آیا کودکان باید در شرایط همه گیری COVID-19 فریب دهند یا درمان کنند؟آیا دوست دارید امسال در جشن هالووین شرکت کنید؟ دکتر می گوید: در خارج از منزل مهمانی بگذارید ، جمعیت را محدود کنید و در گروه های کوچک ترفند یا درمان کنید. روشل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC).

والنسکی در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی CBS در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی CBS گفت: “خدایا ، امیدوارم که اینطور باشد ، البته.” “اگر می توانید بیرون باشید ، کاملاً. مقدار را محدود کنید ، من لزوماً به یک جشن شلوغ هالووین نمی روم ، اما من فکر می کنم ما باید بتوانیم بچه های خود را در گروه های کوچک فریب دهیم یا رفتار کنیم و امیدوارم امسال بتوانیم این کار را انجام دهیم. “

نظرات والنسکی به این دلیل است که کودکان زیر 12 سال واجد شرایط واکسن COVID-19 نیستند ، با وجود اینکه آلبرت بورلا مدیرعامل Pfizer در روز یکشنبه گفت که این شرکت “چند روز” با ارسال داده های مطالعه به FDA فاصله ندارد تا استفاده از آن را گسترش دهد. کودکان 5 سال به بالا 11 و عضو هیئت مدیره Pfizer Dr. اسکات گوتلیب انتظار داشت که گروه سنی تا هالووین واجد شرایط واکسن باشند. نتایج اخیر نشان می دهد که سرنگ در کودکان دبستانی با دوز کمتر 10 میکروگرم (میکروگرم) در مقایسه با دوز 30 میکروگرم برای افراد 12 ساله و بالاتر ایمن و مثر بوده است.

بورلا در بیانیه مطبوعاتی 20 سپتامبر نوشت: “از ماه جولای ، موارد بیماری کووید -19 در کودکان در ایالات متحده حدود 240 درصد افزایش یافته است – که بر ضرورت واکسیناسیون در بخش بهداشت عمومی تأکید می کند.” “این نتایج مطالعه مبنای محکمی برای ثبت تأیید واکسن ما برای کودکان 5 تا 11 ساله است و ما قصد داریم آنها را فوراً به FDA و سایر سازمانهای نظارتی ارائه دهیم.”

سال گذشته ، اقدامات احتیاطی مربوط به COVID و محدودیت های جمع آوری منجر به لغو رویدادهای هالووین در 37 ایالت شد ، در حالی که CDC مانع از حضور آمریکایی ها در مهمانی های سنتی با ترفند یا درمان و لباس های داخلی شد. وزارت بهداشت به درمانگران توصیه کرد در طول یک سال گذشته از ماسک لباس به عنوان جایگزین یا علاوه بر ماسک خود توسط ویروس استفاده نکنند.

CDC در مشاوره قبلی خود می گوید: “بسیاری از فعالیت های سنتی هالووین می توانند در معرض خطر زیادی برای گسترش ویروس ها قرار بگیرند” ، و افزود که هرکسی که ممکن است COVID -19 داشته باشد – یا در معرض فردی با COVID -19 قرار گرفته باشد – در هیچ اقدامی نباید اقدام کند. در تعطیلات فعالیتهای شخصی شرکت کنید.