با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در Lewis Center ، OH سلام کنید. این مرکز به تازگی مجدداً تأیید مجدد تأسیسات MFA را تکمیل کرده است – از سال 2018 یک مرکز تأیید شده MFA بوده است! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای تأیید مجدد ما” ایفا کرد. درود بر ایان ، کتی و کل تیم مونت کارمل !!

کتی 5 سال است که در Mount Carmel Fitness است. او دارای مدرک کارشناسی در Nutrition Community Health and Wellness است. او دارای مدرک شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Coach است.

ما اخیراً با کتی ملاقات کرده ایم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من عاشق توانمندسازی مردم برای یافتن آرامش و شادی از طریق تناسب اندام هستم. کمک به کسی در یادگیری یک مهارت جدید و نشان دادن رضایت از خود ، کار را از بین می برد!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است ، و من بسیار خوشحالم که در یک مسیر شغلی بی وقفه در حال توسعه هستم.

به کسانی که وارد این حوزه از آمادگی جسمانی می شوند چه توصیه ای می کنید؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و کارکنان دارید شادی را بیابید. به این ترتیب ، وقتی در یادگیری مهارت جدید یا در تلاش برای برآوردن نیازهای متنوع ، چالشی را تحمل می کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. خوشبختانه حرفه سلامتی مملو از نگرش های مثبت ، تحریک کننده فعالیت های فکری و پاداش دادن به ارتباطات انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

از تأیید مجوز توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آوردید؟
تأسیسات ما با کسب و حفظ گواهینامه مرکز تناسب اندام از نظر پزشکی یک حس خاص از هدف و اطمینان را به دست آورده است. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

از کتی بخاطر توانمندسازی اعضای مرکز خود متشکریم!