بررسی Zantrex -3 – ترکیبات و عوارض جانبی

Zantrex-3 یکی از محبوب ترین قرص های کاهش وزن در بازار امروز است. در زیر برخی از مواد تشکیل دهنده Zantrex 3 به همراه موارد استفاده آنها را مورد بحث قرار می دهیم.

Zantrex 3 شامل موارد زیر است:

o دامیانا ، درختچه ای کوچک از آمریکای جنوبی ، سیستم عصبی را تحریک می کند. شناخته شده است که افسردگی را درمان می کند و یک داروی جنسی است. این درختچه نباید برای افراد مبتلا به دیابت ، پارکینسون ، آلزایمر یا اسکیزوفرنی استفاده شود.

o Schizonepeta عمدتا در چین کشت می شود. این گیاه جمع آوری شده و سپس در پاییز و اوایل زمستان خشک می شود. باعث تعریق کاربر می شود و برای درمان تب ، آنفولانزا ، سرماخوردگی ، سردرد ، گلودرد و کاهش التهاب شناخته شده است.

o پاناکس و جینسنگ تبتی در سراسر جهان به دلیل خواصی که به عادی سازی عملکردهای بدن کمک می کند ، در سراسر جهان استفاده می شود. به استرس را کاهش داده و سطح انرژی را افزایش می دهد. جینسینگ به حفظ سلامت روحی و جسمی کمک می کند. این سیستم ایمنی را تحریک می کند و همچنین می تواند به درمان ناتوانی جنسی مردان کمک کند.

o ریشه ماکا شبیه تربچه است و مشخص شده است که استقامت بدنی ، استقامت جنسی و مدیریت استرس را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

o آجیل کولا شبیه محرک های کافئین است.

متأسفانه ، مانند سایر قرص های رژیمی موجود در بازار ، Zantrex 3 عوارض جانبی خود را دارد. در اینجا برخی از عوارض جانبی ناشی از مصرف Zantrex 3 آورده شده است.

o افزایش تعریق ، اضطراب ، لرزش

o افزایش فشار خون و ضربان قلب

o اسهال ، درد شکم ، حالت تهوع

o کاهش اشتها

o تحریک پذیری ، بی قراری ، لرزش ، عرق سرد

o افزایش اشتهای جنسی

o افزایش ادرار

o اعتیاد به کافئین

o علائم ترک شدید هنگام قطع زانترکس 3

در پایان ، اگر فردی می خواهد از قرص های کاهش وزن برای کاهش وزن استفاده کند ، باید تلاش کند تا از محتویات قرص ها مطلع باشد. توصیه می شود قبل از انتخاب هر یک از این قرص های رژیمی با پزشک مشورت کنید زیرا اینها می توانند بهترین توصیه را ارائه دهند.