آیا Keto Craze بوی آلت تناسلی را افزایش می دهد؟

روندهای رژیم غذایی با نظم هشدار دهنده ای می آیند و می روند – این بدان معنا نیست که آنها لزوما فوایدی ندارند ، فقط به نظر می رسد که همیشه رژیم جدیدی وجود دارد که حداقل برای مدتی توجه زیادی را به خود جلب می کند. اخیراً رژیم کتو (برای رژیم کتوژنیک) ظاهر شد و به سرعت ویروسی شد. و با افزایش محبوبیت ، س questionsالاتی در مورد این که آیا ممکن است مشکلی برای سلامت آلت تناسلی ایجاد نکند – به ویژه بوی آلت تناسلی – مطرح می شود.

درباره رژیم کتو

فرض اساسی رژیم کتو دقیقاً جدید نیست و اساس بسیاری از گرایش های رژیم غذایی قبلی را شکل داده است. در اصل ، این در مورد کاهش کربوهیدرات ها و افزایش پروتئین و چربی است. هنگامی که بدن فقط مقادیر کمی کربوهیدرات مصرف می کند ، تعداد کمی از مواد لازم برای سطح قند خون موجود در دسترس است. با وجود کربوهیدرات های اندک برای تولید انرژی ، در عوض به چربی ها و پروتئین ها تغییر می کند. و وقتی این کار را می کند ، باعث می شود که فرد وزن بیشتری کاهش دهد.

کتوز نام فرآیند به دست آوردن انرژی از چربی ها و پروتئین ها است ، از این رو نام رژیم کتو نامیده می شود.

بوی شدید

دیری نگذشت که مردم متوجه شدند بسیاری از رژیم گیرندگان کتو طعم خاصی ایجاد کرده اند. این به عوامل متعددی برمی گردد که یکی از آنها این است که رژیم کتو باعث می شود بدن تعداد کتونهایی را که هنگام سوختن چربی برای سوخت سوزانده می شوند ، افزایش دهد. این یک فرآیند طبیعی است ، اما یکی از محصولات جانبی آن افزایش تجمع استون است ، همان ماده ای که در لاک پاک کننده ناخن یافت می شود. وقتی فردی عرق می کند یا ادرار می کند ، می تواند بویی شبیه به استون ایجاد کند.

علاوه بر این ، سوزاندن چربی ذخیره شده بدن به این معنی است که تمام سموم دفن شده در آن چربی در حال آزاد شدن هستند و بوهای منحصر به فرد آنها نیز به ترکیب عرق اضافه می شود.

در نهایت ، رژیم کتو همچنین پروتئین ها را تجزیه می کند و آنها همچنین تمایل به ایجاد بوی متمایز مانند آمونیاک دارند.

و همه این بوها می توانند در فاق مخلوط شوند ، جایی که گرمای اضافی دو لایه لباس یک محیط گرم و مرطوب ایجاد می کند که برای بوها مناسب است. و هنگامی که مردی لباس زیر خود را در می آورد ، بوی بسیار قوی آلت تناسلی ایجاد می شود.

در این میان

البته بدن هر فرد متفاوت است و متابولیسم را به شکل متفاوتی انجام می دهد. برخی از افرادی که رژیم کتو دارند ممکن است فقط کمی افزایش بوی محسوس آلت تناسلی را مشاهده کنند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است دارای وضعیت بوی آلت تناسلی باشند که واقعاً وحشتناک است.

خبر خوب این است که برای بسیاری از افراد وضعیت بو موقتی است. اگر فردی رژیم کتو را رعایت کند ، پس از چند هفته یا چند ماه برای اکثر افراد ، بدن به رژیم جدید عادت کرده و بوی شدید آن فروکش می کند.

در این میان ، مردان باید اقدامات لازم را برای کاهش بوی آلت تناسلی تا حد ممکن انجام دهند. مطمئناً شستن روزانه با صابون ملایم مفید است ، بیشتر اوقات در صورت لزوم – و به ویژه اگر از نظر بدنی فعال هستید و زیاد عرق می کنید. همچنین به “تخلیه” آلت تناسلی تا حد ممکن ، شاید با برهنه خوابیدن کمک می کند.

یکی دیگر از کارهایی که مردان در رژیم کتو می توانند برای جلوگیری از بوی آلت تناسلی انجام دهند این است که روزانه از روغن سلامت آلت تناسلی با کیفیت بالا استفاده کنند. (کارشناسان بهداشت توصیه می کنند روغن مرد 1 مرد که از نظر بالینی ملایم و بی خطر برای پوست ثابت شده است)به مهم است که روغن انتخابی شما حاوی ویتامین A باشد. چرا؟ زیرا این ویتامین فوق العاده و مفید دارای خواص ضد باکتریایی است که می تواند به کاهش بوی مداوم آلت تناسلی کمک کند. در حالت ایده آل ، روغن باید حاوی آلفا لیپوئیک اسید نیز باشد. این آنتی اکسیدان قوی با مقابله با رادیکال های آزاد و صدمه ای که به آن وارد می شود ، پوست آلت تناسلی را تقویت می کند.