این شهر با دستور دیگری برای واکسیناسیون کارکنان مدرسه تهدید می شود


یک دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه ، سه روز قبل از مهلت مقرر برای ارائه کلیه مدارک واکسیناسیون یا ترک شغل خود ، کارکنان وزارت آموزش و پرورش را متوقف کرد و موقت دیگری را در مورد دستور واکسیناسیون شهر برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش صادر کرد.

دستور بازدارنده آخرین فشار در نبرد حقوقی بر سر اعلامیه شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که به کارکنان DOE دستور می دهد تا از دستورالعمل های واکسیناسیون COVID-19 در شهر پیروی کنند تا 1800 مدرسه دولتی شهر برای باز نگه داشتن یادگیری شخصی حفظ شوند.

حکمی که عصر جمعه از سوی دادگاه تجدید نظر برای قاضی منطقه دوم جوزف بیانکو صادر شد ، فقط تا زمانی که هیأتی از سه قاضی در مورد تجدیدنظر علیه حکم قبلی تصمیم گیری نکند ، به قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط لورنس لاو قاضی دادگاه عالی ایالت نیویورک به تصویب رسید ، دستور قبلی این حکم را لغو کرد. لاو گفت او امیدوار است در مورد اعتبار وسیع تر دستور واکسن برای مربیان در اوایل هفته آینده تصمیم گیری کند.

صدراعظم میشا پورتر در یادداشتی که صبح شنبه برای کارکنان DOE ارسال شد ، گفت انتظار دارد حکم نهایی به نفع او باشد.

“ما اطمینان داریم که دستور واکسن ما همچنان محقق خواهد شد. دانش آموزان و جوامع مدرسه ما درآمد کمتری ندارند. ” “اگرچه این بدان معناست که دستور فعلی واکسن یا آزمایش هفتگی برای هفته 27 است.”

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند باید به کار خود در جهت رعایت دستورالعمل ادامه دهند تا این ماموریت تا پایان هفته بازگردانده شود.”

به گفته Staten Island Advance ، این دستور پس از آن صادر می شود که گروهی از کارکنان DOE در اوایل ماه جاری شکایت کردند تا دستور واکسیناسیون را مسدود کنند.

روز جمعه ، معلمان و اتحادیه های اصلی شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی برای به تعویق انداختن ضرب الاجل برگزار کردند و گفتند که این دستور می تواند منجر به بحران احتمالی کارکنان در هفته آینده شود که هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده را ترک می کند.

شهر اعلام کرد که از روز شنبه ، بیش از 82 درصد از همه کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند ، از جمله 88 teachers معلمان و 95 of مدیران مدارس. اما سرپرست Local 237 ، که نماینده چندین پست غیر آموزشی مدرسه از جمله افسران ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی است ، تخمین زد که حدود نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده اند و سوالاتی در مورد کمبود نیروی انسانی در موقعیت های مهم هفته آینده ایجاد می کند.

دی بلاسیو گفته استثنائات نادری به دلایل پزشکی و مذهبی وجود خواهد داشت ، و DOE روز جمعه اعلام کرد که تا 530 کارمند DOE استثناء شده اند تا زمانی که برنامه ها همچنان در حال بررسی هستند.

در حالی که دی بلاسیو در اوایل این هفته گفت که معافیت های مذهبی محدود به “دو دین ثابت ، علوم مسیحی و شاهدان یهوه” است ، که از لحاظ تاریخی با واکسیناسیون مخالف بودند ، شاهدان یهوه روز شنبه بیانیه ای ارسال کردند و گفتند که شهردار “این موضوع را از دست داده است” نقطه نظر”. اعتقادات خود در مورد واکسیناسیون

“شاهدان یهوه مخالف واکسیناسیون نیستند. ما واکسیناسیون را یک انتخاب شخصی می دانیم که هر مسیحی باید انجام دهد. تا کنون ، 4،902 (99٪) از 4،926 در دفترهای شاهدان یهوه در ایالت نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. ” شاهدان یهوه که واکسیناسیون را انتخاب می کنند ، انتخاب خود را در راستای “نیکوکاری” و اعتقاد به قداست زندگی ، دو اصل اساسی مسیحی می دانند. “

در همین حال ، پروتکل های جدید آزمایش و قرنطینه DOE برای مدارس دولتی شهر با آزمایش مکرر دانش آموزان واکسینه نشده و دستورالعمل های قرنطینه جدید برای دانش آموزان در معرض موارد کرونا در کلاس های درس ، روز دوشنبه به اجرا در می آید.

با گزارش توسط جسیکا گولد