این داستان ترسناک وزن آلت تناسلی آویزان را بخوانید! برخی ممکن است این موضوع را آزاردهنده بدانند

آیا تا به حال از وزنه برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، شما ممکن است یکی از معدود داستانهای موفقیت مربوط به وزن باشید ، اما بیشتر از یکی از داستانهای وحشتناک بسیاری که در آنجا وجود دارد. این شانس ندارد ، اینها حقایق ساده ای هستند – آویزان کردن وزنه آلت تناسلی خطرناک است و آثار جدی برای سلامتی دارد. اگر قصد استفاده یا خرید این ابزارهای بزرگ کننده آلت تناسلی را دارید ، این مقاله را بخوانید و قبل از این که ریسک کنید ، حقایق را مطالعه کنید.

وزن آلت تناسلی تا 500 قبل از میلاد متغیر است. پیش از میلاد هنگامی که قبایل آفریقایی سنگها و سنگهای بزرگی را در انتهای غده آلت تناسلی خود آویزان کردند به امید بیهوده بزرگ شدن آلت تناسلی خود. امروزه ، وزن آلت تناسلی کمی بیشتر می شود ، وزنه های متنوعی وجود دارد که معمولاً به مبتدیان اجازه می دهد با وزن کم شروع کنند و به تدریج به وزن بیشتری برسند. تولیدکنندگان می گویند وزنه ها باعث ایجاد تنش در آلت تناسلی می شوند و سلول ها را تجزیه می کنند که بعداً خود را ترمیم می کنند و یک شبه رشد می کنند. به اندازه کافی قابل قبول است ، اما واقعیت این است که در حالی که آلت تناسلی پس از مدت زمان طولانی می تواند طولانی تر شود ، اما همانطور که در تبلیغ اعلام شده “رشد نمی کند” ، به سادگی بزرگ می شود و در نتیجه آلت تناسلی بلندتر و نازک تری پیدا می کند. همانطور که بسیاری از ما می دانیم ، بزرگترین عامل در رضایت جنسی زنان ، دور آلت تناسلی است ، نه طول. حساس ترین نواحی واژن در عمق 4 اینچی قرار دارند ؛ زنان از نظر جنسی بیشترین تحریک کننده و راحت را دارند. بنابراین ، در نهایت ، شما آلت تناسلی درازی دارید که ظاهری عجیب دارد و از نظر جنسی کمتر جذاب است.

خطرات وزنه نیز در همه جا وجود دارد. انتخاب وزنه های اشتباه می تواند منجر به پارگی رگ های خونی ، ایجاد زخم ، آسیب عصبی و ناتوانی جنسی شود. در یکی از داستانهای وحشتناکی که از آن مطلع شدم (ممکن است برخی از خوانندگان این کار را شرم آور بدانند) ، یک کاربر وزنه وزنه ای را که برای آلت تناسلی او بسیار سنگین بود تحت فشار شدید انتخاب کرد و نیمی از پوست ختنه گاه او هنگامی که نیروی گرانش برتری پیدا کرد پاره شد. به این مرد از نظر روحی و جسمی بسیار رنج می برد. هنگام استفاده از وزنه ها برای بزرگ شدن آلت تناسلی ، این نوع تصادف یک واقعیت است.

اگر بدنبال جایگزین مطمئن تر و م effectiveثرتری برای وزن آلت تناسلی هستید ، تقویت آلت تناسلی از طریق ترکیبی از تمرینات و هورمون ها باعث می شود که آلت تناسلی از نظر طول و طول رشد کند. سایر مزایا شامل نعوظ قوی تر و بهبود سلامت جنسی است.