با برندن هارت آشنا شوید – FitnessBank


در قلب دونده

پایگاه خانگی: ایالت واشنگتن

زندگی کاری: بانکدار

سن: 39

برندان به عنوان یک حرفه بانکی و پدر شلوغ چهار فرزند (از جمله یک نوزاد تازه متولد شده) ، برای بازیابی قدرت و تمرکز روی یک حرکت خوب حساب می کند. او که بزرگ شد ، تقریباً در هر ورزشی که در آن حضور داشت ، ثبت نام کرد – فوتبال ، لاکراس ، بسکتبال ، بیس بال. این آغاز یک شیوه زندگی فعال بود که تا به امروز با او بوده است ، او را به رقابت های چالش برانگیز کشانده و او را به افراد بزرگ معرفی کرده است.

دوچرخه سوار اسبق مسابقات اخیراً زیبایی دویدن در مسیر را کشف کرده است.

برندان می گوید: “من بیشتر عمر خود را در خیابان ها دویده ام و کمی حوصله ام سر می رود ، اما 100٪ مواقع دویدن در مسیرها را خسته کننده نمی دانم.” “چیزی در مورد این محیط دائما در حال تغییر است و فقط بسیار آرام است.”

خودتان را به عنوان یک ورزشکار یا یک فرد فعال چگونه توصیف می کنید؟

“من دوست دارم بیرون باشم. وقتی کوچکتر بودم و بچه های کمتری داشتم ، دوچرخه سواری های طولانی انجام می دادم ، اما با خانواده ای جوان و وقت شلوغ می تواند مشکل ساز شود. “

تمرین مورد علاقه شما چیست؟

“این روزها به سختی می توان زمان زیادی برای انجام هر کاری غیر از دویدن صبح زود پیدا کرد. من گروه بزرگی از افراد را پیدا کردم که بیشتر صبح ها آنها را می دویدم. ما خود را “Coywolves District (districtcoywolves)” می نامیم. “این یک چیز سرگرم کننده است که ما را به هم نزدیک می کند و ما را فعال نگه می دارد.”