“برادر بزرگ” 9 مورد COVID -19 را گزارش می کند – اما نمایش باید ادامه یابد


وقتی صحبت از تلویزیون های واقعی می شود ، نمایش باید ادامه یابد – همه گیری جهانی محکوم به فنا است.

سرپرست فضانورد فضول “برادر بزرگ” روز پنجشنبه 9 مورد مستند از ویروس کرونا داشت. گزارش شده است که پایگاه داده آنلاین COVID-19 برای شهرستان لس آنجلس آزمایشات مثبت را تا سطح 18 در مرکز استودیو CBS در استودیو سیتی دنبال کرده است.

بر اساس مهلت مقرر ، شیوع بیماری در واقع مربوط به “برادر بزرگ” است که بیست و سومین دوره آن است. تولید این نمایش – که حدود 500 نفر در آن کار می کنند و با عبارت مناسب “انتظار غیرمنتظره” را تبلیغ می کند – تحت تأثیر قرار نگرفت. این مجموعه ، که طبق گزارشات احتیاط های بهداشتی صنعت را در فصل گذشته رعایت کرده بود ، به طور معمول ادامه می یابد.

نه آزمایش مثبت ظاهراً مربوط به اعضای خدمه است ، نه شرکت کنندگان روی صفحه. طبق گزارش مهلت ، هیچ یک از کارگران آلوده – که اکثر آنها پس از قرنطینه و آزمایش منفی به سر کار بازگشته اند – با مهمانان خانه تعامل نداشته است.

در همین حال ، همه گیری تا کنون از نظر تولید دوستانه نبوده است ، زیرا صنایع فیلم و تلویزیون همچنان در رنج هستند ، زیرا نتوانسته اند در قسمت عمده ای از فیلمبرداری در سال 2020 به طور کامل در صحنه باشند. بر اساس گزارش LA Times ، تقریبا 300000 شغل در نتیجه همه گیری از بین رفت.

اما اکنون که فیلمبرداری در حال بازگشت به سر صحنه است ، نوع دلتا و موارد پیشگامانه سر زشت خود را بالا می برند.

با دستورالعمل جدید COVID-19 ، تهیه کنندگان هالیوود اکنون باید واکسن را برای بازیگران و تیمی که در مجاورت بازیگران کار می کنند ، تعیین کنند.

این خبر زمانی منتشر می شود که Netflix اوایل ماه جاری اعلام کرد که به واکسن نیاز دارد. شرکت سرگرمی مستقر در کالیفرنیا به عنوان یکی از اولین کسانی که واکسن را برای کارکنان خود صادر کرد ، در صنعت راهنمای COVID-19 پیشرو شد.

“برادر بزرگ” تنها نمایش هالیوودی نیست که تحت تأثیر موارد کرونا قرار گرفته است.

ماه گذشته ، تولید فصل دوم «بریگرتون» زمانی متوقف شد که دو مورد COVID-19 در یک هفته گزارش شد.

برادر بزرگتر
گفته می شود ، اعضای خدمه آلوده به جایی نزدیک بازیگران نرسیدند ، که هنوز سالم است.
CBS