با خوردن این غذاهای التهاب تان را کاهش دهید!


یک نوع مکانیسم دفاعی در بدن بدن بدن برای حفاظت از خود محرک های مضر و شروع را نشان می دهد. عفونت ، زخم و آسیب بافتی در پاسخ های بهتر نخواهند شد ، وجود التهاب همیشه نشان دهنده عفونت است.

غذاهای مفید برای درمان و بهبود التهاب

حالت کلی دو نوع وجود: حاد و التهاب. حاد در بدن برای درمان آسیب شدید به وجود. مزمن با شدت از مزمن و از جمله این مشکلات آرتروز ، آسم ، می. مزمن مثل توده ی داغی است سرتاسر بدن می شود ، با زبانه نکشیدن باز خطرناک. مزمن بر خلاف التهاب امکان دارد تا سال ها فرد را درگیر کند.

علائم التهاب

حاد با نشانه های بادکردگی ، قرمز شدن پوست و حساسیت همراه. اما هر یک از نشانه های زیر می توان دلیل التهاب مزمن در فرد باشد:

افزایش چاقی در شکم ، مشکلات گوارشی مثل باد معده و یبوست و نفخ ، خلق عمومی ، پف زیر چشم ، درد پوست سرخ و لکه خارش و حساسیت در پوست ، عطسه ، سرفه ، بینی ، ناتوانی در نوظهور در آقایان و قارچ های عفونی مکرر خانم

بر نشانه های گفته برخی از وجود دارد که فرد نمی تواند انجام دهد. جمله نشانه های بالینی توان به نشانگرهای زیستی التهابی در خون اشاره. باید چه مواد و غذاهایی را برای درمان التهاب وجود دید.

مصرف چای سبز

سبز سرشار از پنی می شود بدن با رادیکال های می. سبز در مقایسه با سیاه و کافئین کمتری می شود و بسیار است که می خواهد از خود حذف شود. زیاد قهوه و چای ممکن است آبی بدن پس از آب نوشیدن در طول روز را فراموش کنید.

برخی از مواد غذایی مفید برای درمان التهاب

غلات کامل

برخی از کربوهیدرات های مثل کینوآ و قهوه ای قابلیت کاهش التهاب وجود دارد. فیبر موجود در غلات کامل باعث این موضوع شده است. شکل که به خوردن کامل نیاز دارد فیبر نیاز بدنتان را مصرف سبزیجات تامین کنید.

ماهی های آب سرد

از غذاهای مفید برای التهاب ماهی های آب سرد هستند. های آب سرد مثل و سالمون وجود میزان از امگا 3 آنها خاصیت ضد التهابی بسیار قوی است. طول هفته مصرف سه چهار وعده این مورد و بیشتر از مشکلات بدن مفید.

غذاهای مفید جهت درمان التهاب

انواع کلم

انواع مختلف کلم کلم بروکسل ، گل کلم و کلم پیچ هستند و برای درمان التهاب بشمار می مفید هستند. برگ سبز و کلم در غذاهای مفید برای درمان التهاب مصرف می.

خانواده پیاز ها

انواع پیاز ، سیر ، موسیر و تره فرنگی به دلیل آنتی اکسیدان بسیار برای دمزم فااا برای دمزم فاد التها دلر هفود التها دلیل بود

غذاهای مفید به منظور درمان التهاب

آبگوشت استخوان

استخراج منبع غنی از معدنی و سایر مواد مغذی است که افزایش سلامتی و تامین پروتئین در بدن می. دیگر از غذاهای مفید درمان التهاب آبگوشت استخوان می شود.

صیفی جات و انواع توت ها

از میوه ها به هندوانه ، توت انتخاب و بلوبری سرشار از موادی که باعث التهاب می شد. طول هفته هفت تا وعده میوه سبزیجات و صیفی جات تازه مصرف.

غذاهای مفید و مناسب برای درمان التهاب

زیتون و روغن زیتون

از اجزاء اصلی در مدیترانه ای تصفیه نشده که خاصیت ضد آن بسیار مشهور است. ترین منبع چربی های روغن زیتون و به شکل طبیعی باعث کاهش التهاب می شود. اسید اولئیک و اسید در زیتون بسیار مفید در کاهش التهاب. بر روغن زیتون آووکادو ، کنجد و روغن نارگیل برای کاهش التهاب تاثیر.

زرد چوبه

چوبه سالیان زیاد به عنوان یک داروی ضد التهاب معرفی شده است. موجود در زردچوبه باعث درد می شود ، مقدار زیادی می زردچوبه پیشگیری از عروقی را کاهش می دهد. سایر ادویه های مفید کاهش التهاب قرمز ، جوز هندی ، باعث.

غذاهای مفید برای درمان حذف التهاب

پرتقال و میوه جات تازه

میوه ها بخصوص پرتقال. فولات و فیبر باعث سلامت قلب خواهد شد. C در عملکرد سیستم و داشتن همبند محکم و رگهای خونی سالم بسیار مفید. پرتقال منبع عالی ضد در وعده های غذایی است.

زنجبیل و خاصیت ضد التهابی

گذشته از زنجبیل برای حالت تهوع ، استفراق و مشکلات گوارشی استفاده می شود. به

چند نمونه از غذاهای مفید برای درمان التهاب

مواد خوراکی تخمیر شده است

خوراکی های تخمیر شده کلم ترش ، سرکه سیب ، کامبوجیا ، کفیر به اکسیدان ها ، پروبیوتیک ، مهن بم دو نمر برد بار بایر بای برد

بادام

منبع غنی از چربی تکثیر نشده مانند چربی روغن زیتون و همچنین ویتامین منگنز می. بادام دارای منیزیم و گیاهی در شرایط اسیدهای چرب و کاهش خطر قلبی می افزایش یافته است. بسیار کم کالری دارای قدرت گی بالایی است و برای وزن بسیار مناسب.

مواد مفید برای درمان التهاب

هویج

موجود در هویج در تبدیل به نوع آنتی اکسیدان نیز به حساب می. و زیزانتین موجود در مصرف A ارتباط دارد و بسیار مفید می. اکسیدان بودن هویج بسیار در پیشگیری از سرطان ها می. هوج دارای کالری کم فیبر بالاست رژیم های جهت کاهش وزن می. یکی دیگر از غذاهای مفید برای درمان التهاب هویج.

حبوبات

گوناگون مثل لوبیا سفید ، قرمز ، لوبیای ساده و لوبیا چیتی منابع عالی ضد و مواد معدنی ، اویت سن وهرد د ویتن سن ردر د ویت سن سن ردر حبوبان همچنین دارای فیبر بوده و فنول هایی که خاصیت آنتی اکسیدانی دارند. از حبوبات افزایش بر التهاب در پیشگیری بیماری قلبی ، دیابت و خون بالا افزایش.

اسفناج

از مهمترین و معروف ترین غذاها و خوردنی های ضد التهاب ، اسفناج می. موجود در اسفناج با بدن بدن رابطه ی مستقیمی. سبزیجات با برگ های از تباهی لکه ی زرد چشم جلوگیری می. کالری بسیار پایینی دارای آهن و فولات ویتامین K بدن را عرضه می.

غذاهای مفید به منظور درمان التهاب

برگ چغندر

دیگر از مواد غذایی درمان التهاب برگ چغندر می شود. چغندر دارای ویتامین A و K و همچنین مقدار ماده معدنی است که کالری پایینی نیز دارد. برگ چغندر در غذاهای خود استفاده کنید تا از خواص مفید آن بهرمند استفاده کنید.

گردو

مقدار مقادیر زیاد چربی مفید ، پروتئین ها ، ویتامین و مواد شیمیایی استرول می. امگا ۳ و چربی تکثیر نشده است که برای قبل بسیار مفید بوده است.

مواد مفید و مناسب برای درمان التهاب

تخم کرفس

دارای فوائد آنتی اکسیدانی ضد التهابی باعث بهبود سلامت قلب ، فشار و سطح کلسترول می شود. تخم کرفس خواص بیشتر کاهش التهاب و مبارزه با انواع عفونت. کرفس افزایش بر آنتی ها و ویتامین ها دارای پتاسیم بالایی نیز می. در زمان بارداری از مصرف تخم کرفس پرهیز.

منبع: آرگا

: