آیا رژیم غذایی پدر بر جنسیت نوزاد شما تأثیر می گذارد یا بر آن تأثیر می گذارد؟

من گاهی اوقات افرادی را دارم که با من تماس می گیرند و می پرسند وقتی این زن و شوهر سعی دارند پدر دختر یا پسر باشند ، پدر آینده باید چه بخورد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد: “شوهرم هنگام تلاش برای دختر دار شدن باید چه بخورد یا در رژیم غذایی خود قرار دهد؟” یا: “ما پسر می خواهیم. مرد باید از چه غذاهایی پرهیز کند تا ما با دختر باردار نشویم؟” سعی می کنم در مقاله زیر به این نوع سوالات پاسخ دهم.

مردی که قصد بارداری دارد باید رژیم متعادل و سالمی داشته باشد: همه می دانند که مردانی که قصد باردار شدن دارند باید از لباس زیر تنگ ، وان آب داغ و سونا و دارو اجتناب کنند. دلیل این امر این است که همه این موارد بر سلامت و حجم اسپرم مردان تأثیر می گذارد. این شامل رژیم غذایی سالم است. یک مرد باید از رژیم غذایی متعادل و سالم استفاده کند تا از اسپرم سالم اطمینان حاصل شود. با این حال ، رژیم غذایی آن بر جنسیت نوزاد (یا اینکه آیا شما دختر یا پسر دارید) مانند رژیم غذایی زن یا مادر آینده ، تأثیری ندارد.

رژیم غذایی شوهر یا پدر مهم است. اما مانند رژیم غذایی مادر ، پسر یا دختر دارد: همه می دانند که رژیم غذایی مادر آینده می تواند بر جنسیت نوزاد او تأثیر بگذارد. زنانی که رژیم های اسیدی بیشتری مصرف می کنند ، شانس دختر دار شدن را افزایش می دهند ، در حالی که کسانی که رژیم قلیایی تری دارند ، احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهند.

دلیل این امر این است که این تغییر رژیم غذایی نیز محیط واژن و PH زن را تغییر داده یا بر آن تأثیر می گذارد. وقتی این محیط قلیایی باشد ، با Y یا پسری که اسپرم تولید می کند دوستانه تر است. وقتی اسیدی است ، روی همان اسپرم Y بسیار سخت است ، اما با X (یا کسانی که نوزاد دختر می دهند) مهربان است.

بنابراین منطقی است که بدانیم وقتی رژیم غذایی پدر یا مرد اسیدی یا قلیایی است ، آیا موارد مشابهی صادق است؟ احتمالاً قانع کننده ترین س questionال این است که اگر مردی غذاهای اسیدی بخورد ، آیا این بدان معناست که دختران X یا بیشتر دختر تولید اسپرم دارند؟ و اگر او رژیم غذایی اولیه دارد ، آیا این به اسپرم پسر مزیت می دهد یا مزیت؟

هیچ مدرکی در این مورد وجود ندارد. در واقع ، مطالعاتی انجام شده است تا مشخص شود آیا مردانی که بیشتر از یک جنس دیگر باردار شده اند ، دارای بیش از یک نوع کروموزوم اسپرم هستند یا خیر. به عبارت دیگر ، مردانی که همه آنها پسر داشتند ، مورد آزمایش قرار گرفتند تا ببینند کروموزوم اسپرم Y بیشتری دارند یا خیر. و مردانی که پدر دختر بودند مورد بررسی قرار گرفتند تا ببینند آیا اسپرم آنها دارای تعداد بیشتری X است. مطالعات نشان داد که این چنین نیست. در حقیقت ، اکثر مردان تقریباً برابر X و Y دارند.

تمرکز بر رژیم غذایی ، زمان بندی و موقعیت جنسی مادر: هیچ مشکلی وجود ندارد که شما می توانید و باید در مورد آنچه می توانید در رژیم غذایی پدر صحبت کنید ، کنترل داشته باشید. غذاهای سالم می توانند به اسپرم سالم کمک کنند. اما در مورد انتخاب رژیم غذایی اسیدی یا اساسی ، این امر به بهترین وجه با زن یا مادر آینده به دست می آید. این تغییرات می تواند بر تصور پسر یا دختر در زوج تأثیر بگذارد.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که وقتی تصور مشابهی رخ می دهد. تصوری که قبل از تخمک گذاری زن رخ می دهد ، زمان بندی است که احتمال دختر را بیشتر می کند. بارداری پس از تخمک گذاری به نفع یک پسر است. موقعیت های جنسی که استفاده می کنید نیز می تواند تفاوت ایجاد کند. اما وقتی با دو والد سالم برخورد می کنید و هر سه روش (رژیم غذایی ، زمان بندی و موقعیت یابی) را با هم ترکیب می کنید ، بهترین شانس را دارید که جنسیت فرزند خود را به عنوان یک زوج تحت تأثیر قرار دهید.