آیا هوچول می تواند وزارت بهداشت نیویورک را بدون اخراج کمیسر خود تغییر دهد؟


فرماندار کتی هوچول بلافاصله پس از نیمه شب سه شنبه مقام برتر این ایالت را به عهده گرفت و اکنون تصمیمات دشواری در مورد چگونگی تعمیرات اساسی در مدیریتی که از اندرو کوئومو به ارث برده است ، دارد. یکی از شخصیت های بسیار مورد بحث ، کمیسر بهداشت ایالت ، دکتر است. هوارد زاکر ، که اغلب به عنوان دست راست فرماندار در حال خروج خدمت می کرد.

هنگامی که کوئوم استعفای خود را در اوایل ماه جاری اعلام کرد و تحقیقات دادستان کل آمریکا ادعاهای آزار و اذیت جنسی علیه وی را تأیید کرد ، هوچول قول داد: “هیچ کس در گزارش من به عنوان غیراخلاقی در دولت من باقی نخواهد ماند.”

شکر در این گزارش ذکر نشده است ، اما برخی می گویند این بخشی از فرهنگ سمی گسترده تر در آلبانی تحت Cuomo بود که بخش بهداشت و درمان ایالت را به مکانی دشوار برای کار و یک کارگر بد تبدیل کرد.

برخی خواستار برکناری وی هستند و خاطرنشان می کنند که زاکر بر وزارت بهداشت نظارت داشته است زیرا مرگ و میر سالمندان در طول همه گیری شمارش نشده است. با این حال ، وی در گزارش دادستان کل جداگانه ای که در ژانویه منتشر شد ، ذکر نشده است. چندین مقام ارشد و جوان نیز زیر نظر زاکر قرار گرفتند و استعداد خود را در برهه مهمی برای سیاست سلامت ایالت از دست دادند. دیگران می گویند اگر هنوز دانش و تجربه او برای دیدن نیویورک در شرایط همه گیر لازم است ، باید به او فرصتی دیگر داد.

نیویورک پست گزارش داد که هوچول قبلاً از زاکر خواسته است که بماند ، اما تیم انتقالی وی می گوید که وی 45 روز تصمیمات استخدام را بررسی می کند. برای تأیید این گزارش ، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: “دکتر زاکر همچنان بر مدیریت این بیماری همه گیر بی سابقه متمرکز است و تیم خود را از هزاران متخصص حرفه ای و مسئولان بهداشت عمومی رهبری می کند.

اما دولت فون هوچول با چالش های فوری بهداشتی روبرو است. بر اساس لیستی که نیویورک پست از حسابرس دولتی دریافت کرده است ، WNYC / Gothamist نیز حداقل 60 کارمند بخش بهداشت ، از جمله مقامات ارشد ، محققان و مدیران برنامه را تا امسال ترک نکرده است.

WNYC / Gothamist با وزیر بهداشت ارشد که به تازگی رفته است صحبت کرد و در مورد ناشناس بودن اظهار نظر کرد. آنها اذعان کردند که می توان ساعت های طولانی را در طول بحران سلامت عمومی انتظار داشت ، اما گفتند آنچه واقعا آنها را فرسوده می کند این واقعیت است که فرهنگ “رایج است و محیط ترس را ایجاد می کند”. این کارمند گفت که این فرهنگ عمدتاً از افرادی که در قوه مجریه کار می کردند نشأت گرفته است و زمانی که صحبت از نقش زاکر در حفظ این فرهنگ شد ، این فرهنگ پاره شد.

افسر سابق می گوید کمیسیونر زاکر گاهی فریاد می زد ، اما فقط یک “پیام رسان” بود و می افزاید: “من هرگز از دکتر نمی ترسیدم. قند.”

کسانی که خواستار تغییر در وضعیت ایالت هستند ، محدود به صداهای محافظه کارانه ای مانند روبرت اورت ، رهبر اقلیت جمهوری خواه سنای آمریکا و سردبیر نیویورک پست نیست که هر دو می گویند زمان رفتن او فرا رسیده است. سناتور گوستاوو ریورا (D-Bronx) ، رئیس کمیته بهداشت سنا نیز با این نظر موافق است و در مصاحبه ای گفت که کوئومو خود را با “وفاداران” احاطه کرده است.

کمیسر هوارد زاکر در افتتاح سایت واکسیناسیون جمعی مرکز جاویتس در منهتن ، 13 ژانویه 2021

کمیسر هوارد زاکر در افتتاح محل واکسیناسیون جمعی مرکز جاویتس در منهتن ، 13 ژانویه 2021

فلش

“من امیدوارم که [Governor Hochul] ریورا گفت: “بسیاری از آژانسها را نیرو می دهد تا بتوانند توسط افرادی اداره شوند که خدمات عمومی را در قلب خود دارند و لزوماً از فرماندار دفاع نمی کنند.” به عنوان مثال ، کاهش هزینه Medicaid در میان همه گیری همه گیر.

زاکر همچنین به شدت از تصمیم بحث برانگیز پذیرش افرادی که برای مدت کوتاهی از بیمارستان مرخص می شوند و به طور مستقیم به خانه های سالمندان در مراکز درمانی در بهار سال 2020 منتقل می شوند ، دفاع کرد.

هنگامی که از پرسنل پرسنل در مورد پرسنل پرسیده شد ، سخنگوی هوچول گفت: “تیم انتقالی به طور فعال در حال جذب نیرو در داخل اتاق اجرایی و در سراسر سازمان های دولتی ، از جمله وزارت بهداشت ، به عنوان بخشی از دولت جدید هوچول است. ما اطمینان داریم که دولت در تمام مراحل در طول این روند کار خواهد کرد. “

هوچول پس از مراسم سوگند خود در صبح سه شنبه گفت که “تغییری در فرهنگ آلبانی رخ خواهد داد. [and] او بعداً قصد خود را برای صدور حکم ماسک جهانی برای ساختمان های مدرسه ، واکسیناسیون اجباری یا آزمایش برای کارکنان آموزشی و برنامه های آزمایش اولیه برای بازگشت به مدرسه اعلام کرد. همه اینها نیازمند یک بخش بهداشتی است که بتواند بدون مشکل کار کند.

نگرانی ها در مورد عملکرد وزارت بهداشت ایالت نیویورک فراتر از فرهنگ و نیروی انسانی کافی است. در دوران Cuomo ، کارکنان اغلب از مطبوعات در مورد تصمیمات اصلی سیاست یاد می گرفتند و سپس مجبور بودند برای اجرای آنها تلاش کنند. این ناامیدی از فقدان ارتباط مستقیم توسط استفان آکواریو ، مدیر اجرایی انجمن ایالت های نیویورک نیز تأیید شد. آکواریو گفت که خطوط ارتباطی قوی بین بخش بهداشت ایالتی و مقامات بهداشتی محلی بسیار حیاتی هستند – و این موارد وجود ندارد.

آکاکاریو می افزاید: “اطلاع از دستور اجرایی بعدی یا نظم عمومی در روزنامه یا رادیو روش ما نیست.” “این چنین نیست که مردم انتظار دارند ما از آنها محافظت کنیم.”

آکواریو همچنین به پولیتیکو گفت که مقامات محلی بهداشت در سراسر ایالت در حال بررسی “رای اعتماد” در مورد قند قبل از اعلام استعفای کوئومو هستند. اما وقتی از او سوال شد که آیا کمیسیونر باید در دولت بماند ، آکواریو گفت که اگر هوچول او را یک دارایی بداند ، او سزاوار یک شانس دوم است.

آکاکاریو گفت: “همه ما به کسی گزارش می دهیم ، بنابراین من فکر می کنم رهبری آنها تحت تأثیر سایر رهبران ایالت بوده است.” “ما باید ببینیم شیوه رهبری او چگونه تغییر می کند. اگر تغییر نکند ، باید در را ببیند. “