اندازه قرص صفر – آنچه باعث کاهش وزن می شود

عوارض جانبی Clenbuterol یا Clen همانطور که در بین مردم معروف است ، به طور گسترده توسط افراد برای کاهش وزن استفاده می شود. استدلال می شود و ستایش می شود که این “معجزه گر” چربی است که در اطراف هر دو پا و معده وجود دارد. ورزشکاران که در اصل برای درمان بیماری های ریوی مانند آسم اسب ایجاد شده بودند ، به زودی به توانایی کلنبوترول در تقویت ماهیچه های محکم و کاهش وزن پی بردند. از نظر علمی ، قرص های سایز صفر از اکسیژن موجود در جریان خون بسیار کارآمدتر استفاده می کنند. این باعث می شود که چربی ذخیره شده بدن سریعتر سوزانده شود ، همراه با توده بیشتر بدن و کاهش عضلات کمتر. آنها همچنین باعث افزایش دمای بدن در حدود 0.5 درجه می شوند و متابولیسم نیز افزایش می یابد. به همین دلیل ، تمام کالری های چربی به سرعت سوزانده می شوند زیرا این دارو مستقیماً سلول های چربی بدن را تحریک می کند. در نتیجه ، کاهش وزن رخ می دهد و به همین دلیل است که کلن به “قرص رژیم غذایی با اندازه صفر” ملقب شده است. هنگامی که سیتومل T3 ، هورمون تیروئید ، با قرص های سایز صفر استفاده می شود ، چربی سوزی می تواند تا درصد زیادی افزایش یابد.

Clen همچنین در ارتباط با ECA توسط بدنسازان آماتور استفاده می شود. مزایا تقریباً بلافاصله احساس می شوند ، اما عوارض جانبی نیز بلافاصله ظاهر می شوند. عوارض جانبی احتمالی این قرص ها عبارتند از تپش قلب ، لرزش غیر ارادی انگشتان ، بی قراری ، سردرد ، گرفتگی عضلات احتمالی ، بی خوابی ، افزایش تعریق ، تهوع و فشار خون بالا. با این حال ، اینها معمولاً موقتی هستند و در صورت ادامه محصول پس از 8 تا 10 روز فروکش می کنند. عوارض جانبی کوتاه مدت عوارض جانبی کلنبوترول شامل تعریق زیاد ، حالت تهوع ، لرزش و اضطراب است. اثرات طولانی مدت می تواند مربوط به قلب باشد. در صورت مصرف طولانی مدت ، ماهیچه قلب ممکن است بتدریج سفت شود. این به این دلیل است که سیستم را افزایش می دهد ، که شامل قلب می شود. این دارو برای استفاده در طول سال نیست و رژیم گیرندگان فقط باید آن را برای استفاده کوتاه مدت در فواصل 2-4 هفته ای روشن / خاموش در نظر بگیرند. اگرچه عوارض جانبی کلنبوترول به سرعت ظاهر می شود ، اما اگر به طور مداوم به مدت 3-4 هفته مورد استفاده قرار گیرد ، به سرعت از بین می رود زیرا بدن به آن عادت می کند.

دوز معمول 2 تا 4 قرص است – حداکثر 100 تا 160 میکروگرم در روز برای زنان یا مردان. ورزشکاران فقط با یک قرص شروع می کنند و به تدریج دوز خود را تا یک قرص در روز افزایش می دهند تا به دوز مورد نیاز برسند. از آنجا که Clen یک ترکیب هورمونی نیست ، عوارض جانبی معمولی استروئیدهای آنابولیک را ندارد. به همین دلیل ، بسیاری از زنان این را به سایر قرص های کاهش وزن ترجیح می دهند. همه قرص های کاهش وزن اشکالاتی دارند. بنابراین ، ایمن ترین راه برای کاهش وزن ، روشهای طبیعی است تا مصرف قرص. هدف شما باید دستیابی به یک شیوه زندگی سالم باشد و اندازه آن صفر نباشد.