بررسی تکان دهنده های پروتئینی مت-آر ایکس

شیک های پروتئینی Met-RX اخیراً سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. چه چیزی در مورد این محصول عالی است؟ و مهمتر از آن، آیا آن چیزی را که وعده داده عمل می کند؟

این محصول در 2 طعم وانیلی و شکلاتی موجود است. این دو طعم محبوب در بازار هستند. بنابراین، از نظر طعم، Met-RX دقیقا همان چیزی را که مصرف کنندگان به دنبال آن هستند، ارائه می دهد. شیک های پروتئینی باید طعم خوبی داشته باشند، در غیر این صورت متقاعد کردن مصرف کنندگان برای نوشیدن هر روز دشوار است.

یک وعده تقریباً 3 پیمانه پودر پروتئین است. هر وعده تقریباً 46 گرم پروتئین فراهم می کند. این برای اکثر بدنسازان بیش از اندازه کافی است. پروتئین 93 درصد از وعده غذایی را تشکیل می دهد. بقیه شیک از کلسیم، فسفر و سایر اسیدهای آمینه ضروری تشکیل شده است.

هر ظرف حاوی 16 وعده است. قیمت 1 ظرف بسته به جایی که آن را خریداری می کنید از 26 تا 29 دلار متغیر است. اگر قیمت نهایی بالاتر (29 دلار) را در نظر بگیرید و آن را بر تعداد کل وعده های موجود در ظرف تقسیم کنید، قیمت هر وعده فقط 1.81 دلار دریافت می کنید. این کمی گرانتر از بسیاری از مارک های دیگر است. اما با توجه به اینکه یک وعده 93 درصد پروتئین است، احتمالاً قیمت آن موجه است.

سایر محصولات پروتئینی ممکن است قیمت پایین تری داشته باشند، اما هر وعده ممکن است حاوی پروتئین بسیار کمتری باشد. یک محصول کنسانتره پروتئینی می تواند بین 30 تا 90 درصد پروتئین در هر وعده داشته باشد. بنابراین برای شیک های پروتئینی Met-RX، 93٪ مطمئنا یکی از بالاترین هایی است که می توانید در بازار پیدا کنید.

اگر می خواهید خیلی سریع عضلات حجیم بسازید، این محصول عالی است. مقدار زیادی پروتئین در شیک ها به رشد سریع عضلات شما کمک می کند. البته تمرین سخت را فراموش نکنید!