با رژیم لاغری جنرال موتورز در 7 روز باربی شوید


احتمالاً با شنیدن نام جنرال موتورز به یاد کارخانه ماشین سازی و یا حتی وسایل مکانیکی بیفتید ؛ باید بگوییم که این یکی از لاغری در دنیا است که فقط 7 روز ، 7 کیلو وزن کم دارد. با خود بگویید که مقدار زیاد وزن در این مدت کم کم آسیب برساند ، بی راه نگفته واید و درست. اصل ، بیشتر کسانی که سمت این یا باید در مدت زمان کمی وزن یا دیگری از اضافه شدن و پروسه رژیم خسته شوند. مقاله از من و بر آن هر اطلاعاتی شما در مورد لاغری جنرال موتورز اصلی نیاز دارید ،. پس ما همراه باشید.

رژیم لاغری جنرال موتورز و تأثیر آن بر بدن

جنرال موتورز (جنرال موتورز) از رژیمهای لاغری سریع و اولین کسی که در جهان است فقط در عرض یک هفته نزدیک به. این رژیم این است با اختصاص دادن 7 به چند ماده مقدار چشمگیری کم را برای.
کنار کاهش وزن ، رژیم موتورز اصلی تا در طول رژیم ، سموم بدن پیشرفتیند هضم بهبود داده می شود چربی سوز افزایش می یابد. بسیار از متخصصان تغذیه ، لاغری جنرال برای فرد کاهش وزن موقتی و بهسلامتی را به همراه. منشأ پیدایش این رژیم است و تحقیقات پزشکی آن را تأیید می کند. را چقدر باید 7 تا 7 کیلو کم. بههرروی ، گرفتن این رژیم از طرف متخصصان توصیه.

این رژیم به گونه ای که شما در هرروز خاص از مواد را میل کنید. غذاهایی که کالری کمی و هضم آسان آسان. هرروز 8 تا 12 بنوشید طی 3 روز سریعهیچ‘عنوان ورزش و شدید مورد نیاز.

دستور غذا رژیم جنرال موتورز اصلی

با جستجوی عبارت «رژیم غذایی جنرال موتورز» در اینترنت با صفحات زیادی روبرو شد که شد که از ادام دم کهمی به این نتیجه رسید دست رد شد اما حقیقت امر این است که جنرال موتورز یک رژیم کلی دارد که بر اساس آن واقعی است ، گروه غذایی یدوزها را بن ؛ ویس نگران نباشید ، در ادامه بررسی رژیم اصلی جنرال موتورز ایجاد. مهم در مورد رژیم موتورز اصلی که در حرف از مقدار مواد خوراکی بارگیری چند مورد ، ذکر نشده است.

روز اول: فقط میوه بخورید

شاید تصور کنید باید یک روز تمام میوه بخورید برایتان سخت باشید ؛ برای کم کردن 7 کار واجب. از میوه هایى كه در رژیم بیشتر به آن اشاره كنید ، هندوانه. لطفا فراموش نکنید که از موز نیز غدغن استفاده کنید.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

واقعید یک روز کامل خام و یا بخارپز شده میل. قصد استفاده از سیبزمینی را داشته باشید ، در وعده صبحانه میلان.

روز سوم: ترکیب میوه و سبزیجات بخورید

این روز فقط اجازه میوه و سبزیجات میل. توجه داشته باشید که موز و سیبزمینی در این روز ممنوع شده است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

روز چهارم 6 و یا 8 متوسط. شیر نیز در این 3 شیر کم‌چرب.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

شما از 568 یا استفاده می کنید. کنار این مواد خوراکی 6 میل. گیاه خوران مصرف برنج و یا پیشنهاد پنیر محلی. مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک‌اسید اضافی از بدنتان خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی همراه با سبزیجات بخورید

284 (بهجز سیب‌زمینی). همان روز قبل ، نوشیدن را به علت خارج شدن سموم از بدن افزایش داد. گیاه خوران ، تغییرین برنج و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ، میوه ، آب ، میوه و سبزیجات بخورید

روز آخر فقط تکید برنج قهوه ، میوه ، آب ، میوه و سبزیجات استفاده می شود.

رژیم جنرال موتورز

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

معروفی چون جنرال موتورز نتیجه معایب و مزایایی هستند که در بخش به دنبال ساختند. مزایای این رژیم تشویق افراد به مصرف میوه و سبزیجات اشاره می کنند. بیش از الکل و نوشیدنی های قندی برنامه روزانه افراد حذف شده است.

طرف دیگر ، همان گونه که به آن از این بارگیری می شود. مهملتر از همه آنکه ؛ رژیم لاغری جنرال موتورز ، از مواد خوراکی مفید و همین امر باعث فرد می شود.

نمونه رژیم لاغری سریع جنرال موتورز

در رژیم اصلی حرفی مقدار و زده نشده ، اما برخی از طرفین این رژیم سخت ، نمونه هایی از را ارائه کرده اند. در ادامه یکی از نمونه های محبوب این رژیم به دست آمده.

میان وعده

شام میان وعده ناهار میان وعده صبحانه

روز

یک کاسه طالبی

یک پرتغال یک کاسه هندوانه یک سیب یک گلابی یک کاسه مخلوط انواع توت اول

یک سوم خیار به صورت اسلایس

پنج عدد مارچوبه بخارپزشده و یک کاسه آرگولا (نوع گیاه) یک کاسه گوجه گیلاسی یک بروکلی پخته یا بخار پز شده یک کاسه هویج یک کاسه سیب زمینی آب پز

دوم

یک کاسه مخلوط انواع توت

یک کاسه کلم پیچ با توت فرنگی و آووکادو یک پرتغال یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه یک کاسه گوجه گیلاسی یک سیب

سوم

ندارد

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

ندارد

284 گرم ماهی تیلاپیلا به دو عدد گوجه ندارد 284 گرم استیک با یک گوجه ندارد سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

ندارد

284 گرم سالمون پخته شده با کلم پیچ و جوانه بروکسل ندارد 284 گرم سینه مرغ گریل به همراه مارچوبه و گوجه گیلاسی ندارد یک دوم آووکادو

ششم

ندارد یک کاسه برنج قهوه نیاز به همراه میکس سبزیجات ندارد یک کاسه برنج قهوه خواست به همراه بروکلی و 237 میلیون لیتر آبمیوه ندارد یک کاسه برنج قهوه نیاز به همراه یک برش هندوانه

هفتم