با Grubhub بنادر تاریخی SoHo را کاوش کنید!


همانطور که هر نیویورکی می داند ، رستوران ها بخش مهمی از هر محله هستند. یکی از بهترین جنبه های زندگی در اینجا تنوع زیاد رستوران هایی است که می توانیم هر شب ، حتی در زمان همه گیری جهانی بخوریم.

اکنون که تابستان عمیقی است و شهر به گونه ای باز است که چندی پیش غیرقابل تصور به نظر می رسید ، نیویورکی ها می توانند با یک غذای عالی که با عشق پخته شده و مستقیماً به خانه ما تحویل داده می شود ، احساس را زنده نگه دارند. گروب هاب! همچنین ، غذاخوری ها می توانند سفارشات خود را به نزدیک ترین دلار تغییر دهند و مابه التفاوت آن را برای حمایت از رستوران های محلی آسیب دیده از همه گیری به صندوق قدرتمند رستوران اهدا کنند. این خوشمزه ترین راه برای تأیید موارد مورد علاقه محلی شما یا امتحان چیز جدیدی است.

Gothamist و گروب هاب با هم گروه کنید تا رستوران های شگفت انگیزی را جشن بگیرید که به اعتقاد ما ، چه چند فاصله با شما فاصله دارند و چه دوچرخه سواری ، از موارد مورد علاقه نیویورک هستند که ما فکر می کنیم شما نیز آنها را دوست خواهید داشت. مورد بعدی: SoHo

SoHo از یک پناهگاه هنرمند “مخفی” گرفته تا یک منطقه مسکونی لوکس تا یک مکه خرید توریستی ، تغییرات زیادی را در طول این سالها شاهد بوده است. خوشبختانه ، نامگذاری رسمی منطقه به عنوان ناحیه تاریخی Soho -Cast Iron تضمین می کند که ویژگی معماری جامعه به این زودی تغییر نخواهد کرد – تعداد بناهای چدنی در اینجا بیش از هر نقطه دیگری در جهان وجود دارد و همه آنها توسط قانون محافظت می شوند. – اما غذاهای پر جنب و جوش و شب زنده داری در منطقه امروزه این اطمینان را به وجود می آورد که همیشه رستوران ها ، کافه ها ، نانوایی ها و بارهای جدید برای بازدید وجود دارد.

برای حفظ نشاط جامعه ، برخی از مغازه ها و رستوران های محترم SoHo در چند دهه گذشته موفق شده اند از تمام لایه های خیابان عبور کنند ، و نه همه غذاخوری های سطح بالا. تعداد زیادی میخانه و غذاخوری های درجه یک وجود دارد که غذای عالی را مستقیماً به خانه شما تحویل می دهند گروب هاببه

گروب هاب به راحتی و با خیال راحت می توانید از یک غذای سیر کننده در اینجا لذت ببرید و از مکان های مورد علاقه خود در محل پشتیبانی کنید. و اگر تازه وارد منطقه هستید یا فقط می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید ، در اینجا چند پیشنهاد برای شروع وجود دارد.

بشقاب روی میز با پنکیک ، ژامبون و تخم مرغ ، سیب زمینی سرخ کرده ، قهوه

غذاخوری سوهو

غذاخوری یکپارچهسازی با سیستمعامل یک کار مشکلی است – می تواند به راحتی به یک پارک موضوعی توریستی تبدیل شود یا هزینه ای بیش از آنچه برای آشپزی کلاسیک خانه می خواهید هزینه کند – اما غذاخوری سوهو، که در پایان سال 2019 در طبقه همکف یک هتل بوتیک مجلل در وست برادوی افتتاح شد ، با خوشحالی شروع به کار می کند. منوی گسترده شامل تخم مرغ ، پنکیک ، همبرگر ، سیب زمینی سرخ کرده ، ذوب ماهی تن ، سوپ ، سالاد ، چیزهای تصادفی ، میلک شیک ، پای … تقریباً برای هر نیازی چیزی وجود دارد و همه آنها نیز بسیار خوب هستند.

برای تجربه “اصیل” غذا خوردن همیشه چنین چیزی وجود دارد کافه دیدنی و خانه پنکیک ، که از سال 1962 در خیابان بزرگ واقع شده است. در اینجا به توصیه صبحانه پایبند باشید. و همیشه محبوب است پارک سوهو در گوشه شاهزاده و لافایت همچنین بسیاری از غذاهای خانگی خوب مانند برگر ، ترشی سرخ شده و بال بوفالو وجود دارد.

غذاخوری SoHo در 320 وست برادوی واقع شده است – اکنون سفارش دهید

دو تکه پیتزا روی کاغذ چاپ مربع روی یک بشقاب

پیتزای وارونه

این یک کلاهبرداری است زیرا این تکه برش جدید و کلی فوق العاده از نظر فنی یک بلوک از SoHo است ، در Spring and Mulberry in Nolita ، اما Noam Grossmans پیتزای وارونه برخی از بهترین پایهای مطلق در شهر را تهیه می کند ، چه جسورانه باشد ، چه سیسیلی جویدنی باشد ، چه از چین های کلاسیک نیویورک. برش های پپرونی ، مانند پنیر مستقیم ، قارچ ، ودکا ، سوسیس و فلفل و برعکس ، عالی هستند ، اما اگر چیز متفاوتی را دوست دارید ، سانی گلدشتاین گراسمن را با سس شیرین گوجه فرنگی طلایی سان امتحان کنید.

آن طرف خیابان اسپرینگ ، نبش تامپسون ، مدرسه قدیمی معروف پیتزای بن از سال 1977 برش ها و کیک های ظریف سیسیلی و همچنین کالزون و ماکارونی را پرتاب می کند. و روبیروسا در خیابان Mulberry (بله ، مانند Upside ، از نظر فنی Nolita) به دلیل کیک هایی با پوسته نازک بسیار محبوب است که اغلب داخل آن سخت است ، بنابراین تحویل Grubhub ممکن است بهترین انتخاب شما باشد.

Upside Pizza در 51 Spring Street واقع شده است – اکنون سفارش دهید

نمای بیرونی رستوران هلندی با سایبان آبی راه راه

مرد هلندی

سرآشپز اندرو کارملی صاحب و اداره کننده بسیاری از رستوران های بزرگ در شهر است ، از Lafayette on Lafayette (محل برخی از بهترین سیب زمینی های سرخ کرده در شهر ، از جمله غذاهای گران قیمت تر) گرفته تا برگرها و سیب زمینی های سرخ کرده عالی که آقای Dips در بندر به اشتراک گذاشته است. اما بهترین مکان او در نیویورک هنوز می تواند باشد مرد هلندیاو بیش از 10 سال است که در گوشه خیابان سالیوان و پرنس بسته بندی می کند. مرغ سرخ شده داغ ، استیک آویز با برنج سرخ شده کیمچی ، پشته فلاپجک ذرت ذرت تهیه کنید … می توانید همه را اینجا تهیه کنید و خوشحال باشید. ارزان نیست ، اما اوه خوب است.

نوار ماهی طعمه، بخشی از درجه یک گروه مهمان نوازی خیابان مرسر ، یکی دیگر از گزینه های تحویل با قیمت بالا اما بسیار خوب در SoHo است ، با گزینه های سوشی فراوان ، یک رول خرچنگ درجه یک و ، در حال حاضر ، عالی Bash Burger با رستوران خواهر برگر و بشکه. همچنین یک سوشی بسیار خوب دیگر در کلاسیک SoHo وجود دارد ، سوشی با روبان آبی در خیابان سالیوان

هلندی در خیابان 131 سالیوان واقع شده است – اکنون سفارش دهید

مقطع سالاد بیکن و ساندویچ گوجه فرنگی

بازار M&O و اغذیه فروشی

زیرا گاهی – واقعاً اغلب – شما فقط یک ساندویچ واقعا عالی می خواهید ، این را می دانید بازار M&O و اغذیه فروشی، واقع در خیابان تامپسون و پرنس ، یکی از بهترین شهرها در همه رده ها است. بله ، به نظر می رسد یکی دیگر از هزاران بازار گوشه ای نیویورک باشد ، اما ساندویچ جادویی در پشت پیشخوان انجام می شود. شما نمی توانید در اینجا اشتباه کنید ، بنابراین هوس های خود را در هر کجا که دنبال می کنید دنبال کنید ، چه BLT معروف ، چه گوشت گاو سرخ شده ، چه ترکیبی تند ایتالیایی ، پاستامی خانه یا یکی از ده ها گزینه دیگر. اوه ، و همیشه برای خود یک نان پرتغالی تهیه کنید. این مکان یک گنج است.

تجربه متفاوتی از ساندویچ در دهه آینده در انتظار شماست کافه بعل و فلافل در خیابان سالیوان ، با یک منوی کامل از پیتاها پر شده ، به عنوان مثال ، فلافل (بدیهی است) یا مرغ حلال یا هوموس یا باباگانوش. و بیش از در بیسکویت باترفانک، آشپزخانه شبح در خیابان وندام ، حیوانات دلچسب مانند بیسکویت مرغ سرخ شده ترد یا بیسکویت سوسیس ، تخم مرغ و پنیر سفارش دهید.

M&O Market and Deli در خیابان 124 تامپسون واقع شده است – اکنون سفارش دهید

دو نفر از جلوی رستوران پارم عبور می کنند؟

پارم

در مورد ساندویچ ها ، آنها خیلی بهتر از زیبایی های آنها نیستند پارم، تنها “مارک” مقرون به صرفه در امپراتوری گروه اصلی غذا (Carbone ، Sadelle’s ، و The Grill تلاشهای معمولی تیم هستند). بدیهی است که مرغداری مرغ و قهرمانان کیک گوشتی عالی هستند ، و House Turkey در اوایل دهه 20 میلادی از محبوب ترین فرقه ها بود و چوب های موز از بهترین ها در شهر هستند و ماکارونی ها شگفت انگیز هستند ، مخصوصا این “Carbone Rigatoni” . ” “اما غذای مورد علاقه ما در اینجا قطعاً ساندویچ شگفت انگیز گوشت گاو است ، یکی از بهترین غذاهایی که تا به حال چشیده ایم.

ماکارونی خوب را می توانید در محل سفارش دهید فلفل قرمز در خیابان سالیوان (پارپادل تند با سوسیس اولین انتخاب ما در اینجا است) و جدید کوکو-پازریا در انتهای غربی خیابان بهار ، ماکارونی پخته هیجان انگیز ، پیتزا ، فوکاچی پر شده و ساندویچ خمیر پیتزا به نام پانوززی سرو می کند.

پارم در خیابان Mulberry 248 واقع شده است – اکنون سفارش دهید

سینی با بیسکویت و شیرینی های ایتالیایی از وسوویو

نانوایی وزوویوس

SoHo ممکن است شیرینی ها و شیرینی های پرشورتر از هر محله دیگری در منهتن داشته باشد ، و ما همچنین می توانیم از قرن ها در اینجا شروع کنیم نانوایی وزوویوسکه اولین بار اجاق های ذغال خود را در خیابان پرنس در سال 1920 روشن کرد – تصور کنید آن بلوک در آن زمان چقدر متفاوت بود! – و تا به امروز ادامه می یابد ، هر چند تحت مالکین جدید. همه یکسان! کوکی ها ، کروسان ها و نان هایی که در انواع مختلفی مانند انجیر فندقی و رزماری زیتون وجود دارد ، همه خوب هستند و محله با آن نمای سبز تاریخی ، مکان بهتری است.

سایر غذاهای پخته شده خوشمزه در منطقه را می توانید در مکان هایی مانند یونانی بسیار پیدا کنید نانوایی پی در خیابان بروم ، که همچنین طیف وسیعی از اقلام خوب را در منوی گسترده خود دارد. نانوایی تیپ در خیابان سالیوان متخصص در این دسر برزخی مخلوط و مخلوط شده ؛ مومیایی در خیابان مرکزی ، خانه یکی از بزرگترین کوکی های شکلاتی در شهر ؛ و کافه بل در خیابان توت فرنگی ، نانوایی نسل سوم ایتالیایی با کوکی های رنگین کمان که باید برایش بمیرید.

نانوایی وسوویو در خیابان 160 پرنس واقع شده است – اکنون سفارش دهید

با باز شدن رستوران ها در سطح شهر ، نیویورکی ها می توانند با کاوش در مکان های جدید یا سفارش غذاهای مورد علاقه خود به حمایت از این موسسات ادامه دهند. گروب هاببه حمایت از یک فروشگاه محله و خوردن غذاهای خوشمزه ای را که به درب منزل تحویل داده اید ، در نظر بگیرید!