آیا واتس اپ ایمن است؟ | سیاست حفظ حرم خصوصی WhatsApp چیست؟در مجله خبری آنلاین مشاهده می کنید که این شرکت رسانه ای به سیاست حفظ حریم خصوصی جدید پاسخی شرکتی دارد.

بشتر بخوانید:

معکوس | بدشانس، شما یک دایناسور را دیده اید، دنیایی که طعم تمساح دارد!

معکوس | قرار شد توافقی صورت نگیرد که او به اورد خیانت کرده است!

نرم افزار آن برای مقاصد تجاری محدود است. شنگویان واتس اپ در یک تور در لبه: «نقشه ساعت را ببینید.

سیاست حفظ حرم خصوصی WhatsApp چیست؟

سیاست حفظ حرم خصوصی، واتس‌اپ، شامل تغییرات مرتبط با پرداخت راسانی است و حساب تجاری درسی برای اپلیکیشن است. شما می توانید یک خط راهپیمایی جدید انتخاب کنید، ثبت نام کنید، ثبت نام کنید، موافقت کنید، ثبت نام کنید، ثبت نام کنید، ثبت نام کنید، ثبت نام کنید، ثبت نام در یک کسب و کار فیس بوک.

سیاست های حفظ حریم خصوصی واتس اپ چیست، آیا آن را به خطر انداختیم؟

خیر، سیاست حفظ حریم خصوصی حرم و واتس اپ خطرناک است. با تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی، می توانید مهمترین نمادهایی را که برای محافظت از حریم خصوصی خود استفاده می شود انتخاب کنید. آیا شخص ثالثی یا نام فیسبوکی وجود دارد که بخواهید با کلیک روی این کد، به صورت خصوصی با او به اشتراک بگذارید یا با او تماس بگیرید؟

می‌خواهید واتس‌اپ را با چه شخص سومی به اشتراک بگذارید؟

با یک رمز عبور مخفی که می توانید از آن محافظت کنید در واتس اپ چت کنید تا هیچ شخص ثالثی از آن آگاه نباشد. منظور از مصرف فقط اولش کجاست و یک نفر در کانادا می توانند که رخوانند باشد.

بدون وارد کردن حساب شخصی واتساپ چه می خواهید؟

واتس اپ از دکمه «کلیک برای چت» آگاه است.معنای این مکالمه این است که هیچ نشانه ای از آسیب یا در دفترچه تلفن وجود ندارد که به خوبی بررسی شده است. می توان آن را برای داروها، Dunstan و استفاده از آن اعمال کرد.

چقدر می خواهید در واتس اپ تماس بگیرید؟

اگر مخاطبین و پیام‌های WhatsApp را با کد هشدار دریافت کنید، شخص ثالث نمی‌تواند از نام شرکت استفاده کند.

227227