آیا می توانم در رژیم غذایی کاندیدا نوشابه رژیمی بنوشم؟

من سعی می کنم به چند س questionsال در این مقاله پاسخ دهم زیرا شما هنوز با مسائلی از این دست روبرو هستید. چه مدت طول می کشد تا بعد از داشتن چیزی که برای شما خوب نبود بهبود پیدا کنید؟ آیا نوشابه رژیمی می تواند برای شما مشکل ایجاد کند؟

پاسخ قطعاً بله است ، حاوی بسیاری از رنگ های مصنوعی ، طعم دهنده ها ، شیرین کننده ها و غیره است. واقعاً برای همه بد است. یک دوست همیشه احساس سوزش در ادرار خود می کند و گاهی اوقات می تواند به ناحیه روده او مهاجرت کند. همچنین منجر به کاهش جریان ادرار در او می شود.

وقتی صحبت از آن می شود ، شخصی گزارشی هولناک درباره شیرین کننده مصنوعی در نوشابه ها (آسپارتام) می خواند. این می تواند مشکلات عصبی جدی ایجاد کند و باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد. این می تواند برای بدن انسان و به ویژه ذهن مانند سم باشد. بنابراین وقتی دلش برای لیموناد تنگ می شود آب گازدار می نوشد. این عالی نیست ، اما سرد است بنابراین خوب است و حباب های خوبی دارد.

آب گازدار بهتر است ، اما به دلیل گازدار بودن آن pH خنثی نیست. من فکر می کنم بسیار ترش است که باید از آن اجتناب کنیم. شکر موجود در نوشابه های رژیمی نیز هوس کربوهیدرات را ایجاد می کند.

از زمان خواندن همه “مطالب” درباره کاندیدا ، آسپارتام چندین بار ذکر شده است. هر چیزی که حاوی نوترا شیرین باشد آسپارتام است. هنگام جستجوی آسپارتام ، می توانید لیستی از تأثیرات آن بر بدن انسان (از جمله آسیب های عصبی) را بیابید. بسیاری از عوارض ذکر شده مشابه عوارضی است که من آنها را به عنوان کاندیدا طبقه بندی کرده ام.

شخصی وجود دارد که همیشه می پرسد چرا هنگام جویدن آدامس “بدون قند” 10 دقیقه پس از شروع جویدن دچار سردرد شده است. او در مورد آسپارتام و کاندیدا تحقیق کرد و دریافت که آسپارتام در آدامس های بدون قند یافت می شود. در حال حاضر او فقط آب تصفیه شده می نوشد (و داروهای ضد قارچ خود را مصرف می کند). او آدامس نمی جوید و سردرد ندارد.

فقط امیدوارم روزی مجبور نشوم که قرص بخورم و همزمان احساس خوبی داشته باشم. توصیه من این است که مواد تشکیل دهنده هر چیزی که می خواهید بخورید را مجدداً بررسی کنید و با آسپارتام چیزی نخورید یا ننوشید. به هر حال حال شما را بهتر می کند!