیدن برای بدن چقدر خطرناک است ، اما بسیاری هنوز برای ترک آن تلاش می کنند. از سال 1997 ، میزان سیگار کشیدن چند درصد کاهش یافته است ، اما نظرسنجی CDC نشان داد که …

– از هر پنج بزرگسال یک نفر سیگاری بود ، اما بیش از نیمی (58.5 درصد) هرگز سیگار نکشیده بودند.

– چهار نفر از هر سیگاری در یک سال گذشته سعی کرده اند سیگار را ترک کنند.

– بزرگسالان با تحصیلات عالی سیگار نمی کشند.

– پاسخ دهندگان دارای GED (توسعه آموزش عمومی) بیشتر سیگاری بودند تا فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان دبیرستان.

فعالیت بدنی آمریکا در طول سالها ثابت مانده است و نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که …

– حدود شش نفر از هر ده بزرگسال حداقل در وقت آزاد خود در فعالیت بدنی شرکت می کردند ، در حالی که از هر ده نفر سه نفر به طور منظم فعالیت بدنی داشتند.

– بزرگسالان با سطح تحصیلات بالاتر بیشتر از نظر جسمانی فعال بودند.

– مردان بیشتر از زنان فعالیت بدنی داشتند.

وقتی صحبت از وزن بدن می شود ، همه می دانند که میزان چاقی در طول سالها به طور پیوسته افزایش یافته است. تحمل وزن بیش از حد باید عواقب جدی برای بدن شما داشته باشد. این چیزی است که بررسی وضعیت وزن بدن نشان داد …

– شش نفر از هر 10 بزرگسال می توانند چاق یا دارای اضافه وزن در نظر گرفته شوند.

– بزرگسالان تحصیلکرده کمتر چاق بودند.

– از هر 10 فرد بزرگسال چهار نفر گفتند وزن مناسبی دارند.

– احتمال اضافه وزن مردان بیشتر بود (67.9٪ در مقابل 53٪). با این حال ، مردان و زنان به طور مساوی چاق بودند (25.7 v در مقابل 25.0).

متخصصان به سرعت متوجه می شوند که خواب کافی کافی برای سلامت کلی و سلامت شما بسیار مهم است. در مورد خوابیدن ، مطالعه نشان داد که …

– شش نفر از هر ده بزرگسال معمولاً 7 تا 8 ساعت در یک دوره 24 ساعته می خوابند.

– از هر 10 فرد بزرگسال سه نفر به طور متوسط ​​6 ساعت یا کمتر در شب می خوابند.

– افرادی که سطح تحصیلات بالاتری داشتند ، احتمالاً شش ساعت (یا کمتر) در شب می خوابیدند.

– مردان در گروه سنی 25-44 سال 6 ساعت یا کمتر از زنان می خوابند. با این حال ، زنان بالای 65 سال (یا بیشتر) کمتر از 6 ساعت می خوابند.

بنابراین می توانید ببینید ما کجا هستیم. این نظرسنجی برای به دست آوردن ایده ای از رفتارهای بهداشتی آمریکایی ها مفید است. به نظر می رسد هنوز بسیاری از ما عادت های ناسالم داریم ، با وجود تلاش های دولت و متخصصان پزشکی در جهت ارتقاء مزایای رعایت نکات بهداشتی برای ذهن و بدن.