بازیگران “سوپر ماریو” ساخته کریس پرت ایتالیایی ها و طرفداران نینتندو را آزار می دهد


این a-me، a Mario … miscast.

نینتندو پس از فاش شدن اینکه کریس پرت ، ستاره 42 ساله انگلیسی-آمریکایی ، در “برادران سوپر ماریو” حضور داشت ، سروصدایی در رسانه های اجتماعی ایتالیایی-آمریکایی ایجاد کرد. می توان گفت محبوب ترین لوله کش ایتالیایی از همه. فیلم سینما. غول بازی های ویدیویی ژاپنی روز پنجشنبه تصمیم جنجالی بازیگران را از طریق نینتندو دایرکت اعلام کرد.

شیگرو میاموتو ، مخترع و دستیار کارگردان ماریو می گوید: “ما با کریس و تیم مجرب او کار می کنیم تا نه تنها یک فیلم با شخصیت مجوز ، بلکه یک سرگرمی جدید ایجاد کنیم که برادران سوپر ماریو را بر روی صفحه زنده می کند.”

شیگرو میاموتو ، مخترع و دستیار کارگردان ماریو از Universal می گوید: “ما با کریس و تیم با تجربه اش کار می کنیم تا نه تنها یک فیلم با شخصیت مجوز ، بلکه یک سرگرمی جدید ایجاد کنیم که برادران سوپر ماریو را بر روی صفحه نمایش زنده می کند.” Pictures flick ، ​​که بر اساس حق رای دادن بازی های ویدئویی برادران ماریو خواهد بود ، Deadline در گزارش یونیورسال پیکچرز ، که بر اساس حق رای دادن بازی ویدئویی برادران ماریو است ، گزارش داد.

چارلی دی برادر لوئیجی ماریو می شود. صحبت
WireImage

علاوه بر بازیگر 42 ساله “نگهبانان کهکشان” در صداپیشگی ، چارلی دی در نقش برادر ماریو ، لوئیجی ، آنیا تیلور-جوی بازیگر فیلم “گمبیت ملکه” در نقش دختر برجسته دیجیتال پریشان پرنسس هلو ، و جک بلک در نقش شرور باوزر ، کیگان-مایکل کی در نقش دوست کمدی Toad و ست روگن در نقش گوریل خر خراب کن خر کنگ ، از طریق نینتندو دایرکت.

در بیانیه مطبوعاتی پنجشنبه در Super Mario Bros. آمده است: “هر بازیگر صدا به دلیل توانایی خود در جذب روح منحصر به فرد شخصیت خود انتخاب شده است.”

با این حال ، طرفداران نینتندو زمانی که صحبت از بازی کریس پرت با لوازم بهداشتی لاک پشت شد ، می خواستند مخالف باشند.

“داستانهای مدرن ایتالیایی به ندرت بیان می شوند و حتی اگر هم باشند ، این ما نیستیم که آنها را می گوییم.” یک ایتالیایی عصبانی شکایت کرد در توییتر ادعای سفید کردن

دیگری نوشت، “کریس پرت ، بازیگر نقش ماریو ، Italiaphobia دارد و من از تظاهر به این که خسته شده ام خسته شده ام.”

یک پوستر حتی تصاویر گیف از “Sopranos” را به اشتراک گذاشت با اشاره به خط جاودانه سیلویو دانته: “این تبعیض ایتالیایی-آمریکایی است.”

“دنی دیویتو باید ماریو بود ، نه کریس پرت ، ما سرقت شدیم.” یکی از منتقدان شکایت کرد همراه با تصویری از بازیگر ایتالیایی-آمریکایی به عنوان لوله کش قارچ خوار.

جالب اینجاست که تعداد کمی از شخصیت خود ماریو که کاریکاتوری ایتالیایی است توسط طراح بازی ژاپنی میاموتو انتقاد کرده است.

انتخاب بازیگران نیز بسیاری از طرفداران نینتندو را عصبانی کرد.

“از این بازیگران مشهور به عنوان شخصیت های بازی های ویدئویی در فیلم خود استفاده کنید” یک نینتندو به سختی هواگیری می کند، که معتقد بود این نقش باید به چارلز مارتینت برسد ، که از دهه 1990 صدای ماریو را در بازی های ویدئویی صدا می کند. “هیچ کس نمی خواهد شما ماریو را دوباره اختراع کنید تا مانند کریس پرت رفتار کند.”

“برادران سوپر ماریو” توسط Illumination متحرک است و توسط آرون هوروات و مایکل ژلنیک کار می کنند که پیش از این روی انیمیشن “Teen Titans Go!” کار می کردند. و فیلم “تیتان های نوجوان برو! به فیلم ها. ”

این فیلم قرار است در 21 دسامبر 2022 روی پرده سینماها برود.