اوباما از مرکز ریاست جمهوری 500 میلیون دلاری در شیکاگو دفاع می کند


باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، از سایت مرکز ریاست جمهوری 500 میلیون دلاری خود در شیکاگو دفاع کرد و گفت که “کاملاً مطمئن است” که این امر به نفع جامعه خواهد بود – در میان شکایت های مردم محلی مبنی بر تخریب و بسته شدن پارک تاریخی Gentrification منجر خواهد شد.

باراک و میشل اوباما پس از پنج سال نبرد حقوقی ، بررسی فدرال و نگرانی در مورد جنسیت ، قرار است روز سه شنبه در مراسم احداث ساختمان در مرکز ساخت و ساز مرکز ریاست جمهوری اوباما در جکسون پارک در جنوب شیکاگو شرکت کنند.

اوباما در مصاحبه ای با صبح بخیر آمریکا ABC در آستانه مراسم افتتاحیه ، انتقاد از پروژه قدیمی خود ، از جمله چندین تلاش قانونی برای جلوگیری از ساخت و ساز را رد کرد.

اوباما گفت: “اکثریت قریب به اتفاق جامعه نه تنها موافقت کردند ، بلکه بسیار مشتاق هستند.”

“حقیقت این است که هر زمان که یک پروژه بزرگ را انجام می دهید ، مگر اینکه جایی در وسط یک میدان باشید ، می دانید ، و در مالکیت خصوصی است ، همیشه برخی از افراد خواهند بود که می گویند:” خوب ، اما ما آن را انجام می دهیم؟ هیچ تغییری نمی خواهم ما نگرانیم. اوباما گفت: “ما نمی دانیم که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت.”

میشل اوباما ، بانوی اول سابق و باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، در محل ساخت و ساز مرکز ریاست جمهوری اوباما در جکسون پارک پیش می روند.
آنتونی واسکز / شیکاگو سان تایمز از طریق AP

“به همین دلیل ما برای تشویق و جلب نظرات و نگرانی ها و همچنین انتقادات و پیشنهادات جامعه چنین فرآیند جامعی را طی کردیم.”

اوباما هر دو در ضلع جنوبی شیکاگو بزرگ شدند و رئیس جمهور سابق در سال 2016 تصمیم گرفت که کتابخانه ریاست جمهوری خود را در آنجا بخواهد.

اوباما در این باره گفت: “جوان که در خیابان یا بلوک یا چند مایل دورتر بزرگ می شود ، ناگهان مکانی دارد که در آن کنسرت ها ، سخنرانی ها و مناظره ها برگزار می شود و می توانند به آن دسترسی داشته باشند.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما
باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، از این سایت دفاع کرد و گفت: “اکثریت قریب به اتفاق جامعه نه تنها موافقت کردند ، بلکه بسیار مشتاق هستند.”
جو ریدل / گتی ایماژ

“اگر می خواهید در محله خود تغییری ایجاد کنید ، منابع و افرادی دارید که می توانند به شما آموزش دهند چگونه این کار را به طور مثر انجام دهید. و آنها قادر خواهند بود خود را به عنوان بخشی از این تغییر به گونه ای ببینند که در حال حاضر آنقدرها احساس نمی کنند. “

ساخت پروژه قدیمی ماه گذشته آغاز شد و انتظار می رود پنج سال به طول انجامد.

در همان روز که ساخت و ساز آغاز شد ، دیوان عالی یک شماره 11 را مسدود کردNS درخواست یک ساعته گروه حمایتی پارکهای شیکاگو برای حفاظت از پارکها از پارکهای ما محافظت کنید.

مدل مرکز ریاست جمهوری اوباما
باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا در جنوب شیکاگو بزرگ شد و در سال 2016 تصمیم گرفت کتابخانه ریاست جمهوری خود را در آنجا مستقر کند.
با اجازه از بنیاد اوباما

این گروه استدلال کرده است که بخشهای مهمی از پارک تاریخی جکسون را نابود خواهد کرد. مرکز ریاست جمهوری در 19 هکتار از پارک 540 هکتاری قرار دارد.