آیا والدین آمریکایی حاضر به واکسیناسیون فرزندان خردسال خود نیستند؟


نظرسنجی جدید گالوپ نشان می دهد والدین علاقه چندانی به واکسیناسیون فرزندان خردسال خود در برابر COVID ندارند.

آیا والدین آمریکایی حاضر به واکسیناسیون فرزندان خردسال خود نیستند؟

این نظرسنجی گالوپ در زمانی انجام شد که Pfizer با همکاری همکار آلمانی خود BioNTech در حال توسعه واکسنی بود که به گفته آنها بسیار ایمن و بسیار م effectiveثر است که به کودکان 5 سال به بالا داده شود. Pfizer – BioNTech اولین داده ها را به سازمان غذا و دارو (FDA) ارائه کرده است.

پس از انتقال داده ها ، یک مرحله به درخواست مجوز استفاده اضطراری (EUA) نزدیک می شود. و FDA می تواند تصمیم بگیرد که این واکسن در دسترس کودکان زیر 12 سال قرار گیرد ، پس از ارائه اطلاعات مجوز اضطراری (EEA) توسط مقامات مربوطه.

از زمان شروع بیماری همه گیر ، بیش از 5.5 میلیون کودک در ایالات متحده تست کووید مثبت داده اند. با قریب الوقوع بودن نوع دلتا و مواردی از انواع دلتا در کودکان ، واکسن می تواند راه حلی ارائه دهد.

در این برهه از زمان ، مقامات نظارتی اروپا می توانند در ماه نوامبر در مورد واکسن Pfizer – BioNTech ، که برای کودکان زیر 12 سال تجویز می شود ، تصمیم گیری کنند.

در همان زمان ، اسرائیل در ماه جولای اعلام کرد که کودکان 5 ساله تنها در صورتی می توانند با Pfizer – BioNTech واکسینه شوند که از شرایطی رنج می برند که آنها را مستعد ابتلا به COVID -19 می کند.

چین در این مرحله واکسیناسیون کودکان 3 سال به بالا را با واکسن سینوواک داخلی خود تأیید کرد.

قانونگذاران همچنین تقسیم بندی شده اند: 80 درصد دموکرات ها ، 44 درصد مستقل ها و فقط 24 درصد جمهوری خواهان نگران هستند که فرزندانشان به ویروس کرونا مبتلا شوند.

در مورد حفاظت از واکسیناسیون در کودکان بالای 12 سال در سراسر جهان ؛ در آمریکا ، 42 درصد از افراد 12 تا 17 ساله اولین دوز و 32 درصد دوز دوم واکسن mRNA را تا پایان ماه ژوئن دریافت کرده بودند.

در کشورهای اروپایی مانند دانمارک و اسپانیا ، کودکان 12 سال به بالا حداقل یک واکسیناسیون دریافت کردند.

در آلمان ، متخصصان علمی در ماه ژوئن توصیه کردند که واکسن فقط به کودکان بین سنین 12 تا 15 سال داده شود ، در صورتی که از سلامت بدنی رنج می برند و آنها را مستعد ابتلا به عفونت می کند. با این حال ، در ماه اوت بیایید افزایش موارد انواع دلتا در کودکان باعث شد واکسن در دسترس کودکان 12 سال به بالا قرار گیرد.

در چین ، واکسیناسیون برای کودکان بین 3 تا 17 سال در ماه ژوئن آغاز شد. واکسیناسیون طبق قانون داوطلبانه است ، اما مواردی وجود دارد که مقامات مدرسه به کودکان اجازه نمی دهند به مدرسه بروند مگر اینکه کل خانواده واکسینه شوند.

هند در حال حاضر تلاش خود را بر روی بزرگسالانی متمرکز کرده است که ابتدا باید واکسینه شوند. هند بالاترین جمعیت جوانان را دارد و واکسیناسیون آنها کار سختی است.

هنگامی که انجمن غذا و دارو (FDA) تأیید می کند که واکسن Pfizer BioNTech به کودکان زیر 12 سال (5 سال و بالاتر) داده شود. برای جمعیتی که در حال حاضر برای واکسیناسیون در دسترس هستند ، 28 میلیون آمریکایی وجود خواهد داشت. با این حال ، متقاعد کردن جمعیت واجد شرایط در حال حاضر دشوار است ، متقاعد کردن این بخش جدید از جمعیت آمریکا بسیار دشوار خواهد بود.

بر اساس مطالعه Gallups ، 45 درصد از والدین یا خیلی نگران این نیستند که فرزندانشان به ویروس کرونا مبتلا شوند. واکسیناسیون این بخش جدید از جوانان هنوز یک کار دشوار باقی خواهد ماند.