اکتبر حفاظت از آتش را در کانون توجه قرار می دهد


آشپزی عامل اصلی آتش سوزی در خانواده ها است.

سازمان های ایمنی آتش به طور سنتی در ماه اکتبر ، همزمان با سالگرد آتش سوزی بزرگ شیکاگو در سال 1871 ، کمپین های آگاهی از ایمنی آتش سوزی را اجرا کردند. گرچه منشاء آن بحث برانگیز است ، این آتش سوزی مرگبار 8 تا 10 اکتبر امسال را سوزاند و حدود 300 نفر را کشت و بیش از 3 مایل مربع از شهر را ترک کرد و 100000 نفر بی خانمان ماند.

ساختمان سازی و روشهای اطفاء حریق در 150 سال از آن زمان پیشرفت زیادی داشته است ، اما پاییز هنوز زمان خوبی برای فکر کردن در مورد جلوگیری از آتش سوزی و ایمن ماندن در خانه است. چند دقیقه وقت بگذارید و نکاتی را که متخصصان کنترل ضرر و مدیریت خطر در پست های قبلی وبلاگ به اشتراک گذاشته اند ، بخوانید.

هشدارهای دود / کربن مونوکسید

هشدار دود مناسب ، اولین دفاع شما در برابر آتش است. خانه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید زنگ هشدارها در مکان های مناسب قرار دارند و از دکمه تست برای اطمینان از کارکردن آنها استفاده کنید. به طور مرتب باتری ها را عوض کنید ؛ اگر این مرحله را با تغییرات Spring Forward و Timeback که با صرفه جویی در وقت روز همراه می شوند ، گره بزنید ، راحت تر به خاطر می سپارید.

و در حین کار ، آشکارساز مونوکسید کربن خود را بررسی کنید. این گاز بی بو و نامرئی یک محصول جانبی آتش است و می تواند باعث جراحت یا مرگ جدی شود.

طرح تخلیه

اگر آتش سوزی در خانه وجود داشته باشد ، فقط چند دقیقه فرصت دارید تا واکنش نشان دهید. با بحث در مورد برنامه فرار ، خانواده خود را آماده کنید – خروجی های متعدد از هر طبقه را بررسی کنید و در صورت جدایی محل ملاقات را تعیین کنید.

کپسول های اتش نشانی

ماندن و اطفاء حریق ناامن است – با 911 تماس بگیرید و با متخصصان تماس بگیرید – اما ممکن است چند موقعیت وحشتناک وجود داشته باشد که در صورت استفاده مناسب از کپسول آتش نشانی می تواند زمان لازم برای فرار را برای شما خریداری کند. اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید ، احتمالاً طبق قانون خاموش کننده ها مورد نیاز است. انواع مختلفی از کپسول های آتش نشانی وجود دارد که برای انواع مختلف آتش سوزی طراحی شده است. بنابراین مطمئن شوید که محیط مناسب خود را دارید ، آن را در مکانی مناسب قرار دهید و آموزش های لازم برای استفاده صحیح از آن را دریافت کنید.

درمان ویژه

طبق آخرین مطالعه اداره آتش نشانی ایالات متحده ، Fire in the United States 2008-2017 (PDF ، 2.2 مگابایت) ، پخت و پز عامل شماره یک آتش سوزی در مناطق مسکونی است. همچنین ، در بخش دوم انزوای همه گیر ، افراد بیشتری در خانه آشپزی می کردند ، بنابراین در آشپزخانه بیشتر مراقب باشید. در صورت بروز آتش سوزی ، اگر می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید ، از کپسول آتش نشانی خود استفاده کنید.

چه توسط گاو خانم اولری شروع شده باشد و چه به دلایل دیگر ، همه ما می توانیم چند دقیقه ای به فکر ایمنی و امنیت حریق باشیم.

این اطلاعات کنترل ضرر فقط برای راهنمایی است. نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال اداره یا کنترل فعالیتهای کنترل ضرر ندارد. در این مقاله همه مواجهه ها مشخص نشده اند. برای مشاوره بیمه و خدمات بیمه نامه با نماینده بیمه مستقل محلی خود تماس بگیرید.

پس از اکتبر ، که بر پیشگیری از آتش سوزی تمرکز دارد ، ابتدا در وبلاگ شرکت های بیمه سینسیناتی ظاهر شد.

از وبلاگ شرکت های بیمه سینسیناتی https://ift.tt/3uKgfp6