بازگشت میهن پرستان تام بردی به هزینه بیل بیلیچک است


یکشنبه شب باران بارید ، یک پیشرفت مناسب از طرف فاکسبورو. بیل بیلیچک مجبور بود کاپشن خود را روی سرش بگذارد و تام بردی باید با یک توپ صاف بسازد. اگر پاتریوت ها سورئال ترین تجمع در تاریخ NFL را برگزار می کردند ، خدایان فوتبال همه چیز را درست انجام می دادند.

برادی در دقایق پایانی به اندازه کافی تلاش کرد تا تامپا بی را پیش بیندازد و تقریبا یک پاس تاچ داون طولانی با یک سوم به آنتونیو براون داد ، او قبل از اینکه بوکانیرز یک گل زمینی و 19 به ثمر برساند او را در پشت منطقه آخر زمین انداخت. -17 سرب

بردی بدون Rob Gronkowski مصدوم ، در آن بازی نمی توانست گلزنی کند و فقط کمی بیشتر از نیمی از پاس های خود را به پایان رساند. او سرانجام با مغز متفکر دفاعی مبارزه کرد ، سرمربی پاتریوتس که تیمش را به یک مدافع تازه کار تبدیل کرده بود که شبیه برادر کوچکتر برادی بود.

مک جونز صاحب توپ بود و لحظه ای در دست بود که ساعت شروع به خشک شدن کرد در حالی که بیلیچیک و برادی با بی حوصلگی از کنار آنها به دنبال حل اختلافات خانوادگی آنها بودند. جونز قبلاً دو پاس تاچ داون پرتاب کرده بود. این بار انتخاب دور اول آلاباما فقط به یک گل زمینی نیاز داشت.

همانطور که معلوم شد ، نیک فولک نمی تواند آن را به او بدهد ، نه از 56 یارد. ضربه مردمی به تیر چپ برخورد کرد. بليچيک بازي کرد و سرش را خم کرد و برادي مشتش را در هم فشار داد. این یک بازی اینچ است ، اینطور نیست؟ وقتی همه چیز تمام شد ، مدافع میهمان آن سال در ورزشگاه ژیلت 1-0 بود و سرمربی تیم میزبان 0-3 بود.

بليچيک برادي را در آغوش گرفت و او را روي شانه سمت راست لمس کرد. بعدها Belichick به رختکن Tampa Bay رفت و با برادی در یک منطقه خصوصی به مدت حدود 20 دقیقه ملاقات کرد.

برادی
تام بردی و Buccaneers یکشنبه شب بیل بیلیکس پاتریوتس را شکست دادند.
USA Today Sports ، گتی ایماژ

برادی با صدای خشن گفت: “من برای او به عنوان یک مربی احترام زیادی قائل هستم و برای این سازمان احترام زیادی قائل هستم.” مدافع پیروز گفت هفته ای احساسی بود و واکنش هواداران به او را “عالی” خواند. بردی در خروجی طوفانی خود گفت: “سفر فوتبالی من مرا به جای دیگری برد.”

جونز یکشنبه شب باردی را بارها کتک زده بود و این مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا او همیشه برنده بازی است و بیلیچیک ، که قبل از برادی در بریتانیا 5-13 ساله بود ، اکنون 8-12 ساله است زیرا بریدی او را برای تفریح ​​در زیر نور آفتاب رها کرده است.

بیلیچیک می گوید: “از دست دادن امشب اینجا ناامید کننده است.”

آیا هرگز نبوده است؟ وقتی فردی در کنفرانس مطبوعاتی Belichick سعی کرد از او بپرسد که آیا باید برای اولین بار با بردی روبرو شود ، مربی پاتریوتس صحبت او را قطع کرد و گفت: “ما هر روز در تمرین تام بردی در دفاع بازی می کردیم. بنابراین اینطور نیست که ما تام بردی را قبلاً ندیده باشیم. شما یک تیم فوتبال خوب هستید و او یک مدافع عالی است و من فکر می کنم این بدون گفتن ادامه دارد. “

البته ، کل این رویداد هرگز نباید اتفاق می افتاد. چهار سال و نیم پیش ، قبل از اینکه 40 ساله شود ، بردی به من گفته بود که می تواند خود را در اواخر 40 سالگی بازی کند.

او می گوید: “من همیشه اواسط چهل سالگی خود را می گفتم و البته این به معنی 45 سالگی است.” “اگر به آنجا برسم و هنوز هم مانند الان هستم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از من پرسیدند ، “چه کسی می گوید تام بردی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟” او پاسخ داد ، “این س greatال بزرگی است. “

بنابراین بیلیچیک در تمام این سالها وقت داشت تا برای بردی آماده بازی ، بازی و بازی بیشتر شود ، اما او تلاش زیادی نکرد تا مطمئن شود که مدافع مرکزی او یک نماد واحد بوستون مانند بیل راسل ، تد ویلیامز در بازنشسته و لری فوگل باشد. به در حقیقت ، بیلیچیک هرگز با قرارداد طولانی مدتی که امیدوار بود و مطمئناً مستحق آن بود ، به بردی پیشنهاد نکرد ، تقریباً برای بازیکن فرنچایز خود یک Uber فراخواند و او را تا در خانه همراهی کرد.

قبل از بازی روز یکشنبه ، در شبی که خیلی دور از معمول بود ، بردی طبق معمول در لبه استادیوم ژیلت به دویدن پرداخت و با مشت های وحشی و نامنظم و ناپاک خود به طرف جمعیت دوید. او جاش مک دانیلز ، هماهنگ کننده تهاجمی سابق خود را در زمین بغل کرد ، همانطور که قبلاً رئیس سابق خود رابرت کرافت را در خارج از رختکن در آغوش گرفته بود.

برادی ساعاتی قبل از شروع بازی در توییتر همراه با یک فیلم برجسته در توئیتر خود نوشت: “خوب است که برگشتم.”

حتی بهتر بود که با هفتمین حلقه سوپربول برگشته بودید در حالی که بیلیچیک و پاتریوتز 6 حلقه داشتند.

بریدی ادای احترام ویدیویی خود را دریافت کرد و شنید که طرفداران نام او را می خوانند. وقتی او برای اولین بار در کوارتر اول با 12:54 دقیقه وارد بازی شد ، تماشاگران او را سوت زدند. بسیاری از افرادی که هوادار می کردند پیراهن پاتریوت او ، شماره 12 او را بر تن می کردند. در پایان این کوارتر ، بردی درو بریس را به عنوان رهبر تاریخ در لیگ در پاسینگ یارد شکست داد – همان زمینی که او همیشه می خواست این رکورد را در آن بشکند. خدایان فوتبال باید این را به او می دادند.

و آنها مجبور شدند این پیروزی غرق در باران را بر سر مربی ، که نباید او را رها کند ، به او بدهند.