این مطالعه نشان می دهد که فروش مشروبات الکلی ایالات متحده در طول همه گیری COVID-19 افزایش می یابد


خبر – 19 اوت 2021 – در ماه های همه گیر COVID -19 از مارس 2020 تا سپتامبر 2020 ، فروش خرده فروشی مشروبات الکلی در ایالات متحده نسبت به روندهای معمول افزایش یافت ، در حالی که فروش مشترک غذا و نوشیدنی در مدت مشابه افزایش یافته است. به طور قابل توجهی مطالعات در مدرسه بهداشت عمومی میلمن در دانشگاه کلمبیا کاهش یافته است. این نتایج نشان دهنده افزایش مصرف الکل داخلی در ایالات متحده است. نتایج به صورت آنلاین در مجله منتشر می شود الکل

محققان از داده های مربوط به فروش آبجو ، شراب و مشروب فروشی (BWLS) از ژانویه 1992 تا سپتامبر 2020 از نظرسنجی ماهانه خرده فروشی ، که برآورد فروش خرده فروشی و مهمان نوازی را ارائه می دهد ، استفاده کردند. تغییرات در فروش الکل در ایالات متحده در طول همه گیری COVID-19 به عنوان شاخص نوشیدن مشروبات خانگی مورد استفاده قرار گرفته است. محاسبه تغییرات در فروش ماهانه نویسندگان را قادر می سازد تا تفاوت های سالانه در فروش ماهانه BWLS بین سالهای متوالی از 1992 تا 2020 را نشان دهند.

“João Mauricio Castaldelli-Maia” ، دکترای دکتر NIDA-INVEST ، فوق تخصص دکترا اپیدمیولوژی دانشکده پست کلمبیا و نویسنده اول.

خرده فروشی مشروبات الکلی در آغاز همه گیری افزایش یافت و در سه ماهه سوم سال 2020 به یک فلات رسید. از مارس 2020 تا سپتامبر 2020 ، مشروب فروشی ها 41.9 میلیارد دلار فروختند که نسبت به مدت مشابه در سال 2019 و دوره هفت ماهه قبلی (یعنی آگوست 2019 تا فوریه 2020) 20 درصد افزایش داشته است. به همین ترتیب ، خرده فروشی مواد غذایی و نوشیدنی ها در ماه های کلیدی همه گیری ، مارس تا سپتامبر 2020 ، 27 درصد کاهش یافت.

هنگام مقایسه فروش BWLS برای سه چهارم سال اول متوالی بین سالهای 1992 تا 2020 ، بیشترین تنوع افزایش 7.5 میلیارد دلاری در فروش بین سه فصل اول سال 2019 تا 2020 بود.

خرده فروشی موسسات غذایی و آشامیدنی (FSDP) از فوریه 2020 تا آوریل 2020 بیش از 50 درصد کاهش یافته است. پس از آن ، فروش این امکانات افزایش یافت اما به سطح قبل از COVID-19 نرسید. در سپتامبر 2020 ، فروش FSDP حدود 15 درصد کمتر از سطح قبل از COVID-19 بود ، در حالی که فروش آبجو ، شراب و مشروب فروشی 17 درصد افزایش یافت و در طول همه گیری COVID-19 در همان سطح باقی ماند.

به گفته محققان ، نوشیدن بیش از حد در خانه می تواند روشی ناکارآمد برای مقابله با استرس مربوط به نیاز به قرنطینه و نگرانی از آینده ای نامشخص باشد. نکته مهم دیگر این است که مصرف مشروبات الکلی در خانه با خشونت خانگی ارتباط دارد.

Castaldelli-Maia پیشنهاد می کند: “در طول همه گیری ، افزایش مصرف الکل در خانه می تواند به طور بالقوه اثرات انزوای اجتماعی را بر خشونت خانگی افزایش دهد.” به عنوان مثال ، داده های پلیس ایالات متحده نشان می دهد که تعداد تماس های خشونت آمیز خانگی در هنگام دستور ماندن در خانه COVID-19 در نقاط مختلف کشور-از آلاباما و تگزاس گرفته تا اورگان و نیویورک-10 تا 27 درصد کاهش یافته است ، اگرچه مشخص نیست که آیا نوشیدن در خانه در چنین نتایجی نقش داشته است یا خیر. “

سیلویا مارتینز گفت: “در حالی که هنوز چیزهای زیادی در مورد رفتار مصرف الکل در طول همه گیری COVID-19 قابل درک نیست ، ما معتقدیم که باید اقدامات تهاجمی تری انجام دهیم تا مردم را از خطرات ناشی از افزایش مصرف مشروبات الکلی در طول یک همه گیری هشدار دهیم.” ، دکترا ، دانشیار اپیدمیولوژی در مدرسه میلمن کلمبیا و نویسنده ارشد. همچنین مطالعه رفتار مصرف الکل در افرادی که در معرض خطر بالای عفونت ناشی از SARS-CoV-2 هستند ، مانند موارد زیر مهم است:

نویسنده مشترک لوئیس سگورا ، مدرسه بهداشت عمومی کلمبیا میلمن.

این مطالعه توسط م Instituteسسه ملی سوء مصرف مواد (NIDA) از م Institسسات ملی بهداشت به عنوان بخشی از فلوشیپ تحقیقاتی NIDA INVEST در مورد سوء مصرف مواد مخدر پشتیبانی شد.

دانشکده بهداشت عمومی میلمن دانشگاه کلمبیا

مدرسه بهداشت عمومی میلمن دانشگاه کلمبیا که در سال 1922 تأسیس شد ، برنامه تحقیق ، آموزش و خدمات را برای رسیدگی به مسائل مهم و پیچیده بهداشت عمومی نیویورک ، ملت و جهان دنبال می کند. مدرسه کلمبیا میلمن هفتمین دریافت کننده بورسیه تحصیلی NIH در بین مدارس بهداشت عمومی است. نزدیک به 300 عضو هیات علمی چندرشته ای در بیش از 100 کشور در سراسر جهان کار می کنند و موضوعاتی مانند پیشگیری از بیماریهای عفونی و مزمن ، بهداشت محیط ، سلامت مادر و کودک ، سیاست سلامت ، تغییرات آب و هوایی و سلامت و آمادگی بهداشت عمومی را مورد بررسی قرار می دهند. این دانشگاه با بیش از 1300 دانشجوی دکترا از 55 کشور که دوره های مختلف کارشناسی ارشد و دکترا را گذرانده اند ، در آموزش بهداشت عمومی پیشرو است. مدرسه کلمبیا میلمن همچنین محل بسیاری از مراکز تحقیقاتی مشهور جهان از جمله ICAP و مرکز عفونت و مصونیت است. اطلاعات بیشتر در www.mailman.columbia.edu موجود است.