آیا واریکوسل درمان دارد؟ | مجله سیب


واریکوسل یک عارضه در ناحیه بیضه های است. این عارضه بر اثر اختلال در خونرسانی اتفاق افتاد. واریکوسل ممکن است با درد که تولید اسپرم کرده است. عارضه واریکوسل نامشخص است که این با درد همراه نیست ، آیا یک جدی در نظر گرفته شده است. در مجله سیب به بررسی این بیماری پرداخت و سپس به این پرسش که آیا واریکوسل درمان دارد یا نه؟ پاسخ ارائه داد.

خطر واریکوسل

از دلایلی که واریکوسل و سخت این است که افراد دارای آن هستند و به دکتر مراجعه کرده اند. خود خطر ندارد به مجرد داشتن فرد در معرض خطر ناباروری قرار دهد. اساس تحقیق انجام شده در این زمینه آقایان به واریکوسل در خطر ناباروری. همچنین به زمانی گفته که زوج بعد از 12 رابطه جنسی ، بارور. درمان واریکوسل چگونه است به وخامت حال شما.

علائم واریکوسل

حتی علائمی ندارد اما برای درمان واریکوسل پیش از این چه دکتری باید درد داشته باشد. واریکوسل ممکن است گاهی در نقاطی از بدن درد ایجاد شود. مثال در حالت دراز روی کمر ، فرد احساس درد در ناحیه بیضه ها. ظاهر ظاهری بیضه های به مراتب قابل استنادتر هستند. شامل شامل تغییر اندازه یا شکل بیضه ها است. تغییر در فرم بیضه ممکن است پس بهتر است برای مشخص کردن حتما به پزشک مراجعه کنید.

واریکوسل و ناباروری

پرسش که آیا واریکوسل ناباورری از افراد باورآید و پاسخ آن بله استفاده کرد. که به واریکوسل نمونه شانس کمتری در باروری. دلیل علمی اثبات شده است که به دلیل وجود واریکوسل از بین.

بخوانید: واریس چیست؟ تشخیص و درمان آن

پزشک درمان واریکوسل

به پزشک برای واریکوسل چون غده برای خود فرد است ، قابل تشخیص نیست که در آن همیشه احساس کنم مشاهده کنید. پزشک هنگام ایستادن و کشیدن ، بیضه را معاینه آن اولین.

که برای شدت از پیش میآید که برای درمان واریکوسل پیش چه باید رفت و جواب این سوال بسیار راحت بود. درمان واریکوسل نمونه یک اورولوژیست یا متخصص اورولوژی.

آیا واریکوسل درمان دارد؟

انواع درمان واریکوسل

برای واریکوسل نیاز به نیست و مواردی برای درمان درمان که به نازایی یا فعالیت. توجه به وضعیت واریکوسل این عمل را یک گزینه. در ابتدا فقط گزینه ها و بدون نیاز به عمل جراحی.

درمان واریکوسل با تغذیه

آیا درمان واریکوسل چیست کامل میزان وخامت واریکوسل بستگی دارد. به مرحله عارضه ممکن است درمان واریکوسل نباشد اما نمی توان با مصرف برخی موارد اقدام کرد.

مناسب برای واریکوسل نان دار ، غلات ، برنج و ماکارونی. میوه ها و سبزیجات جمله سبزیجات سبز تیره و نارنجی را نیز. شیر کم چرب ، ماست و پنیر استفاده کنید. پروتئینی مانند گوشت گاو مرغ بدون ، لوبیا ، تخم مرغ هم مدلند درمان واریکوسل با تغذیه مثبت داشته است.

غذاها نیز به دلیل بردن غلبه خون تحت تأثیر بر واریکوسل. غذاها شامل فست فود ، مشروبات الکلی و نمک هستند. این غذاها می توانند باعث افزایش درد واریکوسل شوند. غذاهای کنسرو شده نیز باعث تشدید واریکوسل تأکید شده است. لازم است در صورت نشدن علائم درمان واریکوسل چه دکتری باید انجام شود و هرچه سریعتر درمان شروع شود.

پماد درمان واریکوسل

از پزشکان پماد را درمان واریکوسل برای عمل جراحی خرید و جراحی بین. تاثیر با کمک افرادی که از مشکلات را حل می کنند ، بسیار ایده آل هستند. به طور جدی از افراد پس از درمان واریکوسل میزان اسپرم سازی و برای حل این مشکل باید روی صفحه عمل کنید.

درمان واریکوسل با پنتوکسی فیلین

فیلین یک داروی باروری است که مستقیماً بر اسپرمزارها تأثیر می گذارد. واریکوسل با پنتوکسی فیلین کاهش احتمال ناباروری مردان کمک. بر این با افزایش اسپرمال احتمال کاهش رگهای واریسی نیز وجود دارد. کارکرد راحت دارد و نمی دانید درمان واریکوسل چگونه.

درمان واریکوسلتومی

جراحی سرپایی است که با دسترسی واریکوسل از طریق شکم ، آنها را خون در رگهای رگهای بدن موجود است. روش بسیار موثر است بدون درد نیاز به بیهوشی واریکوسل را درمان می کند.

بخوانید: همه در بدن ما چگونه کار می کنند؟

درمان واریکوسل با لیزر

اساس آزمایشات انجام شده زمینه درمان واریکوسل با کمک لیزر ، یک لیزر واریکوسل به راحتی آن را درمان کنید. درمان کاملا ایمن برای بیمار مشکلی ایجاد می شود. بر این در لیزردرمانی یک پروتکل که در درمان از طریق آمبولیزاسیون امکان پذیرفتن قرار گرفت.

درمان واریکوسل از طریق آمبولیزاسیون

روش درمانی نیز یک سرپایی از یک کویل است. درمان نیز شامل می شود بین رفتن رگهای واریسی شده و واریکوسل را برطرف.

جراحی لاپاراسکوپی

این عمل که با استفاده عمومی از روش کوچک تر وارد بدن می شود و سپس با دسترسی به صورت را مسدود می شود.

میکرو سرجری

در واقع همان عمل بیضه ها و قطع شریان های واریکوسل. آیا می دانید این روش واریکوسل چگونه نیازی به تحقیق است. نکته بسیار مهم درمورد این است که میکروسرجری پزشک به استفاده از یک ذرهبین در باد صحت بررسی و خرید راقطع پرداخته است. این روش احتمالاً رگهای واریکوسل بسیار کاهش یافته است.

پس از درمان واریکوسل

در درمان واریکوسل با پنتوکسی فیلین و دارو که نیازی بی و جراحی نیست ، کافی است شما در زندگی اااای در زندگی ااای ر ندگی اااد د مد اد مدارد مد رد رد

از انجام عمل نکات توجه کنید رعایت کنید برای فرد درد و جدی به وجود و بیمار بهبود. آیا تا چند ساعت از عمل رفتن اجتناب کنید و تا یک بعد فقط برای نیاز به جای بلند. تا دو هفته هیچ گونه گونه فعالیت سنگینی انجام نداد. دوبار پانسمان را عوض و درصورت بعد از دو روز ، روی زخم پانسمان. که بعد از عمل ترشح زیاد ، ها یا افزایش شدید شدید پزشک مراجعه کنید.

کلام آخر

به طور مستقل آسیب ندارد و در برخی موارد حتی دردناک هم. از آنجا که به ناباروری تبدیل می شود بهتر است در سن پایین درمان. دانستن است که درمان واریکوسل بهتر است بدانید درمان واریکوسل پیش از این باید دکتری انجام شود. اقدام واریکوسل شما را کند و با مراجعه به اورولوژیست درمان شروع کنید.

منابع

ncbi.nlm.nih

کلینکل کلینیک