آیا عروسک “آنت” واقعی است؟


توجه: این مقاله شامل موارد کوچکتر است آنت اسپویلر به نحوی.

مهم نیست که چقدر آماده اید برای جنون آشفته اپرای راک لئوس کاراکس ، آنت، هیچ چیز شما را برای عروسک بچه آنت آماده نمی کند.

حتی استوئیک ترین تماشاچیان – آنهایی که وقتی Adam Driver در پایان استندآپ تماشاچیان خود را به نمایش گذاشت ، پلک نزنند ، آنها خمیازه ای کشیدند و سرش را بین پاهای ماریون کوتیار به زمین بلند ، در مرحله n نفرت انگیز ، زد. هنگامی که ترسناک ترین عروسک جهان ، با نام مستعار Baby Annet ، به صفحه نمایش ضربه می زند ، یک جفت قیچی که بند ناف را قطع می کند نمی تواند لرزش را از بین ببرد.

بله ، بچه آنت یک عروسک خیمه شب بازی است و یک نوزاد واقعی نیست ، اگرچه برخی از حرکات غیرممکن او باید حداقل کمی CGI باشد. (مطمئناً چشم عروسک تکان نمی خورد کاملا بنابراین ، درست است؟) نتیجه بدترین نوع لرزش های وحشتناک دره است. این عروسک بچه گانه کابوس های شما را به خود مشغول می کند.

با وجود آنتشهرت آن برای مزخرفات است ، طرح در واقع بسیار ساده است. هنری مک هنری (راننده) استندآپ کمدین عصبی و عصبی است که عاشق خواننده زیبای اپرا به نام آن (کوتیار) می شود. این دو در یک رابطه عاشقانه پر سر و صدا ازدواج می کنند و طولی نمی کشد که آن دختر دختر کوچک این زوج را به دنیا می آورد ، که آنها را آنت یا بچه آنت می نامند. به جای پرداختن به مشکلات کار با نوزادان واقعی و بازیگران کودک ، کارگردان لئوس کاراکس تصمیم گرفت از مجموعه ای از عروسک ها برای بازی کودک در حال رشد استفاده کند. او برای طراحی Baby Annette با عروسک گردان های Estelle Charlier و Romuald Collinet همکاری کرد. کاراکس در مصاحبه ای با بیانیه مطبوعاتی فیلم اظهار داشت: “استل چهره های آنت را در سنین مختلف ایجاد کرد ، روموالد از بدن آنت و تمام جنبه های فنی مراقبت کرد. شما فیلم را نجات دادید! “

بی احترامی به هنر با حروف A در نظر گرفته نشده ، اما … اینطور است؟ آیا واقعاً آن را دارید؟ اگر مخاطب بتواند برای اولین بار نگاهی به عروسک آنت بیندازد ، مهم نیست: آن را در سایه و سایه در اتاق تحویل نگه می دارند. می توانید بگویید کودک انسان نیست ، اما هنوز لازم نیست به آن چشم های مرده وحشتناک خیره شوید. اما سپس هنری و آن کودک را به خانه می آورند ، و او (اینطور است؟) بیدار است و والدینش در هر دو طرف خوابیده اند. در اینجا احساس ناراحتی خواهید کرد زیرا سر بچه آنت سفت و محکم از این طرف به آن طرف می چرخد. بعضی چیزها با این گوش ها اشتباه است. اصلا درست نیست

آنت بچه
عکس: استودیو آمازون

متأسفانه ، از اینجا فقط بدتر می شود. وقتی بچه آنت حدود دو سال داشت ، وارد اتاقی شد که مادرش آن از ازدواج دشوارش ابراز تاسف کرد. در واقع ، “toddle” کلمه غلطی برای صحنه ای است که مستقیماً از یک فیلم ترسناک آمده است – آنت وارد اتاق می شود ، اولین بار با شبح تهدیدآمیز او وقتی تهدید می کند که در را باز می کند ، قابل تشخیص است. من هرگز با ماریون کوتیار کمتر از وقتی که چهره او از ستایش روشن می شود ، ارتباط برقرار نمی کنم ، زیرا او در حال تماشای کودک ترسناک خود است که به طور صریح و آزاردهنده ای در حال حرکت است. اگر من ماریون کوتیار بودم ، با فریاد از این اتاق بیرون می آمدم.

عروسک بچه آنت
عکس: استودیو آمازون

آیا موها بدتر می شوند؟ این فقط کمی به ظاهر یک بچه واقعی نزدیک است و در عین حال مطلقاً شبیه یک کودک واقعی نیست! من این را به آنت نوزاد می دهم: او حداقل کمی ترسناک تر از عروسک خالی از سکنه رنسمی است گرگ و میش: سپیده دم قسمت 2به آسان. داده شده آنت اولین نمایش در جشنواره فیلم کن و گرگ و میش: سپیده دم قسمت 2 آخرین فیلم از سری رمان Vampire YA است ، من دقیقاً مطمئن نیستم که این یک تعریف است.

انصافاً ، آکادمی باید به بازیگرانی باشد که با عروسک بیبی آنت کار کرده اند آنت سر تکان دادن اسکار شما سزاوار این هستید که هرگز به یک ترس ترس نکنید.

توجه آنت در Amazon Prime Video