برنامه سلامت تلفن همراه و اعلان های پیامکی


درباره سلامت موبایل

سلامت موبایل است ارائه دهنده معتبر غربالگری کارکنان و طب کار از سال 1984. Mobile Health بیش از 37 سال است که راه حل های غربالگری کارکنان را در اختیار کارفرمایان قرار داده است، جوامع و سیستم های مدرسه برای ایمن تر ، سالم تر و سازنده تر محیط اطرافبه Mobile Health در سال 2021 به دلیل سرعت نتایج ، نوآوری دسته و فناوری برتر ، رهبر بهداشت حرفه ای شد.

آزمایشات سریع و انعطاف پذیر COVID-19 و واکسیناسیون

آزمایش و پیشگیری از بیماری جنبه های کلیدی سلامت موبایل است. بنیاد و تجربه ما در ایالات متحده برای آزمایش مقیاس پذیر و راه حل های واکسیناسیون مورد استفاده قرار گرفته است تا به سازمان های مختلف کمک کند تا ایمنی کارکنان ، مشتریان و رویدادهای خود را تضمین کنند. 50 یا 50،000 بیمار ، Mobile Health برنامه های ایمن و م toثری برای تشخیص و جلوگیری از COVID-19 ارائه می دهد.

خدمات بهداشت حرفه ای – آرامش از یک ارائه دهنده

خدمات اصلی Mobile Health کارکنان را ایمن ، سالم و سازنده نگه می دارد. Mobile Health تحت یک قرارداد خدمات غربالگری کامل را ارائه می دهد. ما به کارفرمایان این آرامش را می دهیم که همه خدمات از یک ارائه دهنده جامع ارائه می شود. غربالگری های سازگار با OSHA در محل کار شما یا در بیش از 6500 مکان ما در ایالات متحده از کارگران محافظت می کند و اطمینان می دهد که کارفرمایان از مقررات بهداشتی ایالتی و فدرال پیروی می کنند.

در محل ، در درمانگاه یا در حال حرکت – ما هر کجا که شما به ما نیاز دارید ، هستیم

Mobile Health خدمات بهداشتی حرفه ای و آزمایش / واکسیناسیون COVID-19 را برای شما ارائه می دهد. به سادگی ، به سادگی و به راحتی رویکرد ما را توصیف کنید. ما می توانیم بیماران را ببینیم:

  • از طریق بیش از 6500 کلینیک ما در سراسر ایالات متحده. ما در حیاط پشتی کارمندان شما هستیم!
  • در محل شما چه در اتاق استراحت ، چه در پارکینگ و چه در کلاس درس ، ما به بیماران در محل مراجعه می کنیم.
  • در ناوگان تلفن همراه ما ناوگان خودروهای آزمایش و واکسیناسیون ما در حال بازدید از بیماران در هر کجا هستند.

اعلان پیامک / پیام متنی

در هر زمان می توانید سرویس پیامک را لغو کنید. کافی است روی کد عملکرد “STOP” بنویسید. بعد از اینکه پیامک “STOP” را برای ما ارسال کردید ، برای شما پیام ارسال می کنیم برای تأیید خروج از سیستم پیام دهید. سپس دیگر پیامکی از طرف پیام دریافت نمی کنید سلامت موبایلبه اگر می خواهید دوباره بپیوندید ، فقط مانند دفعه اول وارد شوید و ما دوباره برای شما پیامک ارسال می کنیم.

راهنمای ارسال پیامک

اگر با برنامه پیام رسانی مشکل دارید ، می توانید برای کمک بیشتر از کلمه کلیدی HELP پاسخ دهید ، یا می توانید با ما تماس بگیرید در 888-314-0838به

مسئولیت اپراتور تلفن همراه و تعرفه داده ها

فورواردرها مسئولیتی در قبال پیامهای دیررس یا تحویل نشده ندارندبه مترهزینه پیام و داده ممکن است برای همه پیام هایی که ما به شما و شما به ما ارسال کرده اید اعمال شود. تو می توان به دست آوردن چندین بار در روز پیام می دهدبه اگر در مورد متن یا طرح داده خود س questionsالی دارید ، بهترین کار این است که با ارائه دهنده خدمات بی سیم خود تماس بگیرید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

لطفا ببینید https://www.mobilehealth.net/privacy-policy/ برای مشاهده سیاست حفظ حریم خصوصی ما