با بالا گرفتن درخواست ها برای مداخله ، د بلاسیو می گوید برای اولین بار از سال 2017 از رایکرز دیدن خواهد کرد


شهردار بیل دی بلاسیو روز جمعه اعلام کرد که قصد دارد پس از افزایش فشارهای قانونگذاری مبنی بر اینکه بحران انسانی در مجموعه زندان ها از کنترل خارج شده است و نیاز به مداخله فوری فدرال دارد ، از جزیره رایکرز دیدن می کند. او از سال 2017 از مجموعه زندان بدنام بازدید نکرده است.

دی بلاسیو قصد خود را برای بازدید از این مرکز در طول حضور هفتگی خود در رادیو با برایان لرر از WNYC اعلام کرد. وی تاریخ مشخصی را اعلام نکرد ، اما گفت که معاون اول شهردار دین فولاهان و کمیسیون اصلاح و تربیت وینسنت شیرالدی وی را همراهی می کنند.

وی گفت: “من فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است زیرا ما توانسته ایم تعدادی از مشکلات را برطرف کنیم و می خواهم ببینم آیا این راه حل ها جواب می دهد یا چه کار دیگری باید انجام دهیم.”

تصمیم وی ساعاتی پس از آن منتشر شد که گزارش شد گروهی از دموکرات ها در کنگره ، به رهبری ریچی تورس ، نماینده مجلس ، به رئیس جمهور بایدن نامه نوشتند و از وی درخواست کرد تا بودجه فدرال را به این شهر برای کمک به حل مشکلات حل کند. روز قبل ، یک ناظر فدرال به مدیر امنیت خارجی توصیه کرد و وضعیت رایکرز را “بی نظمی و هرج و مرج فراگیر” توصیف کرد.

کمبود کارکنان به شرایط تنگ ، غذا و آب ناکافی و افزایش موارد کروناویروس در حدود 5000 زندانی کمک کرده است. تا کنون ، 11 زندانی در راهپیمایی جان خود را از دست داده اند ، پنج نفر بر اثر خودکشی ، بخشی از الگوی نگران کننده خودزنی است که توسط Gothamist در اوایل این ماه گزارش شده است.

در هفته های اخیر ، مقامات منتخب و وکلای مدافع بارها از شهردار خواسته اند تا با چشم خود شاهد وضعیت نگران کننده باشد. قبل از جمعه ، دو بلاسیو بارها سفر خود را به تعویق انداخته بود و معتقد بود که او بر کاهش وضعیت از طریق یک سیاست جدید تمرکز کرده است.

کمتر از یک ساعت قبل از حضورش در WNYC ، اریک آدامز ، رئیس بروکلین بروکین و نامزد شهردار دموکرات ، به کسانی پیوست که گفتند شهردار باید از رایکرز دیدن کند ، همانطور که او و بسیاری از مقامات منتخب دیگر قبلاً این کار را کرده اند.

آدامز در جریان رویدادی در کانی آیلند گفت: “او باید با صدراعظم خود ملاقات کند تا ببیند کمبود تحصیلات چه می کند.” وی باید از همه کمیسیونرها و معاونین شهردار خود بخواهد تا بگویند سیاست های شکست خورده در شهرهای ما چه بوده است. “

د بلاسیو در مصاحبه با معلم از رویکرد خود دفاع کرد. او گفت: “این چیزی است که من زمان زیادی را صرف رفع مشکلات یک به یک در یکی دو هفته گذشته کرده ام.” “من در تعداد زیادی از جلسات و تماس ها شرکت کرده ام و برای رفع این مشکلات با ایالت کار کرده ام.”

جمعه گذشته ، فرمانداری کتی هوچول با امضای قانون Less Is Is More ، که به زندان مجدد افراد به دلیل نقض دوره مشروط فنی پایان می دهد ، آزادی حدود 200 زندانی را فعال کرد. شهردار دو بلاسیو روز دوشنبه گفت که 161 نفر از این زندانیان ریکرز آزاد شده اند. حدود 200 مورد دیگر نیز باید به زندان های ایالتی منتقل شوند.

شهردار ، که دلیل بحران را عدم وجود مزمن افسران اصلاح و سیستم قضایی کند می داند ، گفت که شهر در حال انجام اقدامات برای کوتاه کردن روند پذیرش زندانیان به کمتر از 24 ساعت است. وی همچنین وعده داده است که تا ماه آینده به شیفت سه گانه افسران اصلاحی پایان دهد.