اولین کافه نان تست فرانسوی در لندن با پشتیبانی گسترده رسانه های اجتماعی افتتاح شد


اولین کافه نان تست فرانسوی در لندن در مریلبون افتتاح شد.

از زمان راه اندازی ماه گذشته ، Crome به دلیل طیف گسترده ای از برش های ضخیم نان تست فرانسوی و لاته های رنگی ، از حمایت رسانه ای اجتماعی برخوردار شده است.

کافه ای چشم نواز در خیابان جیمز پشت Selfridges طیف وسیعی از ساندویچ های خوشمزه شیرین و خوشمزه تخم مرغ را سرو می کند.

الکساندریا هریس ، مدیر رسانه اجتماعی Crome ، می گوید: “به دلیل چند تیک ویروسی و منوی فوق العاده خوشمزه ، Crome بلافاصله وارد شد ، ما از نظرات مثبت غافلگیر شدیم و بسیاری از مهمانان ما چندین بار برای نان تست شیرین و خوش طعم فرانسوی ما برگشتند. پشته ها. ”

با یک ظرفیت فقط 20 صندلی در یک زمان ، به دست آوردن میز به سرعت به داغترین رزرو لندن تبدیل می شود.

در Crome می توانید بین آووکادو له شده کلاسیک و هلند ، قارچ با سس پنیر ترافل سیاه و سینه گاو شور با خیار و کلم قرمز را انتخاب کنید.

آنها حتی با چتوی Flamin ‘Hot با سس پنیر سه تایی و غذای فلفل چپ می روند.

هریس گفته بود غذای مورد علاقه او نان تست فرانسوی Lotus Biscoff است و غذاخوری ها از همه جا برای Ube Frappe و شیک های منحصر به فرد او مانند تیرامیسو یخ زده آمده بودند.

مخملی متمایز مخملی قرمز یا اوره لاته اسپانیایی و کیک بیسکوف نیز مردم را بر آن داشته تا از فنجان های رنگارنگ خود از کافه عکس گرفته و به اشتراک بگذارند.

هریس گفت: “Crome توسط گروهی از غذاهای پرشور راه اندازی شد که طاقچه بزرگی را در بازار برای یک کافه نان تست فرانسوی مشاهده کردند.

“ما می دانستیم که می خواهیم نان تست فرانسوی بریوش را با ایجاد غذاهای شیرین و خوش طعم با الهام از غذاهای مورد علاقه ما در صبحانه ، تغییر دهیم.”

لندن یک ظرف داغ برای غذاهای خلاق است ؛ مهمانان در پایتخت دائماً تشنه کشف مفاهیم جدید و جذاب هستند.

ما مشاهده کرده ایم که رستوران پنکیک My Old Dutch تنها ده ها سال است که وجود دارد ، کافه Cereal Killer Cafe از خیابان ها ناپدید شده است و تعداد زیادی از کافه های صبحانه از زمانی که The Breakfast Club شروع به ارائه بخشهای بیش از حد بزرگ از ناهارهای آمریکایی کرد. تجربه برانگیخته است

نان تست فرانسوی ، معروف به “درد پردو” در کوچه پس کوچه های پاریس ، معمولاً مختص توقف در مسیر 66 یا یک تعطیلات خشن است که هیچ کس نمی تواند شما را به دلیل دریبل زدن موج دوم شربت افرا روی بشقاب شما قضاوت کند.

ایده ایجاد نان تنها با تخم مرغ در سواحل بریتانیا هرگز به ذهن ما خطور نکرده بود ، حتی در حالی که ما دائماً مشتاق مفهوم جالب بعدی هستیم که کار می کند و تلفن های خود را محکم می کنیم.

کافه نان تست فرانسوی Crome خلأی را که قبلاً نمی دانستیم در لندن به آن نیاز داریم ، پر می کند.