برنامه Bariatrics Medifast – استفاده از Medifast قبل یا بعد از جراحی چاقی

آیا جراحی باندهای معده را انجام داده اید یا در نظر دارید؟ بیماران چاق باید قبل و بعد از عمل نکات مهم رژیم غذایی را در نظر بگیرند. برای بیمارانی که تحت عمل جراحی رباط لگنی قرار می گیرند ، برنامه مدیتیست فکری می تواند به رفع برخی از این نگرانی ها کمک کند.

پزشک دستورالعمل های غذایی خاصی را به شما ارائه می دهد و ممکن است از قبل با Medifast آشنا باشد. اما اگر نه ، بیایید نگاهی به نحوه استفاده از Medifast در رژیم غذایی خود قبل و بعد از عمل بیندازیم.

استفاده از Medifast قبل از جراحی لاپ بند

چند هفته قبل از تاریخ جراحی برنامه ریزی شده ، زمان تغییر رژیم غذایی فرا رسیده است. علاوه بر ویتامین ها و مواد معدنی تجویز شده ، باید کافئین و نوشیدنی های گازدار را کاهش دهید. همچنین باید چربی ها ، شیرینی ها و غذاهای فاقد کربوهیدرات زیاد را کاهش دهید.

برای کمک به آماده سازی ، پزشک ممکن است یکی از دو گزینه را توصیه کند. برای اولین ، برنامه غذایی Medifast 5 و 1 ، شما باید پنج وعده غذایی Medifast در روز داشته باشید و سپس یک وعده غذایی که خودتان تهیه می کنید. در مورد برنامه دیگر ، ممکن است پزشک توصیه کند که رژیم مایع را دنبال کنید – این بدان معناست که شما فقط از شیک و نوشیدنی های گرم Medifast استفاده می کنید ، نه سایر محصولات.

Medifast پس از جراحی چاقی

بلافاصله پس از عمل باند دور ، فقط چند روز مایعات شفاف به شما داده می شود. سپس به مدت دو هفته (معمولاً) به مایعات کم چرب روی می آورید. بیشتر محصولات Medifast برای این دوره مناسب خواهند بود ، به استثنای بسته های بلغور جو دوسر ، برخی سوپ ها و البته میله های Medifast.

در مرحله سوم رژیم غذایی بعد از جراحی چاقی (دو هفته دیگر) ، علاوه بر مایعات ، برخی غذاهای پوره شده را نیز مصرف می کنید. در این مرحله ، می توانید چیزهایی مانند پنیر ، سس سیب و حتی بلغور جو دوسر Medifast را امتحان کنید.

پس از آن ، مرحله نهایی زمانی است که شروع به خوردن غذاهای با بافت معمولی می کنید. شما باید بر دریافت مقدار زیادی پروتئین در رژیم غذایی خود بدون افزودن چربی زیاد تمرکز کنید. اینجاست که وعده های غذایی Medifast می توانند به شما کمک کنند زیرا همه آنها پروتئین بالایی دارند.

البته ، هر بدن متفاوت است و بیماران ممکن است تجربیات متفاوتی پس از عمل جراحی باند معده خود داشته باشند. بنابراین همیشه دستورالعمل های پزشک خود را در مورد نحوه ادامه رژیم خود دنبال کنید. و مهمتر از همه ، به سرنخ هایی که بدن شما به شما می دهد توجه کنید. اگر از خوردن چیزی احساس ناراحتی می کنید ، آن را نخورید.