برخی از میلیاردرها “توطئه” را از دست داده اند


برایان کاکس ، ستاره «جانشینی» ، که در سریال HBO به عنوان آهنربای رسانه ای و میلیاردر لوگان روی بازی کرد ، از میلیاردرهای واقعی به عنوان دانشجوی کل زندگی انتقاد کرد.

“برخی از افراد ثروتمند فکر می کنند حضور در داخل خوب است [and] این بازیگر سه شنبه شب در اولین نمایش “موفقیت” در صفحه شش گفت و از جف بزوس و ریچارد برانسون به عنوان مقصر اصلی نام برد. “وقتی برانسون گفت ما به فضاپیماهای بیشتری نیاز داریم ، من فکر کردم ،” این آخرین چیزی است که جهان نیاز دارد. فضاپیمای بیشتر. ‘ ‘

موسس آمازون در ماه ژوئیه با موشک نیو شپرد به فضا سفر کرد ، در حالی که ویرجین مغول هنگامی که خود و پنج نفر دیگر را با موشک Virgin Galactic خود در همان ماه پرتاب کرد در “مسابقه فضایی میلیاردر” برنده شد.

کاکس با پوشیدن ماسک صورت از یک طرف “#TeamLoganRoy” و از طرف دیگر “F-k Off” ، افزود: “سپس متوجه می شوید که این افراد بسیار ثروتمند گاهی نقشه خود را از دست می دهند.”

نیکول انصاری کاکس و برایان کاکس.
کاکس و همسرش نیکول ماسک صورت سفارشی را در اولین نمایش بازی کردند.
گتی ایماژ

این بازیگر 5 ساله با میلیاردرهای خانواده روی ارتباط داشت و از خود می پرسید که لوگان کدام فرزند را برای گروه رسانه ای خود وستار رویکو انتخاب خواهد کرد.

او گفت: “من فکر می کنم ژن های بد زیادی برای شروع وجود دارد.” “من فکر می کنم پسرها بدشانس هستند ، اما من فکر می کنم همه آنها پتانسیل دارند و من فکر می کنم آنها همیشه از این شک استفاده می کنند. او برای شیوا (سارا اسنوک) چیزهای خوبی بود اما در صحبت کردن مشکل زیادی دارد.

برایان کاکس و سارا اسنوک "جانشینی."
کاکس ، که در اینجا با نام لوگان روی شناخته می شود ، در فیلم “میراث” با دختر صفحه نمایش خود نقش سارا اسنوک را بازی کرد ، نمی دانست که آیا مسئولیت شرکت خانوادگی شخصیت خود را بر عهده بگیرد یا خیر.
مکال پولای

و کاکس معتقد است که میلیاردرهای موفق برای تصمیم گیری در هنگام مشارکت خانواده تلاش می کنند.

ستاره “Manhunter” گفت: “صحبت درباره آن سخت است زیرا شما باید با آن کنار بیایید و آنها فرزندان شما هستند. ما همیشه به فرزندان خود تعصب داریم هرچقدر هم که ما آن را دوست داریم.”

وی افزود: “به نوعی ، لوگان تصور می کند که یک پرتو بزرگ از نور وارد خانواده اش می شود و آنها را تا حدودی شفا می دهد ؛ به آنها نور می دهد.”

فصل سوم سریال «جانشینی» در اول اکتبر از شبکه HBO پخش شد.