اقلیت ها بیشترین تلفات ناشی از ویروس کرونا را در ایالات متحده متحمل می شوند


نویسنده: استیون رینبرگ

خبرنگار HealthDay

سه شنبه ، 5 اکتبر 2021 (HealthDay News) – یک مطالعه جدید نشان می دهد که همه گیری کروناویروس مداوم اقلیت های ایالات متحده را به شدت تحت تاثیر قرار داده است ، به طوری که در مقایسه با سفیدپوستان و آمریکایی های آسیایی ، مرگ و میر قابل توجهی در بین سیاهپوستان و آمریکایی های اسپانیایی تبار بیشتر بوده است.

بر اساس این گزارش ، این ناهماهنگی ها ضرورت رسیدگی به نابرابری های مداوم م healthثر بر سلامتی و طول عمر در ایالات متحده را نشان می دهد.

علاوه بر این ، مردیت شیلز ، نویسنده مطالعه ، افزود: “تمرکز تنها بر مرگ و میر ناشی از COVID-19 بدون بررسی کل مرگ و میرهای اضافی-یعنی مرگ ناشی از علل غیر COVID-19 و همچنین COVID-19-ممکن است تأثیر واقعی همه گیری را دست کم بگیرد.” او یک محقق ارشد در موسسه ملی سرطان ایالات متحده است.

در این مطالعه ، محققان میزان مرگ و میر اضافی را بر اساس نژاد / قومیت ، جنسیت ، گروه سنی و علت مرگ از مارس تا دسامبر 2020 با داده های ماه های مشابه در سال 2019 مقایسه کردند. این تیم از داده های اولیه گواهی مرگ از مراکز کنترل بیماری های ایالات متحده استفاده کرد. و پیشگیری و برآورد جمعیت دفتر سرشماری ایالات متحده.

نتایج نشان داد بین 1 مارس تا 31 دسامبر 2020 ، نزدیک به 3 میلیون نفر در ایالات متحده جان خود را از دست دادند. در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 ، این 477.200 مورد مرگ و میر اضافی بوده است که 74 درصد از این مرگ های اضافی مربوط به COVID-19 است.

پس از در نظر گرفتن سن ، تعداد مرگ و میرهای اضافی بر اساس اندازه جمعیت مردان و زنان سیاه پوست ، بومیان آمریکا و بومیان اسپانیایی بیش از دو برابر مردان و زنان سفیدپوست و آسیایی آمریکایی بود.

داده ها دلایل مرگ و میر اضافی غیر COVID را توضیح نمی دهد. شیلز در بیانیه مطبوعاتی م Institسسات ملی بهداشت ایالات متحده گفت: “ممکن است ترس از جستجوی مراقبت های پزشکی در طول همه گیری یا تعیین اشتباه مرگ در اثر COVID-19 مسئول بیشتر مرگ و میرهای زیاد خارج از COVID-19 باشد.” به

مرگ و میر بیش از حد در طول همه گیری منجر به افزایش نابرابری در میزان مرگ و میر همه علت در ایالات متحده شده است ، با شکاف در مرگ های تعدیل شده سن به دلایل مختلف بین سال های 2019-2020 در میان مردان و زنان سیاه پوست و زنان بومی و مردان سفید پوست و زنان.

ادامه

به عنوان مثال ، محققان دریافتند که در سال 2019 تعداد کل مرگ ها بر اساس جمعیت برای مردان سیاه پوست 26 درصد بیشتر از مردان سفید پوست بود ، اما در سال 2020 45 درصد بیشتر بود. همین امر در مورد زنان صادق بود. بر اساس گزارش منتشر شده در 5 اکتبر سالنامه طب داخلیبه

مقاومت به واکسن می تواند عامل مهمی باشد.

نویسنده مشترک مطالعه دکتر الیزئو پرز-استیبل مدیر م Instituteسسه ملی ایالات متحده در مورد بهداشت و اقلیت های نابرابری ها است. وی گفت: “تلاش های ما در NIH برای کمک به کاهش این نابرابری های COVID به شدت بر ترویج آزمایش و معرفی واکسن ها از طریق تحقیقات مشترک متمرکز شده است. با این حال ، واکسیناسیون بی اراده تهدیدی واقعی است ، بنابراین ما اطلاعات غلط و بی اعتمادی را از طریق مشارکت مشارکتی “با سهامداران مورد اعتماد جامعه” برطرف می کنیم.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 ، لطفاً با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده تماس بگیرید.

منبع: موسسه ملی بهداشت ایالات متحده ، انتشار اخبار ، 4 اکتبر 2021

اخبار WebMD از HealthDay


حق چاپ © 2013-2020 روز سلامت. همه حقوق محفوظ است.