بر اساس گزارش ها ، Superiority Burger در حال رفتن به رستوران خلبان اودسا است


Superiority Burger ، محل یکی از همبرگرهای گیاهی جهان ، با پنج صندلی از دهکده شرقی خود پیشی گرفته است. و در بخشی نادر از سیستم عدالت رستوران های دوران همه گیر ، خیابان گراب گزارش می دهد که پناهگاه گیاهخواران به خانه سابق اودسا در گوشه گوشه منتقل می شود.

بروک هدلی ، مالک برتر ، روز پنجشنبه به خروجی گفت که قصد دارد در اوایل سال آینده به رستوران خالی 24 ساعته برود و محل مجاور پارک میدان تامپکینز را “فضایی رویایی” توصیف کرد.

با فاصله زیاد از حفاری تنگ در حال حاضر هدلی ، تکرار بعدی دارای سرویس میز ، بشقاب های یکبار مصرف و بین 60 تا 75 صندلی خواهد بود. این منو ، که در حال حاضر یک چرخ غیرقابل پیش بینی از غذاهای گیاهی و گیاهخواری است که در اطراف برگر معروف می چرخد ​​، همچنین انتظار می رود که تغییراتی را شاهد باشد.

مهمانان شلوغ در برگر برتري

ترتیب نشستن در Superiority Burger قبل از همه گیری

فلش

خیابان هدلی گراب می گوید: “انواع کارهایی وجود دارد که ما هرگز نمی توانیم در خانه انجام دهیم ، مانند نان های وگان ، و کارهایی وجود دارد که ما فقط یک بار در هفته می توانیم انجام دهیم ، مانند فوکاکسیا ، که می توانیم همیشه آنها را هم اکنون انجام دهیم.” “من حتی ممکن است سیب زمینی سرخ کرده بخورم. آیا می توانم حتی از سرخ کن استفاده کنم؟ “

هدلی ، درامر سابق در گروه های پانک ، قبل از افتتاح همبرگرهای خود با قیمت 6 دلار در محل فعلی آن در خیابان 9 در سال 2015 ، در دل پستو به عنوان یک سرآشپز شیرینی با افتخار مشهور شد.

یکی دیگر از موارد مورد علاقه فرقه ، اودسا ، تابستان گذشته تحت شرایط گیج کننده ای بسته شد. غذاخوری قدیمی اوکراینی سال گذشته خالی بود ، صندلی های پوشیده از گرد و غبار هنوز از پنجره ها قابل مشاهده است.

به گفته هدلی ، فضا کاملاً مبله است و او هیچ تغییری را برنامه ریزی نمی کند.