برند جهانی تناسب اندام Les Mills از پلت فرم جدید سلامت Omnichannel رونمایی می کند


Les Mills LES MILLS +را معرفی کرد ، اولین پیشنهاد تناسب اندام جهانی omniChannel که شکاف بین تمرینات دیجیتالی و زنده را با بهترین تجربه تناسب اندام پر می کند.

برنامه Lace Mills + با تمرینات آسیاب های توری دیجیتال که کاربران می توانند در 21000 سالن بدنسازی در سراسر جهان از آن مطلع شوند ، طراحی شده است تا نیازهای مدرن را برای تمرینات دیجیتالی مناسب و تجربه های هیجان انگیز زنده برآورده کند.

پس از ماه ها انزوا ، طرفداران تناسب اندام برای تناسب اندام بیشتر و آمادگی جسمانی برای تجربیات مستقیم تناسب اندام به سالن بدنسازی بازگشتند ، اما به نظر می رسد تحقیقات جدید رونق تناسب اندام دیجیتالی را که از طریق کووید استفاده می شود ، ادامه دهد. نشان دادن اکثریت تمرینات در حال حاضر باعث تقسیم 60:40 بین ورزش و ورزش در خانه می شود.

LES MILLS + جایگزین پلت فرم دیجیتالی قبلی شرکت LES MILLS On Demand (LMOD) می شود ، که در طول رونق تناسب اندام دیجیتالی با رشد سریع همراه بود ، با افزایش 900 درصدی بارگیری ها تنها در سال 2020.

Les Mills + با تشخیص نیاز به یک برنامه کاربردی پیشرفته که بتواند تقاضای روزافزون را برآورده کند و ترجیحات مصرف کننده را منتقل کند ، دارای طیف وسیعی از پیشرفت ها است.

علاوه بر 1000+ تمرینات پیشرو در جهان از جمله BODYPUMP ™ ، BODYCOMBAT ™ و BODYBALANCE ، Les Mills + اکنون دارای ویژگی های زیر است:

  • قابلیت جستجوی کلاس که کاربران را مستقیماً به تمرین در منطقه محلی خود متصل می کند
  • داشبورد و آهنگ تمرین شخصی. فن آوری
  • سفر کاربر سفارشی شامل راهنمای اولیه ، چالش ها و برنامه های تمرینی
  • مواد تندرستی تغذیه ، حرکات کششی ، بازیابی ، تمرکز حواس و تنفس را پوشش می دهند

عصر OMNICHANNEL

کلایو اورمرود ، مدیرعامل Les Mills ، می گوید: “ما در حال وارد شدن به عصر تناسب اندام کلی هستیم. اکثریت مصرف کنندگان در سراسر جهان خواهان تقسیم 40/0 بین تمرینات استودیویی و دیجیتالی هستند.”

“با مصرف کنندگان مشتاق ترکیب تجربیات زنده و دیجیتالی در جستجوی رفاه کلی بهتر ، ما در Les Mills + طوری طراحی شده ایم که یک ورزش بدنسازی درجه یک را در کف دست شما قرار داده و به شما کمک می کند تا آن را با تجربه های باورنکردنی زنده تقویت کنید. . “

“Les Mills + شما را در میان بزرگترین تمرینات گروهی روی کره زمین – از هر نقطه ای قرار می دهد. کلاسهای آمادگی جسمانی ما با استفاده از علم برای به حداکثر رساندن نتایج طراحی شده است و برای موسیقی باورنکردنی طراحی شده است و توسط برخی از مربیان برجسته جهان اجرا می شود. ، برای الهام بخشیدن به شما و تغییر شما بدن ، ذهن و زندگی

تاریخی ، معتبر و اثبات شده علمی

به عنوان یک رهبر جهانی در تمرینات گروهی ، LES MILLS به طور منحصر به فردی در اختیار مشتریان قرار می دهد تا تجربه ای بی نظیر را در اختیار مشتریان قرار دهند. قیمت محصولات بلاک باستر به دلیل محتوای دیجیتالی ، 21000 شریک بدنسازی و 140000 مربی معتبر از 110 کشور جهان مشهور است. با شبکه.

هر تیم Les Mills که با تیم های نخبه ای از متخصصان فیزیولوژی ، مربیان تناسب اندام و موسیقیدانان ساخته شده است ، به صورت علمی طراحی شده است تا نتایج را به حداکثر برساند و موسیقی باورنکردنی را طراحی کند که توسط طراحان برجسته رقص جهان طراحی شده است. کلاسها توسط تیم های تولید کننده برنده جایزه سینما فیلمبرداری شده و توسط مجموعه ای بزرگ از بهترین مربیان جهان ارائه می شود.

در مورد راه اندازی جدید ، Clive Ormerod در ادامه توضیح می دهد: “ما کلاس های آمادگی جسمانی گروهی را برای یک میلیون نفر در هفته در سراسر جهان برگزار می کنیم. نیوزلند با شروع یک باشگاه بدنسازی کوچک خانوادگی در اوکلند ، به یک تجارت جهانی (هنوز خانوادگی) در 110 کشور جهان تبدیل شده است. کار با ارتش 21،000 و 140،000 مربی.

“مأموریت ما ایجاد سیاره مناسب تر است و امیدواریم راه اندازی LES MILLS + بتواند موانع را بشکند و به افراد بیشتری کمک کند تا سفر تناسب اندام خود را آغاز کرده و پاداش یک شیوه زندگی فعال را بدست آورند.”

در دسترس و مقرون به صرفه

Les Mills + توسط بهترین مربیان جهان ارائه شده و توسط راهنمای آموزش متخصص پشتیبانی می شود. 13 برنامه مختلف برای انتخاب برای همه سطوح آمادگی جسمانی وجود دارد ، از شدت بالا گرفته تا شدت کم ، تجهیزات ، یا اصلا هیچ وسیله ای – Les Mills + برای همه چیزی دارد. دوره ها از 15 دقیقه تا جلسات یک ساعته است.

LES MILLS + به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای تلفن ها و رایانه های لوحی در دسترس است و می تواند از هر مرورگر اینترنت و از طریق سیستم عامل های تلویزیونی محبوب از جمله Android TV ، Amazon Fire TV Chrome ، Chromecast ™ ، Apple TV® ، Roku و Xbox پخش شود. می تواند انجام شده.

کاربران درخواستی در LES MILLS موجود می توانند به LMOD و LES MILLS +، برنامه و پلت فرم وب سایت ، به همراه جزئیات ورود به سیستم موجود دسترسی داشته باشند.

Lesmills + را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: www.lesmills.com/plus