استراتژی بهترین سیاست است: ایجاد یک برنامه روابط دولتی موفق


مقررات رمزنگاری، بودجه و برنامه ریزی زیرساخت هاو اقدامات سیاسی نیز تمرینات شرکت Big Tech برخی از نقش های حیاتی دولت ایالات متحده در زندگی روزمره ما هستند. این به یک نیروی خارجی مهم تبدیل شده است که می تواند بر عملکرد هر سازمان تأثیر بگذارد. بنابراین ، استراتژی همزیستی روابط دولت برای طراحی ارتباطات و روابط عمومی یک سازمان ضروری است.

اما مولفه های کلیدی در ایجاد یک برنامه مناسب برای روابط دولتی چیست؟ تیم های ارتباطی چگونه می توانند در به اشتراک گذاری موثر موضع سیاسی سازمان خود نقش ایفا کنند؟ چگونه می توانند تصمیم گیرندگان را در حین تعیین موقعیت خود و تأثیر آن بر مخاطب مورد نظر ، تحت تأثیر قرار دهند؟

در اینجا پنج استراتژی برای ایجاد یک برنامه موفق روابط دولت ارائه شده است.

1. تعیین آنچه مهم است: اولویت های سیاست خود را مشخص کنید

بیایید ببینیم چرا روابط دولت و نظم عمومی اهمیت دارد. ما سه چهارم سال داریم و تقریباً بود 9000 لایحه و قطعنامه در کنگره ایالات متحدهبه با این حال ، تنها 564 یا 14.8 passed گذشت. چه قوانین و مقرراتی بر صنعت شما تأثیر گذاشته است؟ شرکت شما در دستورالعمل های مربوط به شما ، صنعت یا مشتریان شما چه نقشی دارد یا باید داشته باشد؟ بسیار مهم است که مسائل مربوط به دولت و سیاست را که بیشترین اهمیت را دارند یا بیشترین تأثیر را بر تجارت روزانه شما دارند پیگیری کنید.

اولین قدم برای ایجاد یک برنامه موفق روابط دولتی ، شناسایی اولویت های سیاسی یا قانونی شما است. گام دوم این است که اهداف خود را با صورت حساب های سیاستگذاران خود متعادل کنید تا موفقیت شما تضمین شود.

2. همه می دانند: ارزش یک شبکه 360 درجه

شبکه شرکت شما یکی از جنبه های اساسی هر استراتژی ارتباطی است و شبکه برای ارتباط با سازمان های دولتی بسیار مهم است.

در ایجاد برنامه خود برای روابط دولتی ، باید قانونگذاران و گروه های لابی که از اهداف شما حمایت می کنند و همچنین مخاطبان علاقمند به موقعیت شما و پیامدهای آن را شناسایی کنید. این به معنای ایجاد روابط با مقامات دولتی هدف ، مدیران مراکز تحقیقاتی ، سرپرستان بخش ها ، روسای سازمان ها و غیره است. منابع را برای به حداکثر رساندن نتایج خود ترکیب کنید.

3. ایجاد روابط: نقش رسانه ها در رابطه بین سیاست و دولت

ایجاد روابط با مقامات دولتی و سازمانهای همفکر یک گام مهم در پیشبرد روابط دولت و برنامه اقدامات عمومی شما است. گام اساسی دیگر ایجاد روابط با رسانه ها و شخصیت های عمومی تأثیرگذار است که می توانند پیام های شما را تقویت کنند ، به ویژه قبل از رای گیری انتقادی.

با ایجاد این روابط و همکاری فعال با مطبوعات ، می توانید مخاطبان خارجی را تربیت و آگاه سازید ، اعتبار ایجاد کنید و موقعیت خود را ارتقا دهید – همه راههای مهم برای پیشبرد استراتژی روابط دولت شما.

4. دستیابی به سیاست گذاران: نحوه همکاری با رسانه ها برای ترویج اخبار سیاسی

با سیاست گذاران و روزنامه نگاران سیاست عمومی / دولتی در کنار شما ، می توانید به ناچار از سیاستگذاری عمومی خود به نیابت از سازمان خود تشویق کنید. حالا بیایید در مورد چگونگی دسترسی به این مخاطبان صحبت کنیم.

یکی از سریع ترین راه ها برای به دست آوردن پیام های موضوعی خود به دست سیاست گذاران ، این است سیم های تجاری سیم سیاست عمومیبه Public Policy Wire برای توزیع بیانیه مطبوعاتی شما به دولت ، سیاست و انتشار نویسندگان و سردبیران روزنامه ها ، رادیوها و ایستگاه های تلویزیونی در DC و سراسر کشور طراحی شده است. این روش انتشار تضمین می کند که اخبار سیاسی و رسانه های تخصصی مرتبط با اخبار / دیدگاه های کنگره ، به عنوان مثالسخنرانی ها / کمپین ها ، اصلاح مراقبت های بهداشتی ، دولت های ایالتی / محلی و موارد دیگر موقعیت شما را می بینند و می توانند به پیام های شما پاسخ دهند.

گزینه های توزیع هدفمند نیز به شما امکان می دهد پیام های خود را مستقیماً به کنگره ایالات متحده – شامل اعضای سنا و مجلس نمایندگان ، کمیته های مجلس و سنا ، مناسبت های خاص و اعضای مهم قانونگذاری مانند روسای ستاد آنها ، مدیران ارتباطات و افسران مطبوعات – و به موقع با خبرنگاران تماس می گیرند – امور خارجه ، مراقبت های بهداشتی ، مهاجرت ، دیوان عالی و موارد دیگر.

5. مخاطب را تشویق کنید: رسانه های اجتماعی در Capitol Hill

با گذشت سالها ، کنگره در رسانه های اجتماعی فعالتر شد. در سال 2020 ، اعضای کنگره بیش از 2.2 میلیون توییت و پست فیس بوک تولید کردند و اکنون توییتر پرکاربردترین پلتفرم برای تبادل نظر در موضوعات مرتبط و برقراری ارتباط با رای دهندگان است.

اگر شرکت شما در رسانه های اجتماعی حضور فعال دارد ، باید اخبار خود را با پیام هایی متناسب با این سیستم عامل ها تکمیل کنید. یک توییت سفارشی به بیانیه مطبوعاتی خود اضافه کنید تا خوانندگان بتوانند به راحتی پیام شما را در کانال های اجتماعی خود با یک کلیک به اشتراک بگذارند و به راحتی آنها را پیدا کرده و فعال ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی شما را دنبال کنند.

با توجه به اینکه سیاست های جدید همیشه در حال اجرا هستند ، مهمتر از همیشه استفاده از یک استراتژی همزیستی برای روابط دولت به عنوان بخشی از برنامه کلی ارتباطات و روابط عمومی است.

بیشتر بدانید

خط مشی عمومی Business Wire یک رسانه ایده آل برای انجمن ها ، گروه های حمایتی ، غیرانتفاعی ، اتحادیه های تجاری ، سفارتخانه ها ، سازمان های دولتی و شرکت ها است تا اخبار مرتبط با موضوع خود را در اکوسیستم سیاسی مربوطه به اشتراک بگذارند و موقعیت خود را ارتقا دهند.

آیا می خواهید به رهبران سیاسی ، نویسندگان و مخاطبان تأثیرگذار در ایالات متحده دسترسی داشته باشید و آنها را آموزش دهید؟ در این صورت ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیم های تجاری اینجا را کلیک کنید سیم سیاست عمومیبه با یک فشار ، پیام های شما را به همه گروه های هدف شما متصل می کنیم.


جدیدترین نکات PR ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!