اعتراض متهم کنگره به دلیل تصادف قایق در فلوریدا دستگیر شد


به گفته مقامات نیروی انتظامی ، یک فرد متهم به اعتراض در کاپیتول هیل پس از آنکه شنبه شب هنگام قایق خود در حال مستی در کشتی مشروب الکلی در فلوریدا سقوط کرد ، دستگیر شد.

دفتر کلانتری شهرستان پینلاس گفت: پل ری ، 38 ساله ، یکی از اعضای گروه Proud Boys که خود را در شورش Capitol Hill در جزیره 6 درگیر کرده بود.

نمایندگان واحد دریایی شهرستان و واحد DUI در جایی که قایق را در 75 فوت بالاتر از سطح دریا پیدا کردند ، واکنش نشان دادند. پلیس گفت که Rae و یک مسافر نیز بدون آسیب دیده اند ، اما “علائم اختلال” را نشان داده اند.

پلیس قبل از اینکه وی را به زندان شهرستان پینلاس منتقل کنند ، ری را تحت آزمایش های هوشیاری قرار داد و در آنجا وی به اتهام قایقرانی مشروبات الکلی محکوم شد. رائه درست بعد از ساعت 9 صبح یکشنبه به تنهایی از زندان آزاد شد.

قایق پل رای در محل حادثه.
کلانتری شهرستان پینلاس
مقامات انتظامی گفتند که پل رای ، شورشی متظاهر در کنگره آمریکا ، هنگامی که در حال مستی در قایق خود در کشتی تفریحی مشروب در شنبه شب در فلوریدا تصادف کرد ، دستگیر شد.
گفته می شود پل رای در حال مستی با قایق خود تصادف کرده است.
کلانتری شهرستان پینلاس

رسانه های محلی گزارش دادند که Rae پس از اینکه متهم شد که عمداً وارد ساختمان شده یا در یک ساختمان یا محوطه ممنوعه اقامت داشته و مانع فساد در روندهای رسمی شده است ، بازداشت شد.