از رژیم تک خوری تا نتیجه به اندامی زیبا – من و رژیم


آیا تا به حال با امتحان کردن هزاران راه ، در کاهش وزن شکست خورده اید؟ یا آیا مدتهای زیادی از رژیم لاغری گرفته اید و نتیجه خاصی عایدتان نشده است؟ آیا به دنبال روشی هستید که بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه دست پیدا کنید؟ باید بدانید که مسیر را درست انتخاب کرده اید انواع برنامه های کند و هر کدام را انتخاب کرده اید قرار دهید.

هم بخواهید خود را مراسم نمونه مصاحبه شغلی خاستگاری آماده کنید با این چند کیلو اضافه وزن چه. تک خوری یکی از گزینه هاست را در چند روز با یک ماده غذایی به اندام رویایی تان برسانید. با خوردن یک نوع در رژیم تک خوری به وزن ایده آلتان.

رژیم تک خوری چیست؟

حال سوالی که پیش می آید این است که رژیم تک خوری چیست؟ آیا فواید یا مضرراتی در بردارد؟ چه موادی در آن بکار رفته است؟ آیا به جواب سوالتان پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها ارائه دهید. تک خوری یا مونو یک نوع غذا است فرد باید تنها نوع غذای خود را مصرف کند. رژیم می تواند به زدایی و کمک کرده باشد حتی چند کیلو وزن تان را کم کرده است. شک شما از گروه برنامه های وزن شما از مطالبی که می خواهد شد ، به مقدار زیاد لذت بردن. اگر اضافه کردید می توانید چربی های بدتان را ببینید ، تک خوری را برای لاغری را از دست بگیرید.

رژیم تک خوری چند نوع است؟

تک خوری یا رژیم روش های در هر یک فرد می شیر ، موز دیگر را به صورت یکنواخت مصرف کنید. فراموش نکنید این رژیم تنها مناسب لاغری است. آیا آماده اید تا بدنی ایده آل داشته باشید؟

رژیم اول

این رژیم تک خوری تنها مجاز نیست که آب میوه باشد. در نظر بگیرید که میوه باید و نوشیدنی را با مواد اضافی اصلا صحیح مصرف نکنید. افزودن سبزیجات تازه نیز پیشنهاد شده است. با طعم دار کردن خوراکی ها می املاح معدنی را به وفورده.
اوایل دل ضعفه بدانید که نتایج چشمگیری در کاهش وزن انتظار می رود.

رژیم دوم

شاید تا به حال اسم رژیم پاک سازی را شنیده باشید اما ندانید که چه بخورید تا معدن تان به مشکل نخورد نوع رژیم تک خوری افراد مشهور کشورها حتی ایران از آن استفاده شده است همچنین از این روند راضی بوده است. می توانید از این رژیم برای خود بگذارید و نوشیدنی مخصوص پاکسازی را تهیه کنید.

از آن ها ترکیبی آبلیمو ، فلفل دو تا سه قطعه عصاره افرا که برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می گرفت. تغییر که آن را 5 تا 6. کلا رژیم های سم را باید و امکان داد.

رژیم سوم

عاشق مرغ و ماهی این مطلب را دست ندهید و با ما همراه. که استفاده مند به گوشت سفید مرغ و را در اولویت قرار می. دو نوع ماده لذیذ خوشمزه نه کالری هستند ، یک منبع عالی و ویتامین ها. سعی کنید این خوراک را بدون کربوهیدارت استفاده کنید. انجام این کار سخت اما با مصرف بیش از حد کار را خراب کنید.

رژیم چهارم

در میان فامیل یا بارها مشاهده مراسمات. از آن ها می پرسید که چطوری لاغر شدی؟ مسلما جواب استفاده از رژیم تک خوری موز ، سیب یا گریپ فروت خواهد شد. باورش سخت باشد اما کار هم امکان پذیرش داشته باشد. گریپ فروت برای آن که معادل مناسب نباشد که ترشی بیش از آن است را اذیت کند. در حالت کلی میوه شبیه موز دارد و می تواند فرد را به مدت طولانی سیر نگه دارد. فروت هم به مقدار توجهی در کالری و چربی سوزی نقش مهم.

رژیم تک خوری

رژیم پنجم

که مدلهای مختلف و فاش شو از آن استفاده می کنید. رژیم سوپ کلم است. دقت کنید که آن را رقیق درست کنید. است به مقدار زیاد ضعفه نباشید چرا می خواهید و سبزیجات مقدار بیشتری از فیبر است ، استفاده کنید. تک خوری سوپ مرغ نیز می توانم در این گروه قرار دهم. این رژیم سرشار از پروتئین است. فقط در افزودن نمک و روغن احتیاط.

رژیم ششم

دیگر از این نوع غذای لاغری ، رژیم گیاه خواری. به عنوان مثال در این رژیم تنها یک را بر اساس گفته متخصصان تغذیه کنید و آن را در برنامه غذایی قرار دهید.

رژیم هفتم

نوع از رژیم تک را همه به دنبال سبک زندگی استفاده کنید استفاده کنید. که باید غذاهای مفید سالم را تغییر دهید خوراکی های سالم. مثال هویج و موز بخورید و را دور بیندازید تا از روزانه تان بکاهید و چربی و افزوده.

باید درباره رژیم تک خوری هفت روزه بدانید

بر رژیم هایی که گفته شد ، رژیم تک خوری هفت فرد با یک نوع. با خود بگویید که است وزن می شود یا خطری سلامتی من را تهدید می کند. اصلاً این گونه بود ، هر قدر کم شد ، به میزان و ها و لطمه ای بود. در رژیم لاغری صبحانه چی بخورم؟ ناهار و شام را چه کنم؟ نگران نباشید من و رژیم با شماست

صبحانه چی بخورم؟

صبحانه را فراموش نکن که مهمترین وعده است. تنها در این وعده شما که سفیده تخم مرغ ، آب پرتقال ، چای سبز و سیب ، نان تست ، و لیمو هستید. آیا می دانید در هر چه مصرف کنید با پزشک متخصصان تغذیه مانند و رژیم مشورت.

ناهار چی بخورم؟

سوپ ها مانند سوپ مرغ ، هویج در این رژیم تک خوری روزه جای می گیرند. می توان عدس را و به آن ادویه. را فراموش نکنید که شما را به شدت لذت ببرید.

شام چی بخورم؟

بگویید با شام نخوردن شود اما این یک اشتباه محو است سه وعده غذایی حتی در خوری باید تأمین شود. به مرغ یا ماهی پز ادویه طعم بزنید ، این غذا بسیار لذیذ خواهد بود. عجیب باشد اما میوه هم در این وعده مجاز است. مثال پاپایا که همان هندی است را می توانم مصرف کنم. حتی خوردن گوجه فرنگی چند برگ کاهو را از دست.

مزایای و معایب رژیم تک خوری

است که رژیم تک باعث کاهش اما روال عادی می شود. که مجبورید هر روز یک خوراکی بخورید !!!! خیلی مسهل هستند یبوست !!!!!!!!!

با این حال ، پیروی از یک رژیم تک خوری یا مونو فواید خوبی دارد که شامل:

  • به کاهش وزن سریع کمک می کند
  • باعث سم زدایی و پاسازی می شود
  • شما را به فرد قوی از نظر روحی و فیزیکی تبدیل می کند
  • این رژیم بسیار ارزان است زیرا نیازی خوراکی های متنوع بخرید نیست
  • رژیم تک خوری بسیار ساده است و از تنوع غذا در آن خبری نیست
  • قدرت دفاع ایمنی بدن را افزایش دهد

با وجود این همه خوبی ، بدی هایی هم وجود دارد که در این بخش به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:

  • شاید بدن را با کمبود پروتئین ، ویتامین و املاح معدنی روبرو کند
  • ممکن است میل و استفاده از غذا را بعد از اتمام رژیم از دست بدهید
  • تمایل به خارج شدن از رژیم غذایی افزایش می یابد
  • بوی دیگر غذاهای شما را اذیت کنید کرد
  • انسان به صورت طول مدت گرسنه می ماند
  • به استرس و افسردگی ممکن است تبدیل شود
  • اسهال نیز از دست رفتن مقدار زیادی از آب بدن می شود
  • از طرف یبوست نیز اشتها را سرکوب می کند و سموم را در روده افزایش می دهد
  • مشکل رفلاکس یا ترش کردن معده را تشدید می کنم
  • نفخ و ناراحتی های گوارشی به وجود آمد

برای لاغری به ندای بدن گوش دهید

با رژیم تک خوری روزه یا جدید به ایده آل خود از شر چربی بدن بدن خلاص. فراموش نکنید که این راه برای آن زیاد نیست. را هم بدانید که ای که زود آمد ، زود هم از بین می. بهتر است وقت خود هدر نداده رژیم غذایی رژیم غذایی و رژیم را دنبال کنید.