برنی سندرز از خدمه AOC می خواهد اسکناس 1.2 تنی را گروگان بگیرند


سناتور برنی سندرز ، سناتور سوسیالیست ، از مترقیان در مجلس نمایندگان می خواهد تا در مورد لایحه زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری که توسط سنا تصویب شده است ، از تصویب آنها خودداری کنند تا زمانی که لایحه جامع هزینه های اجتماعی 3.5 تریلیون دلاری به تصویب برسد ، زیرا رهبران دموکرات در تلاش برای جلب حمایت از یک اقدام پیشنهادی هستند. پنجشنبه.

سندرز (I-Vt.) با استفاده از رسانه های اجتماعی ادعا می کند که لیبرال ها کنترل بسته بزرگتری را برای پرداختن به برخی از اولویت های اصلی دولت بایدن از جمله هزینه های اجتماعی ، از جمله تغییرات آب و هوا و گسترش برنامه های شبکه ایمنی دولت بایدن از دست خواهند داد. ، از جمله Medicare ، اگر قانون زیرساخت های سخت ابتدا تصویب شود.

“بیایید شفاف باشیم. اگر لایحه زیرساخت های دو حزبی به تنهایی در روز پنجشنبه به تصویب برسد ، این توافقنامه ای را که درون گروه دموکرات ها در کنگره امضا شده است نقض می کند. مهمتر از همه ، هرگونه اهرم لازم برای تصویب یک قانون آشتی بزرگ را از بین می برد. “او در پیامی واضح به اعضای تیم مترقی و چپ گرا که به طور فزاینده ای در مجلس نمایندگان قدرت داشتند ، مانند الکساندریا اوکاسیو – نماینده مجلس ، توییت کرد. D-NY) و صندلی Progressive Caucus Pramila Jayapal (D-Wash).

سندرز می خواهد که صورت حساب های هزینه و زیرساخت همزمان تصویب شود.
گروه MediaNews از طریق گتی ایماژ

وی گفت: “این بدان معناست که هیچ تلاشی جدی برای رسیدگی به بحران های طولانی مدت نادیده گرفته شده با خانواده های کارگر کشورمان ، کودکان ، سالمندان ، بیماران و فقرا در زمین و زمین در رابطه با تغییرات آب و هوایی انجام نمی شود.

این فشار پس از آن صورت می گیرد که نانسی پلوسی (D-Calif) ، سخنگوی این دو اقدام را جدا کرده و به اعضای گروه خود توصیه می کند که لایحه هزینه های اجتماعی تمایلی به پیشبرد ندارد زیرا او به دنبال رای گیری در مورد لایحه دو حزبی است.

رهبران دموکرات در مجلس نمایندگان از اعضای لیبرال خواسته اند تا پشت لایحه تصویب شده توسط سنا بایستند و خاطرنشان کردند که صندوق اعتماد فعلی بزرگراه پنجشنبه به پایان می رسد.

اما مترقیان این حرکت را مسخره کرده و به پلوسی هشدار دادند که بدون تصویب لایحه ای در مورد هزینه های اجتماعی ، لایحه دو حزبی را متوقف می کنند و برخی از آنها برای اعتدال خواهان هستند. جو مانچین (D-WV) و Kyrsten Sinema (D-Ariz.) برای رها کردن آن جزئیات آنچه آنها می پذیرند.

پیشروی بدون قانون Build Back Better ، سرمایه گذاری های دیرهنگام در مراقبت از کودکان ، تعطیلات با حقوق ، مراقبت های بهداشتی ، مسکن مقرون به صرفه ، پیش دانشگاهی ، کالج محلی ، حفاظت از آب و هوا و نقشه راه شهروندی برای رویاپردازان ، دریافت کنندگان TPS و کارگران حیاتی را در معرض خطر قرار می دهد. گروه نماینده پیشرو روشن است: ما اجازه نخواهیم داد که این روند توسط منافع و شرکتهای خاص به هزینه زنان ، خانواده های طبقه کارگر و جوامع ما دیکته شود. ما هیچکس را پشت سر نمی گذاریم. “جیاپال در بیانیه ای گفت.

نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا
نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان ، گفت که لایحه هزینه های اجتماعی آماده نیست.
راد لمکی – CNP / MEGA
سناتور جو مانچین
برخی از دموکرات ها از سناتور جو مانچین خواسته اند بگوید که با چه هزینه ای موافقت می کند.
استفانی رینولدز / نیویورک تایمز از طریق AP ، Pool

“… در توافق بین سناتورها هنگام تصویب لایحه زیرساخت ها در این اتاق تعیین شد – تعهدی که فقط هفته گذشته تکرار شد. ما بیش از سه ماه پیش این موضع را بیان کردیم و تا به امروز بدون تغییر باقی مانده است: مترقیان به هر دو لایحه رای خواهند داد ، اما اکثریت اعضای ما تنها پس از تصویب قانون چشم انداز رئیس جمهور به منظور بهبود قانون ، به لایحه زیرساخت رای خواهند داد. “

اعتدالگرایان به توانایی پلوسی در دستیابی به کمک های لازم برای گذرنامه اطمینان خاطر نشان داده اند. جاش گاتهایمر (D-NJ) ، رئیس گروه حل مشکلات حل مشکلات گفت که معتقد است هم پلوسی و هم کاخ سفید در تلاش هستند تا روز پنجشنبه از تصویب آنها اطمینان حاصل کنند.

“من واقعاً معتقدم که سخنگوی پلوسی در متحد کردن حزب عالی است. به همین دلیل است که من به وحدت گروه های سیاسی اعتقاد دارم و معتقدم که این اتفاق می افتد. ”

نماینده جاش گاتهایمر
نماینده جاش گاتهایمر در مورد کاری که نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان انجام می دهد ، مثبت بود.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

منچین و سینما روز سه شنبه در کاخ سفید بودند اما شماره اصلی خود را فاش نکردند.

برخی از چپ میانه رو خواستند که این قانون را تصویب کند و ادعا کردند که قانون بزرگتر آشتی “با حسن نیت” حتی پس از تصویب لایحه دو حزبی مورد مذاکره قرار خواهد گرفت.

“بهترین قانون تعویق تعمیر و نگهداری که در 30 سال گذشته داشته ایم و مدت طولانی آن را کنار گذاشته ایم و به همه افراد در هر ایالت کمک می کند. نمی دانم چگونه کسی می تواند مخالف آن رای دهد ، می دانید ، و سپس ما با حسن نیت رای می دهیم و روی لایحه دیگر با حسن نیت کار می کنیم تا بتوانیم به توافق برسیم ، اما مرد ، نگه داشتن یکی بر دیگری منصفانه نیست درست نیست این برای کشور خوب نیست. ”

شما حق دارید هر کاری که فکر می کنید انجام دهید و این یک دستور کار سیاسی است. من به نیازهای کشورمان نگاه می کنم ، “دولت من به پل های تعمیر شده نیاز دارد ، به جاده ها نیاز دارد ، ما فوراً به خدمات اینترنتی نیاز داریم.”