امینم رستورانی را به نام Mom’s Spaghetti در دیترویت افتتاح می کند


پیش نمایش در یک برگه جدید

امینم به طور بالقوه یک رپر ، بازیگر و تهیه کننده برنده اسکار و گرمی است. اما اکنون بومی دیترویت می تواند عنوان جدیدی به کارنامه خود اضافه کند: صاحب رستوران.

اسلیم شیدی 48 ساله چهارشنبه رستوران جدید ایتالیایی خود به نام Mom’s Spaghetti را در شهر خود افتتاح می کند.

و بله ، شما درست خواندید: نام اسپاگتی مامان مستقیماً از تک آهنگ او در سال 2002 “Lose Yourself” آمده است ، که در فیلم “8 مایل” به نمایش درآمد.

امینم در آهنگ می گوید: “کف دستش عرق کرده / زانوها ضعیف هستند / بازوها سنگین هستند.” “در حال حاضر استفراغ روی ژاکت / اسپاگتی مادرش وجود دارد.”

مامان اسپاگتی برای اولین بار در سال 2017 به عنوان یک فروشگاه پاپ آپ در Shelter Music Hall در دیترویت متولد شد در حالی که امینم آلبوم Revival خود را تبلیغ می کرد.

پل روزنبرگ ، مدیر امینم ، در بیانیه ای گفت: “ما بسیار خوشحال شدیم که این پروژه را با مردم در Union Joints کنار هم قرار دهیم و پاسخ طرفداران بسیار مثبت بود.” “پنجره های بازشو قبلی برای ما یک آزمایش بود تا ببینیم آیا در مورد اسپاگتی مادری که در طول سال باز می شود ، سر و صدا وجود دارد یا خیر.”

نقطه اتصال جدید واقع در خیابان 2131 وودوارد. در موتور سیتی تعداد صندلی های محدودی وجود دارد و طرفداران می توانند سفارشات خود را در پنجره ورودی محل قرار دهند.

رستوران اسپاگتی مامان امینم چهارشنبه 29 سپتامبر در دیترویت افتتاح می شود.
یوتیوب
8 مایل
امینم در صحنه ای از فیلم “8 مایل”.
© جهانی / با احترام از Everett Col

پیشنهادات شامل اسپاگتی مادر با قیمت 9 دلار ، اسپاگتی مامان با کوفته به قیمت 12 دلار و ساندویچ Sgetti – ماکارونی پخته شده بین دو تکه نان – به قیمت 11 دلار است. یومبه

رستوران در یک ویدیوی تبلیغاتی اعلام کرد: “اسپاگتی مامان – همه چیز آماده است.”

رستوران امینم
منوی اسپاگتی مامان همه چیز درباره ماکارونی و غذاهای جانبی است.

مشتریان همچنین می توانند از رستوران به طبقه بالا بروند و از The Trailer دیدن کنند ، فروشگاهی برای طرفداران امینم که کالا و یادگاری می فروشد و به شخصیت “8 مایل” او ، B. Rabbit اشاره می کند.

در آوریل 2020 ، خواننده “استن” ظروف ماکارونی معروف خود را به کارکنان بهداشت دیترویت در بیمارستان ها که با ویروس کرونا مبارزه می کنند ، اهدا کرد.

امینم در طول همه گیری کرونا در سال 2020 اسپاگتی مادر را به کارکنان بیمارستان ارائه کرد.
امینم در طول همه گیری کرونا در سال 2020 اسپاگتی مادر را به کارکنان بیمارستان ارائه کرد.
اینستاگرام