با این سشوار از 35 درصد تخفیف موهای با کیفیت سالن برخوردار شویدوقتی هوا گرم است ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که موهای خود را با عرق خشک کنید. متأسفانه ، پرداخت هزینه های ضربه ای حرفه ای در هر بار نیاز به شستن موها دقیقاً مقرون به صرفه نیست. با این حال ، اگر به دنبال ظاهری در سطح سالن هستید که بتوانید در خانه بدون گذراندن زمان زیاد برای اسپری کردن موهای خود با هوای گرم به آن مسلط شوید ، یک سشوار یون منفی یک سازش کامل است. و در حال حاضر ، سشوار یون منفی Ion Aire با قیمت 129.99 دلار ، 35 off تخفیف از قیمت معمول ، در دسترس است.

اجازه دهید سشوار یون منفی آئون به شما کمک کند تا موهای خود را در خانه حالت دهید و خشک کنید و نتایجی را برای دوستانتان ایجاد کند که آیا شما تازه از Drybar خارج شده اید؟ این سشوار قدرتمند مجهز به موتور DC 1800 W است که بادهای قوی تری ایجاد می کند بنابراین موهای شما سریعتر خشک می شود و زمان کمتری را صرف مراقبت از موهای خیس خود می کنید. همچنین گزینه ای برای انتخاب بین هوای گرم و سرد وجود دارد که به شما امکان می دهد درجه حرارت را تنظیم کنید. سه سطح سرعت باد نیز در دسترس است تا بتوانید تجربه خشک کردن خود را کاملاً شخصی کنید.

مطمئن نیستید این همه هیاهو در مورد فناوری یون منفی درباره چیست؟ وز شدن و الکتریسیته ساکن با این فناوری کاهش می یابد زیرا یونهای مثبت موهای خیس شما که موهای شما را وز می کند ، توسط یونهای دارای بار مثبت خنثی می شود. به موهای شما کمک می کند تا عمیق تر تغذیه شوند و پس از خشک شدن موها فرهای صاف و براق ایجاد می کنند. و سشوار یون منفی ایر یون دارای دو دستگاه متمرکز کننده و یک دستگاه پخش کننده است تا بتوانید در خانه به سبک های شیک دست پیدا کنید.

سشوار یون منفی ایر با قیمت 129.99 دلار (199 دلار) در دسترس است. و اگر می خواهید حتی بیشتر پس انداز کنید ، خوش شانس هستید. اگر امروز 50 دلار یا بیشتر در فروشگاه خرج می کنید ، حساب شما 14 روز پس از خرید به طور خودکار 10 دلار اعتبار دریافت می کند (به شرط آنکه مجموع بازده ها از 50 دلار کمتر نشود).