با تناسب اندام خود را دوست داشته باشید. | ارتباط تناسب اندام


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد ، این نباید مانع از این شود که عاشق یک روال جدید تناسب اندام شوید و تصمیمات خود را قوی نگه دارید. اگر هنوز نمی دانید ، ما بسیار مشتاق هستیم که بهترین دوره ها ، ماشین های درجه یک و مربیان متخصص را برای شما بیاوریم. این نه تنها یک تجربه ایمن ، تمیز و بزرگتر به شما می دهد ، بلکه همه چیزهایی را که برای کار روی سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید به شما ارائه می دهد.

دستور العمل برای آرامش

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرینات شدید به نوشیدنی های تفریحی یا غذا قسم می خورند و دلیل این امر نیز به راحتی قابل مشاهده است. مواد مغذی و پروتئین های مناسب که پس از تمرین به بدن شما اضافه می شوند می توانند به ترمیم عضلات ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کنند! این ماه ما بر روی یک نوشابه که خوشمزه است و به راحتی می توان تمرکز کرد ، تمرکز می کنیم ، جشن روز ملی (روز شکلات تلخ 1 فوریه بود).NS)

برخی از افراد از شکلات تلخ خودداری می کنند بدون اینکه از فواید آن برای بدن مطلع باشند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه میزان قند آن نیز کمتر از محصولات لبنی و سفید است. شکلات تلخ نیز می تواند کمک کننده باشد:

 • گردش خون را بهبود بخشد
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت یک مکمل غذایی و مزایای شکلات تلخ ، ما تصمیم گرفتیم که آنها را با هم مخلوط کرده و یک شیک ساده تهیه کنیم.

شکلات لاغر dotFIT® لرزش بهبودی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 قاشق اندازه گیری dotFIT® کرم شکلاتی پروتئین نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

جهت ها

همه مواد را در مخلوط کن بریزید و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بریزید و بنوشید. یا وقتی کسی تماشا می کند آن را در لیوان بریزید.

نوع PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها سرشار از آنتی اکسیدان هستند ، بلکه در یک شیک بازیابی نیز شیرین و خوشمزه هستند!

موقعیت تناسب اندام فیزیکی

تمرینات شریک

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر آموزش با یک شریک متمرکز بود. چه این بهترین دوست شما باشد ، چه کسی مهم باشد ، چه اعضای خانواده ، چه حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که تضمین می شود بر روی مسائل اعتماد به نفس شما کار کند و ضربان قلب شما را افزایش دهد. با امکانات بزرگتر ما می توانید همه این کارها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! آنها می توانند توپ فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب را جایگزین کنند. زیاده روی نکنید و روی حرکات تمرکز کنید.

پیچ و تاب شریک پزشکی توپ

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! پشت سر هم با شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را مقابل خود نگه دارید. در همان زمان ، هر دو شما از یک طرف می چرخید. وزنه را به شریک خود بدهید ، سپس در جهت مخالف بچرخید و توپ را از طرف مقابل خود بگیرید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را به سمت بیرون نگه دارید و به آرامی آن را به طرف دیگر بچرخانید. توقف کنید ، سپس به طرف دیگر بپیچید. این 1 تکرار است 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

پاس صندلی توپ دارویی

شکم و قلب شما بعداً درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

وقتی شریک شما مشغول انجام کارهای دیگر نیست ، خلاقیت در آن بی خطر است. هنگامی که به بالاترین سطح رسیدید ، قبل از بازگشت به پایین ، توپ را چند ثانیه صاف جلوی خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

پاس کرانچ توپ دارویی

اعتماد به نفس کلید پاس پزشکی Crunch Pass است. این کار نه تنها شکم ، قلب و شانه های شما را تمرین می دهد ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست خود نیز کار کنید. انگشتان کره نباید استفاده شوند.

شریک ندارید؟ نگران نباش! به جای انتقال توپ دارویی ، آن را مستقیم به سمت بالا پرتاب کرده و هنگامی که به اوج فشار خود رسیدید آن را بگیرید. 15 بار تکرار کنید.

رول تخته دار توپ دارویی

اگر فکر می کنید تخته های معمولی برای آتش زدن هسته شما کافی است ، دوست دارید چند تکه اضافه کنید حرکتهای اضافی با Medicine Ball Plank Roll. شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یک تمرین است که به تنهایی سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست جلوی خود بچرخانید ، بازوی راست خود را به حالت تخته برگردانید و با بازوی چپ خود توپ را به سمت خود بکشید. این 1 تکرار است 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را عوض کرده و روند را تکرار کنید.

عملکردهای عضو

محبوب ترین عضو ماه اعتقاد و تناسب اندام paradox_world_به خواه در حال شرکت در برنامه های بدنسازی هستید یا در خارج از سالن احمق هستید ، الویرا همیشه توصیه های خوبی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز تسلیم نمی شود و همیشه مطمئن است که پشتکار دارد. او الهام بخش واقعی برای همه – در هر زمان – در طول سفر زندگی خود است. پول نقد paradox_world_ در اینستاگرام تا کمی از خرد خود مطلع شوند.

FC 2 فوریه 19 World Paradoxical

برنامه

وقتی صحبت از برنامه Fitness Connection می شود ، هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف خود و ادامه راه خود برای رسیدن به بزرگی است.

برنامه ما به شما کمک می کند تا سفر تناسب اندام خود را بهبود بخشید:

 • پیگیری تمرینات
 • دوره ها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • دسترسی به Fitness Connection @ Home
 • برای محصولات در ورزشگاه پاداش دریافت کنید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مواظب خودت باش

ما در حال حرکت تا سال 2021 با سرعت تردمیل هستیم. فراموش نکنید که وقت بگذارید و دریابید که چه چیزی را در خود دوست دارید. آیا پشتکار شماست؟ آیا توانایی دستکاری با یک دست را دارید؟ آن کک و مک زیبا روی بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس ناراحتی می کنید یا به وانت نیاز دارید ، از رفتن به آنجا دریغ نکنید. ما عاشق بلند کردن حالت و وزنه هستیم.