بلکر و مک داگال در سال 1523 چه شکلی بودند؟


اگرچه سائول اشتاینبرگ در رومانی متولد شد ، در ایتالیا تحصیل کرد و مسافری سخت کوش بود ، اما از بدو ورود در سال 1942 مظهر نیویورکر شد و بخشی جدایی ناپذیر از صحنه ادبی و هنری شهر و همچنین هویت بصری از نیویورکر مجله نیم قرن. او خود را نویسنده نقاشی می نامید.

گوشه خیابان بلوکر و مک دوگال محل تلاقی فرهنگ آوانگارد روستای گرینویچ در دهه 1950 و 1960 بود ، جایی که کافه فیگارو ، سان رمو و کافه بورجیا محل زندگی باب دیلن ، شاعران بیت ، وارهول و مایلز دیویس بودند. اشتاینبرگ در سال 1960 اجاره ای برای یک آپارتمان در طبقه پانزدهم در روستای تازه احداث میدان واشنگتن در بلکر و لاگواردیا امضا کرد ، جایی که در ردیف اول نشسته بود.

پس از سال 1968 ، او در میدان یونیون 33 در نزدیکی شانزدهم و در برادوی (بالاتر از کارخانه وارهول) کار کرد و نقطه جدیدی برای مشاهده شهر به او داده شد: استودیوی او در طبقه یازدهم ، نمایی که منعکس کننده دوران جدیدی از انقلاب هنری است. و پاپ

در دهه 1980 ، اشتاینبرگ شروع به نشستن در مدیتیشن ذن کرده بود ، از جمله یک زندو در Sagaponack ، جایی که پیتر ماتیسن روشی رمان نویس و نویسنده بیابان بود. به نظر می رسد درون نگری سکوت کننده است ، مانند نمایشگاه های مهم او در گالری پیس در آن دهه و کتاب هایی مانند همکاری او در سال 1983 با رولان بارت ، همه به جز تو، می تواند شهادت دهد

در این دوران بارور ، اشتاینبرگ به اصطلاح “ساب-ووتو” ، تصاویری را که از خاطرات الهام گرفته بود ، کشید. او آن را با “فیلمی که 60 سال پیش افشا شد و فقط اکنون توسعه یافته و چاپ شده است” مقایسه کرد. مانند این رای دهندگان سابق ، چشم انداز در داخل است بلیکر و مکدوگال ، فوریه 1523 –جواهری از بیش از 250 شیء که به عنوان بخشی از نمایشگاه پولونسکی گنجینه کتابخانه عمومی نیویورک به نمایش گذاشته شده است – به نظر می رسد از نظر او در بازگشت سریع شکوفا شده و در دوران ورشتاینبرگ به پایان رسیده است ، زمانی که این گوشه شلوغ جهانی می توانست تنها باشد. از مردم Lenape و حیات وحش مشاهده شده است.

استینبرگ که از مسافران مکرر در ایالات متحده و سراسر جهان بود ، به نحوه کار کارت پستال به عنوان ارتباط بصری علاقه مند شد و تعدادی نقاشی بر اساس تصاویر کارت پستال ایجاد کرد ، که گاهی بر خط افق چشم انداز تمرکز می کرد و گاهی اوقات تفسیرهای تخیلی از ساخته شده محیط. در مقدمه کتاب 1992 اشتاینبرگ کشف آمریکا، آرتور دانتو اشاره می کند که شکل کشف اشتاینبرگ افشای آن است ، همانطور که در گوشه خیابان در روستای گرینویچ انجام داد.

سائول اشتاینبرگ در مورد عدم تمایل به ارتباط با یک تصویر ، به ویژه پس از موفقیت نمادین خود “نمای جهان از خیابان نهم” ، که در a منتشر شد ، صحبت کرد. منتشر شده است اهل نیویورک جلد مورخ 29 مارس 1976 و سپس به عنوان پوستر فروخته شد. مثل او نیویورک تایمز اوبییتوری خاطرنشان کرد که نمی خواهد به عنوان “مردی که این پوستر را ساخته است” شناخته شود. لحن کنایه آمیز همه در زیرنویس آمده است بلکر و مک داگال، از آنجا که نقاشی به تنهایی نشان دهنده ذخیره مراقبه است. این پادزهر دیدگاه نیویورکی ها به جهان است.


این داستان بخشی از مشارکت ما با دستور NYPL است نمایشگاه پولونسکی گنجینه کتابخانه عمومی نیویورکنمایش موارد مربوط به 4000 سال پیش از مجموعه های تحقیقاتی کتابخانه – ما هر ماه در ماه سپتامبر یک مورد مربوط به NYC را منتشر می کنیم و می توانید همه آن را مشاهده کنید در gothamist.com/treasuresبه نمایشگاه گنجینه ها در روز جمعه 24 سپتامبر 2021 در ساختمان Stephen A. Schwarzman در خیابان پنجم و خیابان 42 افتتاح می شود. بلیط های فصل رایگان اکنون در اینجا موجود استبه