با نزدیک شدن به مهلت واکسیناسیون ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان خود را برای فسخ و اخراج آماده می کنند


دوشنبه مهلت کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان در سراسر نیویورک است که در صورت تمایل به حفظ شغل خود حداقل یک واکسیناسیون COVID-19 دریافت کنند و گروه های صنعت بهداشت نگرانی هایی را مطرح کرده اند که انجام این کار می تواند منجر به کمبود کارکنان در برخی از امکانات شود.

بر اساس اعلام ایالت ، در شهر نیویورک 83 درصد از کارکنان بیمارستان ها و 84 درصد از کارکنان خانه های سالمندان تا 22 سپتامبر به طور کامل واکسینه شده اند. بسیاری دیگر حداقل واکسیناسیون را آغاز کرده اند ، اما اعداد دقیقی در دست نیست.

فرماندار کتی هوچول صبح پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر میدتاون گفت: “من می توانم تعداد آنها را افزایش دهیم.” “اگر ما بتوانیم قدرت های موجود را برای کمک به ما در بازگشت به حالت عادی درک کنیم ، می تواند شرایط کاملی باشد ، و من از آنها می خواهم که آن را ببینند. [from] این چشم انداز. “

از آنجایی که در تابستان امسال الزامات بیشتر شد ، اتحادیه های اصلی بهداشتی در نیویورک علیه دستور واکسن اعتراض کردند و برخی از کارگران علیه آنها برخاستند یا سکوت از اطاعت از آنها خودداری کردند. اما علیرغم اعتراضات ، دستور واکسن در حال حاضر در سراسر سیستم بهداشتی نیویورک با موفقیت انجام شده است.

شبکه بیمارستان اولین مورد در ایالت نیویورک بود که چنین سیاستی را معرفی کرد. به گفته یک سخنگو ، کمتر از 250 نفر از 48000 کارمند و پزشکان مقیم سیستم بهداشت از واکسیناسیون خودداری کردند. این میزان انطباق بیش از 99 است. در پزشکی ویل کرنل ، وابسته به نیویورک-پرسبیتریان ، پذیرش در 23 سپتامبر به 98.6 درصد رسید و تنها 120 نفر از 8500 هیات علمی و کارکنان واکسینه نشده باقی ماندند.

نیویورک پرسبیتریان در بیانیه ای گفت: “ما به ارائه مراقبت های استثنایی بدون وقفه در تمام بیمارستان های خود ادامه خواهیم داد.”

با این وجود ، بازماندگان همچنان باقی می مانند. NewYork-Presbyterian مهلت ماموریت خود را از 1 سپتامبر به 15 سپتامبر منتقل کرده است تا به کارکنان زمان بیشتری بدهد. سپس به کارگران واکسینه نشده مرخصی داده شد و به آنها هفت روز فرصت داده شد تا شواهدی از واکسیناسیون را قبل از از دست دادن دائمی شغل خود ارائه دهند. ویل کرنل کارکنان واکسینه نشده را در اول سپتامبر به طور مرخصی بدون حقوق گذاشت ، اما پیشنهاد تزریق و نجات شغل خود را تا 30 سپتامبر داد.

این احتمال وجود دارد که به دلیل دستور دولت ، برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی واکسینه نشده ممکن است روز دوشنبه بدون اعطای مهلت مشابه شغل خود را از دست بدهند. سخنگوی اداره بهداشت و درمان کشور گفت که تعیین کارکرد این سیاست به عهده کارفرمایان فردی است.

سیستم سلامت کوه سینا ، که دستور خود از 13 سپتامبر به اجرا درآمد ، گفت که انتظار می رود این سیاست کمتر از 1 درصد از 43000+ نیروی کار خود را از دست بدهد ، اگرچه تعداد مشخصی را ارائه نکرده یا ارائه نکرده است ، آیا کسی آزاد شده است یا خیر. دور

تجربیات این بیمارستانها می تواند مأموریت کل کشور باشد. با این حال ، داده های دولتی نشان می دهد که میزان واکسیناسیون در بیمارستان ها و خانه های سالمندان بسیار متفاوت است و برخی ممکن است با تعداد بیشتری از کارکنان و اخراج کارگران روبرو شوند. بسیاری از تاسیسات هنوز در تلاش برای افزایش نرخ واکسیناسیون خود و تدوین برنامه های احتمالی برای کارمندانی هستند که با نزدیک شدن مهلت مقرر از شرکت خارج می شوند.

برای بدترین ها آماده شوید

خانه های سالمندان که قبلاً در استخدام و نگهداری پرسنل با چالش هایی روبرو هستند ، می توانند به ویژه در برابر کمبود نیرو آسیب پذیر باشند. مایکل بالبونی ، مدیر اجرایی انجمن خدمات بهداشتی نیویورک بزرگتر ، یک سازمان تجاری برای اپراتورهای خانه سالمندان ، ایالت نیویورک را تحت فشار قرار داده بود تا در صورت درخواست کمک از خانه های سالمندان ، سیستم کمک متقابل بین اپراتورهای خانه سالمندان ایجاد کند.

“افرادی هستند که معتقدند حالشان خوب خواهد بود. آنها نرخ واکسیناسیون بالایی برای کارکنان خود دارند. ” “سپس موسسات دیگری نیز وجود دارند که به صراحت می گویند ، در ابتدا با سطح کارکنان مشکل دارند و با نرخ واکسیناسیون مشکل دارند.”

جیمز کلین ، رئیس LeadingAge نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان غیرانتفاعی است ، گفت: برخی مناطق خارج از شهر نیویورک با مخالفت بیشتری با این دستور مواجه هستند. با این حال ، بالبونی گفت که امکانات فردی در سراسر کشور تحت تأثیر قرار می گیرد.

وی گفت که تاسیسات با نرخ پایین واکسیناسیون شروع به توسعه برنامه های احتمالی کرده اند که در برخی موارد شامل اضافه شدن پذیرش جدید به این مرکز یا محدود کردن برخی از عملیات است که به پرسنل اضافی نیاز دارد.

هوچول روز پنجشنبه گفت که با تنظیم کننده های ایالتی و فدرال و اتحادیه های کارگری کار می کند تا ببیند آیا کارکنان بهداشتی معتبر از ایالت ها یا کشورهای دیگر می توانند به پر کردن این خلا کمک کنند. روز شنبه ، دفتر فرمانداری اعلام کرد که در صورت لزوم ، اعلام وضعیت اضطراری می کند که به متخصصان بهداشت غیر دولتی ، فارغ التحصیلان و بازنشستگان و پزشکان سابق اجازه می دهد در ایالت نیویورک به فعالیت پزشکی بپردازند. همچنین می توان از گارد ملی آموزش دیده پزشکی دعوت به عمل آورد.

فرماندار در بیانیه ای گفت: “وزارت کار دستورالعمل هایی را صادر کرده است تا روشن شود که کارگرانی که به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شده اند ، مشمول بیمه بیکاری نخواهند شد مگر اینکه یک درخواست معتبر پزشکی برای تأمین خوابگاه پزشکی دریافت شود.” در کوتاه مدت ، هوچول همچنین بر التماس از کارکنان بهداشتی تمایل ندارد که آستین های خود را بالا بزنند.

بالبونی گفت که فکر نمی کند چند روز اضافی قبل از اجرایی شدن دستور ، تفاوتی ایجاد کند.

وی گفت: “این در واکسیناسیون تردیدی ندارد.” “این رد واکسن است. آنها فقط نمی خواهند در این تلاش شرکت کنند. “

عملیات بیمارستان می تواند تاثیرات آن را روی پردیس های فردی یا حتی واحدهای فردی احساس کند. یک بیمارستان در این ایالت در اوایل ماه جاری خبرساز شد و اعلام کرد که به دلیل کمبود کارکنان به دلیل استعفای ناشی از واکسن ، موالید را به طور موقت متوقف می کند.

سخنگوی Northwell Health ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی خصوصی در ایالت با بیش از 77000 کارمند ، گفت که حدود 10 درصد از کارکنان آن هنوز به طور کامل واکسینه نشده اند. مشخص نیست که چه تعداد حداقل مطابق دستور دولت حداقل یک شلیک کرده اند. چند صد نفر درخواست معافیت مذهبی کرده اند.

از روز دوشنبه ، نورثول قصد دارد به کارمندانی که هیچ شلیک گلوله ای دریافت نکرده اند و برای استثنای مذهبی درخواست نکرده اند هشدار داده و حتی اخراج کند ، از مدیریت ارشد شروع کرده و به سمت پایین حرکت کند.

دستور واکسیناسیون در ابتدا به دنبال لغو همه معافیت های مذهبی بود ، اما این حکم تابع دادگاه فدرال است. تا زمانی که این موضوع در حال تعلیق است ، کارکنان خانه های سالمندان و بیمارستان ها می توانند در صورت اجازه کارفرمای خود برای معافیت های مذهبی اقدام کنند و هرکسی که برای معافیت مذهبی درخواست می کند نمی تواند به دلیل عدم واکسیناسیون توبیخ شود.

جلسه دادگاه که قرار بود سه شنبه 28 سپتامبر برگزار شود ، توسط قاضی فدرال لغو شد. در عوض ، هر دو طرف پرونده خود را در پاسخ های کتبی ارائه می دهند. دستور موقت در مورد معافیت های مذهبی تا زمانی که قاضی فدرال بر اساس این اسناد تصمیم گیری نکند ، به قوت خود باقی است ، که طبق پرونده های دادگاه فدرال باید حداکثر تا 12 اکتبر گرفته شود.

سخنگو گفت: “نورثول می خواهد به مردم اطمینان دهد که دستور واکسن ایالت نیویورک در 27 سپتامبر تاثیری بر مراقبت از بیماران نخواهد داشت.” تعمیر امکانات سرپایی

در سراسر سیستم بیمارستان دولتی شهر ، تنها 85 درصد از کارکنان به طور کامل واکسینه شده اند ، اگرچه قبلاً از کارکنان شهر خواسته شده است که واکسیناسیون خود را انجام دهند یا آزمایشات هفتگی انجام دهند. سخنگوی NYC Health + Hospitals نمی گوید تعداد کارمندان حداقل مراحل واکسیناسیون را آغاز کرده اند.

سخنگوی NYU Langone Health روز پنجشنبه گفت 96٪ از کارکنان سیستم بیمارستان یا حداقل یک تزریق انجام داده اند یا در نهایت تسلیم شده و برای دریافت یک قرار ملاقات تعیین کرده اند.

بی گراوس ، رئیس انجمن مراقبت های بهداشتی ایالت نیویورک ، که نماینده بیمارستان ها است ، گفت که سازمان او با اعضای خود در جهت رفع کمبود احتمالی نیروی کار کار می کند.

اما او افزود: “خبر خوب این است که دستور کار می کند. نرخ واکسیناسیون در مراکز درمانی در سراسر ایالت افزایش یافته است. “

این داستان برای افزودن شهادت فرماندار هوچول به اعلام اضطراری احتمالی به روز شده است.